Co myślicie o naszym rządzie PiS

/ 95 odpowiedzi / 3 zdjęć
pawelz


Czy to Pis i Peło to jest jeden i ten sam burdel, no może z tą różnicą że jedni są po prawo a drudzy po lewo, (...)
... i to jest quintesentia tego co wynika z tej akademickiej dysputy...
 
A ktorzy sa po prawo a ktorzy po lewo ?.
Bo rozdawanie 500zl na lewo i prawo na pewno nie jest w kanonie prawicowego postrzegania gospodarki. Bardziej lewicowej partii jak PIS jesli chodzi o gospodarke nie bylo od 28 lat.
Samo kleczenie przed klerem nie swiadczy jeszcze o prawicowosci.   (2017/02/28 12:51)

Sith


(...)
Samo kleczenie przed klerem nie swiadczy jeszcze o prawicowosci.  
Zgadza się, nie można mylić prawicowych poglądów z dewocją...
  (2017/03/01 08:30)

grisza-78


Gdybym napisał, co myślę o Pis, a zwłaszcza o żoliborskim nieudaczniku i psychopacie, to z pewnością zostałbym tu zablokowany. PO też nie jest "święte", ale to chyba mniejsze zło, niż mściciel, który kupił ciemnotę za pare groszy, a następne 3 pokolenia, wśród nich oczywiście dzieci, które otrzymują na kredyt 500 zł, będą to spłacać. Z walizkami nas puszczą, Moimi ukubionymi są - Błaszczak, Brudziński, Cymański, Czarnecki. Top szyderców. Do pani premier nic nie mam, bo kobieta nawet nie wie, co się wokól niej dzieje. Rozkazuje Napoleon i to jest chore, że jak przyjdzie stanąć przed Trybunałem, to powie, że był zwykłym posłem i krajowi szkód nie robił. Jadem czuć w każdą minutnice Smoleńska, nienawiść z tych ludzi tryska na kilometry. Kto ich wybrał ? Nie wiem. (2017/03/09 22:52)

JKarp


Nie tak łatwo sie wywinie bo "zwykły poseł " on jest ;-)
Sprawstwo kierownicze - "Sprawca kierowniczy organizuje przestępstwo i kieruje działaniami jego wykonawców. Nie uczestniczy w realizacji planu, jednakże ma kontrolę nad działaniami przestępczymi, od jego decyzji zależy przebieg zdarzeń i zachowanie wykonawców przestępstwa."
JK (2017/03/10 08:26)

pakul1206


Powiem brzydko że można prezesowi naskoczyć, dlaczego? bo nikt nikogo przed jakimś trybunałem nie postawi, dlaczego nie postawi? bo dzisiaj my stawiamy a po przegranych wyborach mogą z zemsty nas stawiać, taka niepisana umowa, kruk krukowi oka nie wykole, mieli chyba Pełowcy na widelcu Ziobre i co???? i gówno :) nie bądzcie naiwni. (2017/03/10 10:46)

kaban


Co myślę... ot staję się bezmyślny bo to wszystko od wielu lat kojarzy mi się ze zgrają pijanych szlachetków z czasów wcześniejszych. Nikt mi nie wmówi ,że chodzi mu o dobro Polski i Polaków. Mądry polityk umie dojść do kompromisu i porozumienia a tu z żadnej strony tego nie widzę (: (2017/03/10 19:29)

Sith


Żenada, poruta i wstyd na całą Europę... ;-( (2017/03/11 05:20)

ogtw


A mamy jakąś alternatywę? Ci, którzy zagłuszają pana prezesa mieliby rządzić – wcześniej ich przodkowie zagłuszali radio Wolna Europa i Głos Ameryki. Piątego rozbioru Polski też w większości nie chcemy.
  (2017/03/11 07:48)

ryukon1975


Każda alternatywa jest lepsza, poprzez "pana" jak go określiłeś prezesa i jego stado zostajemy pośmiewiskiem dla Europy. Krótki film.

