Zaloguj się do konta

Co powiecie o tym bacie ?

utworzono: 2012/08/10 20:29
klaudiusz1998

Co powiecie mi o tym bacie? allegro.pl/mikado-sht-pole-600-i2535518844.html pozdrawiam i z gory dziekuje za info ;) [2012-08-10 20:29]

fisch 73

Kol.trochę mało sprecyzowane pytanie. Nie wiadomo na jakie rybki się nastawiasz. Ja mam Jaxona 7m już od 4lat. Wersja już starsza ale nie narzekam. Leszczyki 3 bez kłopotów. Pozdrawiam. [2012-08-10 19:37]

MisterMAGisterAmator

Na duże płocie, karasia i ładne leszczyki da radę, ale mógł by być dłuższy. [2012-08-10 20:46]

klaudiusz1998

Kol.trochę mało sprecyzowane pytanie. Nie wiadomo na jakie rybki się nastawiasz. Ja mam Jaxona 7m już od 4lat. Wersja już starsza ale nie narzekam. Leszczyki 3 bez kłopotów. Pozdrawiam.

rybki do 2 kg .  [2012-08-10 21:00]

LYSY

Ja podejdę do tego pytania inaczej - ocenię model bata, a nie jego moc. Mikado sht, to średnia niższa, niższa półka w stajni Mikado. Zarówno waga, jak i sztywność czy wyważenie zostawiają dużo do życzenia. Natomiast jeśli chodzi o wytrzymałośc/moc to nie jest źle.

[2012-08-10 21:24]

Wachta

Kol.trochę mało sprecyzowane pytanie. Nie wiadomo na jakie rybki się nastawiasz. Ja mam Jaxona 7m już od 4lat. Wersja już starsza ale nie narzekam. Leszczyki 3 bez kłopotów. Pozdrawiam.

rybki do 2 kg . 

Kolego, jaka mas żyłkę główną, przypon oraz rozmiar haczyka jak takie rybki wyciągasz? Pytam bo jestem początkujący w łowieniu batem.
[2012-08-10 22:18]

klaudiusz1998

zylka glowna jaką ja uzywam to Trabucco T-Force XPS Match Pro 0,14mm jest miekka i prawie nie widoczna w wodzie. przyponowka TRABUCCO T-FORCE Competition Pro 0,10 . haki SENSAS 3410 , 10. osobiscie uzywam splawikow marki Milo . na taki zestawik lapiee rybki juz od wielu lat.. raczej nocne wyprawy chodz i w dzien ladnie biora. zaneta lorpio magnetic. to chyba bedzie na tyle. pozdrawiam. polamania. [2012-08-11 01:29]

klaudiusz1998

rybki do 2 kg . 

nie zgodze sie z toba. poniewaz wlasnie wracam z rybek. lowilem z kolega ktory wlanie mial tego bata. i jest on bardzo sztywny i swietnie wywazony. wyciagnel na niego leszczaka 1.6 kg , bez wiekszych problemow, jedynie to ze bylem blisko trzcin i musialem wejsc gleboko do wody aby go wyciagnac podbierakiem. pelna szczytowla swietnie amortyzuje szarpniecia ryb. wiec mysle ze ten bat byl dobrym wyborem . pozdrawiam . ; ) [2012-08-11 01:36]

klaudiusz1998

to wyzej mialo byc do p.lysego ; ) [2012-08-11 01:40]

Wachta

zylka glowna jaką ja uzywam to Trabucco T-Force XPS Match Pro 0,14mm jest miekka i prawie nie widoczna w wodzie. przyponowka TRABUCCO T-FORCE Competition Pro 0,10 . haki SENSAS 3410 , 10. osobiscie uzywam splawikow marki Milo . na taki zestawik lapiee rybki juz od wielu lat.. raczej nocne wyprawy chodz i w dzien ladnie biora. zaneta lorpio magnetic. to chyba bedzie na tyle. pozdrawiam. polamania.

Dziękuje kolego.
[2012-08-11 09:58]

LYSY

rybki do 2 kg . 

nie zgodze sie z toba. poniewaz wlasnie wracam z rybek. lowilem z kolega ktory wlanie mial tego bata. i jest on bardzo sztywny i swietnie wywazony. wyciagnel na niego leszczaka 1.6 kg , bez wiekszych problemow, jedynie to ze bylem blisko trzcin i musialem wejsc gleboko do wody aby go wyciagnac podbierakiem. pelna szczytowla swietnie amortyzuje szarpniecia ryb. wiec mysle ze ten bat byl dobrym wyborem . pozdrawiam . ; )

A do jakich innych batów Mikado go porównywałeś, skoro twierdzisz że jest bardzo sztywny i dobrze wyważony?

[2012-08-11 12:31]