Zaloguj się do konta

Co nowego przyleciało

utworzono: 2012/03/23 09:16

Zachwyt  płynący z obserwacji ptaszków... Ojejku , jak ładnie ! Tyle ,że entuzjazm to tani i na kilometr widać ,że nieprawdziwy , nieszczery. Spójrzcie tylko na wasze wspólne podejście do ptaków odżywiających się rybami. Żaden z was nie weźmie w obronę takiego ptaka (np :kormorana )  , bo odżywia się rybami ... Według was - waszymi rybami , które jednak wbrew mniemaniu - waszymi nie są ... Wybiórczy , ślepy , nieszczery zachwyt polską przyrodą - takie mam odczucia - goszcząc na łamach tego wątku.
[2012-05-20 16:22]

naruto1919

Zachwyt  płynący z obserwacji ptaszków... Ojejku , jak ładnie ! Tyle ,że entuzjazm to tani i na kilometr widać ,że nieprawdziwy , nieszczery. Spójrzcie tylko na wasze wspólne podejście do ptaków odżywiających się rybami. Żaden z was nie weźmie w obronę takiego ptaka (np :kormorana )  , bo odżywia się rybami ... Według was - waszymi rybami , które jednak wbrew mniemaniu - waszymi nie są ... Wybiórczy , ślepy , nieszczery zachwyt polską przyrodą - takie mam odczucia - goszcząc na łamach tego wątku.

No bez przesady przeczytałem wszystko i uważam że nikt złego słowa o ptakach nie powiedział a raczej odwrotnie my wędkarze może nie lubimy jak nam kormorany zjadają ryby ale czy im coś robimy ganiamy je polujemy na nie nie pogadamy że ryby wyjadają ale nad wodą też się zachwycimy jak je widzimy bo wędkarz to człowiek obcujący z przyrodą a nie wandal i sobotni mieszczuch nie potrafiący po sobie puszki po piwie sprzątnąć (czasem czarne owce się też trafią ale ogół taki jest)

[2012-05-20 22:01]

basiasia

#480235 wysłano: 2012/05/20 21:50

naruto1919 No bez przesady to może się położymy i umrzemy grzecznie bo kormoran musi jeść i inna gadzina też taki jest świat, a kormorany ryby zjadają i o ile się nie pomyliłem to forum to jak i strona należy do wędkarzy a nie przyjaciół kormoranów i mamy prawo uważać kormorany, kłusowników, zanieczyszczenia, mięsiarzy, rybaków i złą politykę PZW za plagę naszych wód.

Zdecyduj się.
[2012-05-20 22:11]

marek-debicki

Kolego veatrum! Na forum od początku maja i już taki zniesmaczony. Powiedz proszę , co Ciebie cieszy i raduje, może pocieszymy się razem!!!
Ponadto myślę, że "szlachcica" powinno by było stać na pokazanie twarzy. Polski szlachcic tak nie postępuje.
[2012-05-21 18:10]

No bez przesady przeczytałem wszystko i uważam że nikt złego słowa o ptakach nie powiedział a raczej odwrotnie my wędkarze może nie lubimy jak nam kormorany zjadają ryby ale czy im coś robimy ganiamy je polujemy na nie nie pogadamy że ryby wyjadają ale nad wodą też się zachwycimy jak je widzimy bo wędkarz to człowiek obcujący z przyrodą a nie wandal i sobotni mieszczuch nie potrafiący po sobie puszki po piwie sprzątnąć (czasem czarne owce się też trafią ale ogół taki jest)

Jakie "NAM ZJADAJĄ RYBY " !? A odkąd one są twoje ? Odkąd płacisz tę marną daninę , sądząc ,że czyni cię to włodarzem wód ? Głupoty zwykłe piszesz.
[2012-05-21 18:18]

marek-debicki

Kolego veratrum, z pochodzeniem francusko - polskim. Jest taka piękna dewiza "Żyj  spokojnie sam i daj żyć innym" Przemyśl co piszesz, ogarnij się, a wszystkim będzie Ci lżej.
[2012-05-21 18:27]

stuart

Przecież kolega Veratrum jest szlachcicem mu wolno(żart)
Nawet ja gówniarz lat zaledwie 14 widzę że pan wszystkich prowokuję,może tak sie pan dowartościowywuje bo w inny sposób nie może... żenada. [2012-07-16 17:51]

Waldi Fish

Przecież kolega Veratrum jest szlachcicem mu wolno(żart)
Nawet ja gówniarz lat zaledwie 14 widzę że pan wszystkich prowokuję,może tak sie pan dowartościowywuje bo w inny sposób nie może... żenada.

Młody jesteś, a jaka trafną diagnozę postawiłeś. Veratrum to nowe wcielenie, tym razem szlacheckiego pochodzenia (hahaha!) stałego prowokatora na tym Portalu. Ten nawiedzony rzekomy obrońca przyrody, a zwłaszcza kormoranów przed wędkarzami, był już kilka razy wyrzucany z Portalu za obrażanie innych, ale ciągle wraca pod innym nickiem, bo widocznie nie może żyć bez tych prowokacji. Była już inna dyskusja na temat kormoranów, w której nasz "szlachcic" występował pod nickiem "zrakdęw", i został wkrótce potem eksmitowany z Portalu.

[2012-07-16 20:32]