http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/16017,dziennikarz-jak-pan-bedzie-komunikowal-sie-z-polskim-rzadem-d-tusk-po-polsku.html (2017/03/11 08:20)

tommy4


Jeżeli piszesz to pisz za siebie.
Reprezentujesz jakąś grupę ludzi,ze piszesz w lidzbie mnogiej.?
No to wypominanie komuś co robili ich przodkowie-głupie ,złosliwe i nez sensu.
Twierdzisz ,że masz wiedzę iż wszyscy którzy nie popieraja obecnego Rządu to potomkowie zagłuszaczy Wolnej Europy i Głosu Ameryki?
To nawet głupie nie jest-to jest po prostu żałosne.
Oczywiste jest ,że są rożne zdania na tematy polityczne, ale Panowie nie sięgajcie po takie chore argumenty,które Wam podsuwa propaganda.
  (2017/03/11 08:23)

Sith


Krzysztofie, dobrze określiłeś. Trzeba jednak pamiętać, że stado owiec idące ślepo drogą wytyczoną przez barana najczęściej wpada w przepaść i to jest jedyna nadzieja dla naszego Kraju... (2017/03/11 08:25)

pakul1206


Jak to nie ma alternatywy? a Kukiz, Braun , Kowalski... ? Zaraz ktoś napisze co oni magą nam dać, ano nie wiem ale za to wiem co da nam kolejna zmiana na PO, SLD czy PSL. W pierwszym roku będzie odbijanie Spółek,agencji, stanowisk i obsadzanie ich swoimi " Misiewiczami" kolejny rok to odbudawa starych układów i układzików a potem jakoś tam będzie. Nie rozumiem ludzi którzy głosują raz na jednych raz na drugich, dla mnie wszystkie partie które rządziły są skreślone bo mnie oszukały, dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, jak naprawde nie będe miał na kogo zagłosować to zamiast na wybory pojadę na ryby. (2017/03/11 13:14)

Sith


(...) zamiast na wybory pojadę na ryby.
Chyba tylko to nam pozostaje ;>
  (2017/03/11 15:10)

pakul1206


(...) zamiast na wybory pojadę na ryby.
Chyba tylko to nam pozostaje ;>

Dlaczego? Kolego zobacz np. Korwina od 20 lat powtarza to samo i od 20 lat nie dostaje się do sejmu, o czym to świadczy? ano o tym że chłop ma wizję państwa i nie mówi nam to co chcemy usłyszeć, nie obiecuje rzek miodem płynących i nie jest jak chorągiewka która kieruje się w stronę słupków sondażowych i większego poparcia a mógłby iśc jak inni i obiecywać nam to co chcemy usłyszeć :)
 

  (2017/03/11 20:39)

Sith


Nikt Ci tyle nie da ile obieca kandydat przed wyborami...
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby spełniono wszystkie obietnice wyborcze a zwłaszcza takie, ktore mówią że będzie lepiej. Moim marzeniem jest żeby w kampanii wyborczej ktoś obiecał, że będzie gorzej i żeby też się nie spalniło. ;-) (2017/03/11 20:52)

JKarp


Jak to nie ma alternatywy? a Kukiz, Braun , Kowalski... ? Zaraz ktoś napisze co oni magą nam dać, ano nie wiem ale za to wiem co da nam kolejna zmiana na PO, SLD czy PSL. W pierwszym roku będzie odbijanie Spółek,agencji, stanowisk i obsadzanie ich swoimi " Misiewiczami" kolejny rok to odbudawa starych układów i układzików a potem jakoś tam będzie. Nie rozumiem ludzi którzy głosują raz na jednych raz na drugich, dla mnie wszystkie partie które rządziły są skreślone bo mnie oszukały, dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, jak naprawde nie będe miał na kogo zagłosować to zamiast na wybory pojadę na ryby.

