Co na bolenia, co na sandacza?

/ 5 odpowiedzi
witam kolegow!
jezeli moglibyscie zerknac na moje przynety i doradzic mi co jest dobre na jaka rybke?
 z gory dziekuje

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bartek902

Co do woblerów boleń szczupak( na te mniejsze myślę że wiślany kleń się pokusi) co do gum sądząc po wielkości szczupak niewielki no i okoń,jesienią liczy się rozmiar co do gum od 10cm w góre bo ryby muszą się najeść przed zimą i nie chcą tracić sił na uganianie się za drobnicą tylko wolą zaatakować konkretne sztuki

Widzę kolega z dęblina na wisłę chyba się wybiera :) też mam zamiar o ile przestanie padać :]

(2010/08/31 21:30)

RafalR20

i o ile wisla znow nie przybierze ;p dzieki (2010/08/31 21:33)

huligan

witam,

Żaden z tych wobków nie nadaje się na bolenia...Ogólnie przynęty nie w tych kolorach...Proponuję na przyszłość kupować w kolorach naturalnych tj.perła,biały,żółty(na szczupaka) z ciemnymi lub niebieskimi grzbietami.

p.s.
kup np.kilka "kopyt" w/w odcieniach

Pozdrawiam (2010/08/31 21:46)

Bartek902

Kolego nie przesadzaj że żadna bo są 2 woblery którymi spokojnie można skusić bolenia no i ze 2 twistery chociaż co do gum to już powiedziałem nie ten kaliber i rozmiar,polecam jeszcze dokupić jakąś blaszke ze 2 wahadła typu rapa na bolenia i jakieś obrotówki nr 3 albo 4 z podłużnymi skrzydełkami typu viper (2010/08/31 21:49)