Co na leszcza?

/ 21 odpowiedzi
Czy mozecie mi pomuc 這wie na sawach i mam problem z z這wieniem leszcza naco najlepiej 這zwic?

Probowalem na kukurydze i nic
prosze o pomoc?
krystian95

co do przyn皻y najlepszy jest czerwony robak (gnojak) ten zapach je skutecznie wabi a zan皻a hmm najlepsza wed逝g mnie jest traper lub Bogus豉w Brud z dodatkiem jakiego atraktora lub przyprawy do piernika u mnie si sprawdza. Rasuwka te si sprawdza a i do zan皻y dodaj czerwonych oczywi軼ie posiekanych lub inaczej rozdrobnionych (2013/02/25 19:06)

Rocky27pl

Kolego momoge ci czemu nie pode郵e ci link obejrzyj sobie my郵e 瞠 co pomoge:

http://www.youtube.com/watch?v=NLWWQ5p2kf0

Ja  na leszcza to bia貫 robaki hak i zan皻a albo d盥穎wnica na hak i do zan皻y siekana i zan皻a  Marcela u mnie si sprawdza taki zestaw.Udanego sezonu 篡cze 

(2013/02/25 19:27)

Podgl康 zdj耩 na forum dost瘼ny jest tylko dla zalogowanych u篡tkownik闚.

Rocky27pl

Kolego pomoge ci czemu nie pode郵e ci link obejrzyj sobie bardzo ciekawy filmik polecam

http://www.youtube.com/watch?v=NLWWQ5p2kf0

Ja  na leszcza to bia貫 robaki hak i zan皻a albo d盥穎wnica na hak i do zan皻y siekana i zan皻a  Marcela u mnie si sprawdza taki zestaw.Udanego sezonu 篡cze Ps. Przepraszam za b喚dy w pierwszym po軼ie

(2013/02/25 19:36)

lysywedkowicz

Ja tylko chcia豚ym si dowiedzie co to takiego Rasuwka.Za choler nic nie przychodzi mi do g這wy. (2013/02/25 20:32)

kuba7128

Ras闚ka-Ros闚ka zapewne o to chodzi這 (2013/02/25 20:44)

przemo1980

Kiedy chcesz 這wi te leszcze ,teraz zim ? Z lodu ?
Czy ju wiosn,latem ? (2013/02/25 20:45)

szczupak1108

dzi瘯uje z g鏎y wszystkim (2013/02/26 12:29)

cocaine

Kolego 這wiska s r騜niste b.cz瘰to 這wi貫m na makaron gwiazdki od kilku lat zmieni貫m 這wisko i makaron jest zb璠ny sprawdza si tylko pinka i robactwo czerwone,spr鏏uj n璚i zan皻 leszczow (Dragon maxima leszcz) 1/2 puszki kuku (pudliszki)melasa leszcz specjal trapera oraz gnojaki 0,25l(posiekane) u mnie skutkuje a za przyn皻 bia貫 robaki ewentualnie 鈔ednie robaki czerwone (gnojaki) powodzenia.

(2013/02/26 13:14)

rav74

Na w璠kuje s naprawd 鈍ietni spece od leszcza, trza 郵edzi tematyk i wyprawy. Osobi軼ie uwielbiam t ryb i 這wi j na feedera z gruntu. Leszczu lubi s這dkie. Kiedy nie mam okazji zan璚i wcze郾iej to w dzie po這wu wykonuj kilka pustych rzut闚 z samym koszykiem z zan皻 w jedno miejsce (sprawdzone). Potem zan皻a do koszyka, pora wczesna poranna, jak dla mnie 4-5 rano, na haczyk kanapka mada bia豉--->czerwona--->bia豉 i jazda. Powodzenia. (2013/02/26 15:25)

szczupak1108

dzi瘯i wielkie za porad wszystkim zainteresowanym i pozdrawiam (2013/02/28 18:31)

Zionbel

Ja w zesz造m sezonie najlepsze wyniki mia貫m na taka kompozycje :)

Zan皻a dragona leszcz + melasa piernikowa profess + posiekany drobniutko makaron + kukurydza + pinki :) Wszystko tak 瞠by by這 gruba i du穎 :)

Na haku 2 p豉tki 郾iadaniowe mleko豉ki cynamonowe + 2-3 pinki z aromatu czosnkowego :)

W tym roku wzbogacam technike o method feeder :)

Zan皻a Dragona maxima + p豉tki leszczowe+ pellet 4 mm + melassa wszysto zala jeszcze s這dzikiem:0

Na w這s pellet hakowy Ccmoore 8mm albo kulka Dynamite Baits 10mm red fish :)