No... po prostu elyty ...
Pisz za siebie i swoje elyty...
Owszem kżada władza zminia ale to co robią teraz a Kukiz ich popiera to szok i wstyd.
Antysytemowiec co mieszka w domu gdzie można się zgubić a jego własny zespoł wysłał go na trawkę...
JK (2017/03/11 22:17)

pakul1206


Jak to nie ma alternatywy? a Kukiz, Braun , Kowalski... ? Zaraz ktoś napisze co oni magą nam dać, ano nie wiem ale za to wiem co da nam kolejna zmiana na PO, SLD czy PSL. W pierwszym roku będzie odbijanie Spółek,agencji, stanowisk i obsadzanie ich swoimi " Misiewiczami" kolejny rok to odbudawa starych układów i układzików a potem jakoś tam będzie. Nie rozumiem ludzi którzy głosują raz na jednych raz na drugich, dla mnie wszystkie partie które rządziły są skreślone bo mnie oszukały, dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, jak naprawde nie będe miał na kogo zagłosować to zamiast na wybory pojadę na ryby.

No... po prostu elyty ...
Pisz za siebie i swoje elyty...
Owszem kżada władza zminia ale to co robią teraz a Kukiz ich popiera to szok i wstyd.
Antysytemowiec co mieszka w domu gdzie można się zgubić a jego własny zespoł wysłał go na trawkę...
JK

A kolega które elyty woli ? Nowaczków, Misiów, tych od reklamówek z dolarami czy tych co myszy im 3.000 000 ton zboża zjadły z elewatorów? Nie przyszło Ci do głowy dlaczego człowiek w ktorego domu można się zgubić zostawia to co robił dla nędznych .... 15000zł miesięcznie? (2017/03/11 22:31)

JKarp


Kolega woli mądrych...Ot taka mała różnica pomiędzy wiecznie niegrzecznym Tyszką, Kukizem, który do końca nie zna konstytucji, Kuzizem który chyciaółby zjeść ciastko je jednocześnie dalej mieć, Szyszką który ma jakąś tam marną oborę ( gdzie tej budzie do zegraka za 15 000 zł ? ), misiewiczami i tą całą szarańczą od domów kultury , aptek, pieczenia pizzy.
A dlaczego za marne 15 000 i co robi - pewni ludzie jak widzą, że nic im nie wychodzi zostają politykami ( wcześniej coś tam mówiąc o tym, że jak zostanie politykiem ,,, itd itp ).

https://oko.press/trudny-uczen-pawel-kukiz-roku-sejmie-wciaz-zna-konstytucji-ktora-krytykuje/

JK (2017/03/13 08:58)

pawelz


Problem w tym, ze 30% spoleczenstwa jest bardzo podatna na populizm i tanie haselka.
I na tym zeruja partie typu PIS czy Kukiz15.
Wystarczy ze ktos krzyknie, "zabrac bogatym zlodziejom" a juz tlum poleci za nim, nie zastanawiajac sie kogo tak naprawde goni. Kukiz krzyczal o JOW'ach i od razu znalazl 15% chetnych. Problem w tym, ze jak kiedys zapytalem jednego takiego zachwyconego tym pomyslem, jakie sa konsekwencje JOW'ow i to ze 50% spoleczenstwa moze wogole nie miec swojego przedstawiciela w sejmie, to zdziwienie na twarzy goscia nie mialo granic. Wiekszosci ludzi wystarczy haslo. A zeby wygrac, na samym hasle nalezy poprzestac bo wglebiajac sie glebiej w problemy, czesc moglaby przejzec na oczy.
Spytajcie fanow PIS'u co sadza o spotkaniach PO'wcow u Sowy. Od razu zaczna krzyczec o osmiorniczkach na nasz koszt. Ale to ze ze np taki Maciarewic rozpi... auto na kwote kilku ton tych osmiorniczek, to juz nie istotne. Wazne ze Ci bogaci ministrowie napychali zoladki na koszt obywatela osmiorniczkami.
PS. Dla jasnosci, PO tez nie jest z mojej bajki. (2017/03/14 09:23)

JKarp


I tu Pan Poseł nadal nie wie czy jeść te cisatko czy je mieć. 
Czy jest za a nawet przeciw ... Tym razem jest jakby przeciw bo daje do zrozumienia, że to rząd PiS nie zalatwił sprawy emigracji. To Ten rząd szukał wsparcia w Anglii a oni w zamian za to pozbawią Polaków przywilejów. 
http://www.tvn24.pl/jeden-na-jeden,44,m/kukiz-po-brexicie-mlodzi-polacy-wroca-do-kraju-moga-tu-wzniecic-rewolucje,723335.html

JK (2017/03/15 07:57)

JKarp


" Wystarczył rok, by Prawo i Sprawiedliwość znalazło pracę dla tysiąca znajomych, byłych posłów, doradców, adwokatów lub po prostu członków najbliższej rodziny. Do m.in. zarządów i rad nadzorczych spółek skarbu państwa, urzędów, ministerstw oraz delegatur trafiło ponad dwa razy więcej ludzi niż za rządów PO-PSL. Listę partyjnych nominacji publikuje "Puls Biznesu".
Kilkadziesiąt przedsiębiorstw państwowych, kilkaset jednoosobowych spółek skarbu państwa oraz spółek z jego większościowym udziałem. Do tego dochodzi jeszcze blisko pół tysiąca spółek, w których państwo posiada co prawda mniejszościowe udziały, ale zachowało wpływ na obsadę części stanowisk. Do tego agencje, ośrodki doradcze i różnego rodzaju fundacje oraz instytucje. Rządzący w Polsce mają wpływ na obsadzanie stanowisk w kilku tysiącach miejsc. Dawid Tokarz z "Pulsu Biznesu" postanowił sprawdzić, jak szybka jest "dobra zmiana" w kadrach.
Tempo i intensywność zmian są rekordowe. Po roku pracy PiS zapewnił już tysiącu osób nowe miejsca pracy. "Puls Biznesu" robił takie zestawienie również w 2012 roku - po 5 latach rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Obie partie załatwiły po 400 miejsc pracy dla swoich nominatów.
W sumie we wszystkich spółkach i instytucjach całkowicie kontrolowanych przez rząd lub takich, w których Skarb Państwa ma udziały, pracuje ponad 200 tysięcy ludzi."
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dobra-zmiana-misiewicze-prawo-i,97,0,2236001.html

JK (2017/03/15 11:03)

troc


Tu już nie chodzi nawet o załatwianie pracy swoim poplecznikom- każda partia będąca u władzy robi tak samo. Niepokojące są wygłupy na arenie międzynarodowej- dzięki usilnym zabiegom staliśmy się pośmiewiskiem Europy i nie tylko. Jedno jest pewne- w pluciu jadem na prawo i lewo nie mają sobie równych że nie wspomnę starszego człowieka z obłędem w oczach... (2017/03/15 20:32)

Sith


Moim zdaniem Prezes osiągnął sukces na miarę światową. W ostatnim okresie więzi między krajami Unii rozluźniły się, narastały konflikty a tu nagle dzięki vetu wobec Tuska i wystrzeleniu kosmolotu Sariusz, państwa unii zjednoczyły się i zagłosowały jak jeden mąż przeciw Prezesowi. Tak działa "siła sprawcza" zmierzająca do wzmocnienia Unii i integracji krajów członkowskich... (2017/03/16 05:44)

troc


Uroczyste obchody rocznicy objawień fatimskich w Sejmie- no proszę, coraz lepiej. Co jeszcze wymyślą nasi faryzeusze? Faryzeusze w tym negatywnym znaczeniu? Co myślicie o naszym rządzie PIS? Zostawię może dla siebie co o nich myślę. "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić ich postępowanie"- niech ten blockquote z "CK Dezerterzy" będzie odpowiedzią.
  (2017/03/17 19:25)