Co najlepiej zastosować do mocowania amortyzatora?

/ 8 odpowiedzi

Co najlepiej zastosować do mocowania amortyzatora gumowego w samym topie: korek czy może scallete i dlaczego?

Spawciu

czy do batow montuje sie amortyzatory i do takiego 5m to jaka grubosc gumy i dlugosc? (2012/12/23 18:31)

roman55

czy do batow montuje sie amortyzatory i do takiego 5m to jaka grubosc gumy i dlugosc?

Po pierwsze to nie ta grupa bacik to pełny zestaw – tu rozmawiamy o zestawie skróconym (tyczka). Guma w baciku to według mnie profanacja bacika, ale pomimo tego istnieje możliwość jej zastosowania, jeśli bat posiada szczytówkę pustą. Czy długa guma to zależy gdzie zastosujesz korek i w jakim segmencie bacika? Jeśli kupisz gumę do niego, to na pewno starczy ci do kilku bacików, ponieważ przeważnie jest w odcinkach 5m.

Z wędkarskim Pozdrowieniem

(2012/12/23 19:47)

bednar14

czy do batow montuje sie amortyzatory i do takiego 5m to jaka grubosc gumy i dlugosc?

Poszukaj na forum bo coś o tym było ale większość z wędkujących batem nie używa amortyzatorów. (2012/12/23 21:05)

Spawciu

dobra tyczka lekka to przynajmniej 500zl wzwyz . przewaga jej to dokladne lapanie na wiekszych odleglosciach np 13m;)) i tylko tyle ? odleglosciowka nie polapiemy tak samo dokladnie jak tyczka ze na zawodach tylko tyczki ? jak to jest? (2012/12/24 17:38)

u?ytkownik75617

Nie za bardzo zrozumiałem odpowiedź wyżej, ale na zawodach przeważają tyczki ponieważ jest to dokładność a cena tyczki (na kilka lat) wystarczy wygrać trochę zawodów i się odpłaci. Zawodnicy mają również baty, odległościówki. (2012/12/25 09:35)

roman55

dobra tyczka lekka to przynajmniej 500zl wzwyz . przewaga jej to dokladne lapanie na wiekszych odleglosciach np 13m;)) i tylko tyle ? odleglosciowka nie polapiemy tak samo dokladnie jak tyczka ze na zawodach tylko tyczki ? jak to jest?

bacikiem nie można wyholować dużych przyłowów .

Z wędkarskim Pozdrowieniem

(2012/12/25 10:58)

Spawciu

bardzo dokladnie mi to wyjasniles :) dzieki wielkie , tak masz racje dopiero minal moj pierwszy sezon w sumie tylko polowa i wole pytac bo z czytania i ogladania nie zawsze wszystko wiadomo dlaczego i po co :) (2012/12/25 13:30)

roman55

bardzo dokladnie mi to wyjasniles :) dzieki wielkie , tak masz racje dopiero minal moj pierwszy sezon w sumie tylko polowa i wole pytac bo z czytania i ogladania nie zawsze wszystko wiadomo dlaczego i po co :)

Jeśli podołam twoim pytaniom  :) a myślę że tak. Chętnie postaram się na nie wyczerpująco odpowiedzieć w zakresie tyczki- krótki zestaw i nie tylko. Pozdrawiam

(2012/12/25 14:25)