Co z tego wyjdzi to czas pokaze :)

POZDRO

(2013/02/28 18:49)

karolpolawiacz

dzikuny !! na haczyk 10 i dobra zan皻a (2013/02/28 20:22)

miecz-gaz

Od wielu lat stosuj tylko i wy陰cznie pszenic z dodatkiem migda豉 (olejek do ciast 1/2 zawarto軼i flakonika ) W Auhan by造 ta雟ze i dwie w cenie jednej. Na litrowy termos 3 lub 4 gar軼ie doda olejek jak w/w . Podkarmiaj 2 lub 3 dni a na 4 zasiadaj.Nie zaszkodzi spr鏏owa. Po豉mania. (2013/03/06 20:23)

u篡tkownik75617

Na leszcza zabieram kukurydz, robaki b. ew pinke i zan皻 starfish leszcz (z serii to secret) 鄴速. N璚 tylko w tym dniu co 這wi.  (2013/03/06 20:38)

miecz-gaz

Ju my郵a貫m i by貫m pewien wyj軼ia z w璠k, a tu taki psikus spad 郾ieg i zimnisko przysz這 a 豉pska 鈍ierzbi by poczu co na kiju ma貫 puk, puk. Zestawy przygotowane, karm tylko zarobi i wio nad wod, a tu nie wio tylko nazad. Trzeba sobie odpu軼i i odczeka. (2013/03/11 09:45)

u篡tkownik75617

Ja 1 rybki planuj na 1 kwietnia na jezioro. (2013/03/11 15:39)

jakubeq

Leszcz stosunkowo 豉twa ryba do z這wienia. Moim zdaniem bezkonkurencyjna przyn皻a na ta rybe jest du篡 czerwony robak, opr鏂z tego makaron zaprawiony smrodkiem od Pana Bogdana Bartona (nie chce tutaj robi zadnej reklamy), ostatecznie bia造 robak. My郵 ze pomog貫m :)) (2013/03/11 16:51)

Tom2000

Witam na leszcza najlepsze dwa bia貫 robaki. (2013/03/25 16:29)

kuba7128

Tak jak koledzy pisz czerwony najlepszy, spocz徠ku z wiosny trzeba uwa瘸 z n璚eniem ale leszcze jak wejd w zan皻e to odkurzacze wi璚 polecam ci aby sam sporz康zi zan皻e. Wios stosuj kasze j璚zmienn,p璚zak groch do tego jaki porz康ny atraktor np.ochotka(ja polecam piernik) i n耩 這wisko z tydzie a efekty musz by z wiosny n耩 na g貫boko軼i oko這 3m tam najszybciej si rozwija 篡cie. (2013/03/25 17:07)

jasin38

υwi貫m je(teraz ju tylko drapie積iki) na kilka zestaw闚 kanapkowych, ale zan皻a zawsze ta sama.Odno郾ie przyn皻y to wynika這 z moich obserwacji, 瞠 je郵i trzyma造 si ryby dna to kanapka czerwony(gnojak,dendrobeana,albo ros闚ka)+kukurydza lub czerwony+kolanko makaronu. Natomiast je郵i ryba by豉 rozproszona i 瞠rowa豉 na r騜nych g喚boko軼iach, dobre rezultaty w toni przynosi豉 kanapka bia造+kukurydza.W kwestii zan皻y, stosowa貫m zawsze jeden typ i smak. Wiadro p璚zaku + wyci郾i皻y czosnek(ewentualnie w proszku) by造 dla mnie podstaw. Odno郾ie bazy to generalnie zan皻a uniwersalna na karpiowate wystarczy, mia豉 dla mnie znaczenie tylko przy lepieniu kul w dni 這wienia. Uwa瘸m 瞠 i tak najwa積iejsza kwestia to przyzwyczai t ryb do miejsca 瞠rowania. υwienie leszczy by to dla mnie cudowny rytua. Najpierw kilka dni n璚enia sypkim p璚zakiem(3dni) z czosnkiem obszaru 這wiska,  nast瘼nie don璚anie kulami w dni 這wienia. Czym pi瘯nym by moment kiedy leszcze pojawia造 si w 這wisku i nagle sp豉wiki jednocze郾ie na 2 w璠kach zaczyna造 si wyk豉da:). Dodam tylko , 瞠 這wiskiem by這 zawsze to samo jezioro i 這wisko to 7-8 metrowe blaty.Pora roku od Czerwca do Sierpnia. Mam nadziej, 瞠 pomog貫m. Pozdrawiam (2013/03/25 23:27)