Co myślicie o naszym rządzie PiS

/ 95 odpowiedzi / 3 zdjęć
JKarp

Siedziałem i myślałem na ki ciul te obchody?
I tylko jedno mi przychodzi do głowy - żeby pokazać że opozycja jest przeciw kościołowi. 
JK (2017/03/18 08:26)

ryukon1975

Wszystkie te kościelne szopki to poparcie moherów i ich głosy. Żyjemy w państwie wyznaniowym. Jednak to fałszywe "chrześcijaństwo" bo przykładowo zabijanych w Syrii dzieci nie chcieli przyjąć ci święci.

(2017/03/18 16:44)

JKarp

Poseł Żalek stwierdził , że objawienia są faktem...Zapomniał albo nawet tego nie wie, że Kościół nie uznaje takich objawień....
JK (2017/03/20 08:05)

Sith

Koledzy, co powiedzielibyście nad przywróceniem tradycyjnego ustroju naszego Państwa, czyli dziedzicznej monarchii konstytucyjnej?
Pro publico bono mogę się poświęcić i kandydować na Króla - mam pochodzenie szlacheckie, więc nic nie stoi na przeszkodzie...
:))) :))) :))) (2017/03/20 08:42)

ogtw

(2017/03/20 16:48)

JKarp

No i ?
JK (2017/03/20 18:06)

JKarp

Koledzy, co powiedzielibyście nad przywróceniem tradycyjnego ustroju naszego Państwa, czyli dziedzicznej monarchii konstytucyjnej?
Pro publico bono mogę się poświęcić i kandydować na Króla - mam pochodzenie szlacheckie, więc nic nie stoi na przeszkodzie...
:))) :))) :)))

Ja się poświęcę i też zostanę szlachcicem ;-)
Tylko jakby tu napisać w nawiązaniu do ostanich wydarzeń - na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze ;-) 

JK (2017/03/20 18:09)

Sith

Tylko jakby tu napisać w nawiązaniu do ostanich wydarzeń - na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze ;-) 

JK
Szlachcicem to już jesteś - wśród ryb, przecież KARP to szlachetna ryba ;)
  (2017/03/21 08:25)

Jakub Woś

JK

A to nie czasem jakiś imigrant? (2017/03/21 10:16)

Sith

JK

A to nie czasem jakiś imigrant?
Mieliśmy już Andegawenów, Jagiellonów, Valezjusza, Batorego, Wazów, Sasów, więc może być i kolejny... :)))
  (2017/03/21 12:13)

jan-nowaw

Może kolega przyjmie pod swój dach:-) (2017/03/21 16:17)

Sith

Może kolega przyjmie pod swój dach:-)
Jeśli miałby 8-cyfrowe (nie jestem zachlanny) konto dolarowe w Emiratach Arabskich i udzieliłby mi pełnomocnictwa do niego, czemu nie... ;-)
  (2017/03/21 17:29)

troc

No przecież mamy już jednego z ludzkich panów szczególnym wzrostem obdarzonego, ród królewski jak nic... (2017/03/21 20:20)

Sith

Jednego Łokietka już mieliśmy, Paluszek nie jest nam potrzebny, zresztą kaczory jeszcze nie krzyżują się z kocicami, więc nie byłoby następcy a pożądana byłaby ciągłość dynastyczna... (2017/03/22 06:16)

Sith

http://biznes.onet.pl/podatki/wiadomosci/nowe-prawo-przeciw-wyludzeniom-podatku-vat/7wlrv2
masakra, w piękny sposób będą mogli zlikwidować każde przedsiębiorstwo, które będzie stanowiło konkurencję dla firmy żony, kochanki lub innego członka rodziny, albo kogoś kto da sporą łapówkę za "wycięcie" konkurencji... (2017/03/23 06:01)

zielony401

Ide o mój najlepszy spinning jaki mam że pierwszy leci Owsiak i WOŚP!!! (2017/03/23 15:02)

Sith

Nie ryzykowałbym cennego spinningu dla tak gównianej sprawy... ;>
  (2017/03/24 06:37)

Jakub Woś

To jeszcze nic w porwnaniu z tym co szykuje minister wojny
http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/macierewicz-przejmie-nadzor-nad-spolkami-za-brak-zgody-kary-finansowe-i-wiezienie_970736.html (2017/03/24 09:00)

Sith

Stalin zmartwywstał i pociągnął za sobą Dzierżyńskiego ;> (2017/03/25 09:13)

JKarp

A ja się zapytam - kto dał prawo temu panu do noszenia znaku Polski Walczącej ? To jest jakaś paranoja, że człowiek który skompromitował ostanią rocznicę Powstania Warszawskiego chodzi z naszywką Polski Walczącej... :-( (2017/04/03 07:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fishark

Oddałbym życie za pana Jarosława Kaczyńskiego, jest wielkim patriotą i umie rządzić Polską! (2017/04/03 07:55)

JKarp

Nie chodzi o to żeby być patriotą,chodzi o to żeby nie być idiotą. 
Już niedługo Twoje marzenia mogą sie spełnić ;-)

I wytłumacz mi kto dał to prawo ?
JK (2017/04/03 08:22)

pawelz

Oddałbym życie za pana Jarosława Kaczyńskiego, jest wielkim patriotą i umie rządzić Polską!

To czemu nie jest premierem ????. Czemu nie wezmie na klate swoich pomyslow i nie chce za nie odpowiadac ?. Czemu wspiera sie takimi osobami jak Szydlo, ktora jak wszyscy doskonale wiedza, moze co najwyzej samodzielnie podjac decyzje, jaka broszke przypiac. (2017/04/03 09:43)

Sith

Oddałbym życie za pana Jarosława Kaczyńskiego, jest wielkim patriotą i umie rządzić Polską!
Przecież nikt Ci nie broni...
  (2017/04/03 11:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja