Zaloguj się do konta

Co myślicie o takiej osobie. To jest cytat

utworzono: 2012/11/13 21:53

"Co ci Koleszko nie pasuje. Dlaczego wystawiasz tak słabe oceny? czyżbyś lubował się w kłusownikach i bronił ich. Żal mi ciebioe" [2012-11-13 21:53]

bluehornet

A o co konkretnie chodzi ?
[2012-11-13 22:03]

niutek40

????? [2012-11-13 22:21]

Roxola

Nie przejmuj się :)
To jest ten problem, który już wcześniej poruszyłam..., może nie dosłownie.Oceniając artykuł powinniśmy się kierować treścią i stylistyką autora, a nie dokonaniami innych osóbopisanymi w sposób byle jaki. (dla punktów)Nie wiem o co chodzi konkretnie, ale wnioskuję, że oceniłeś wpis na blogu, który był pewnie beznadziejny,a odnosił się do sprawy związanej z kłusownictwem. Wykrycie kłusownictwa to jedno, a blog i formaprzekazania, to zupełnie coś innego. I to powinniśmy oceniać.

[2012-11-13 22:32]

Czyżbyś depnął na odcisk jednemu z tutejszych strażników bo nie przyklasnąłeś odpowiednio głośno? Cóż takie życie...
[2012-11-13 22:40]

Bez komentaża [2012-11-13 22:56]

jarekk

Hehe :) Też dostałem maila w stylu - "...zaraz spuścimy ci powietrze"

A potem włączył swoje stado klonów i poszedł "pałować" mojego bloga.

[2012-11-13 23:03]

perwer

Marku jesteś dorosłym człowiekiem ,który ma i powinien mieć wykształconą cechę samooceny .
Cięzko też pytać o porady ludzi których nie znasz.

Jeśli  wracając do tematu ,ciężko ocenić osobę po jednym cytacie  wyjętym z kontekstu,lub jakiejś sytuacji .
Dajmy na to naubliżasz koledze -kolega to nagra ,przedstawi i wyjdziesz na debila ,gbura i psychola .Jednak ...jakby dajmy na to przedstawić cała sytuacje ,że kolega wcześniej Cie sprowokował ,sam naubliżał , zrobił coś jeszcze ,to całokształt tej sprawy wyjdzie na to że Ty masz racje.
Dlatego nikt nie może wystawiać oceny o danej osobie jak prosisz ,a co najwyżej o danym zdaniu ,lub cytacie .

[2012-11-13 23:27]

MASTINO

Czyżbyś depnął na odcisk jednemu z tutejszych strażników bo nie przyklasnąłeś odpowiednio głośno? Cóż takie życie...

A może to właśnie tobie nadepnął na coś? Już prowokujesz? 

[2012-11-14 09:38]

Bernard51

Uderz w stół nożyczki sie odezwa !!!

Tupetu i arogancji nie brakuje ale wiedzy jak u smarkatego synka !!
Ale do kolorystyki tego forum też jest to potrzebne
aby były tematy do dyskusji,- żałosne!
[2012-11-14 10:00]

MASTINO

Uderz w stół nożyczki sie odezwa !!!

Tupetu i arogancji nie brakuje ale wiedzy jak u smarkatego synka !!
Ale do kolorystyki tego forum też jest to potrzebne

aby były tematy do dyskusji,- żałosne!

Cóż za samoocena. Szczerość godna pochwały. Ale nie martw się, jeszcze czegoś się kiedyś może nauczysz, nie dołuj się swoją mikrowiedzą aż tak. ty też tak ludziom bluździsz na blogach jak osoba tu podejrzewana? Dobrze, że mimo wszystko nie zakładałem bloga :)

[2012-11-14 11:01]

Bernard51

Hi Hi nigdy nie ocenialem blogów  bo nie czuje sie aż tak kompetentny i Bozia mi dala troche skromnosci aby nie oceniac wlasną miarą . Kazdy ma swój sposób spojrzenia na dany temat (tego tobie brak) Ale kiedy mam wiedze w jakimś temacie nie moge tolerować ( nie w blogach) na forum podczas dyskusji DYLETANTÓW którzy na sile chca mieć sugestywna racje , kosztem czytajacej mlodzierzy która dopiero sie uczy czytając te bzdury??
[2012-11-14 11:15]

MASTINO

Hi Hi nigdy nie ocenia
ł
em blogów ,  bo nie czuj ę sie aż tak kompetentny i Bozia mi da ła troch ę skromno ści , aby nie ocenia ć w łasną miarą. Ka żdy ma swój sposób spojrzenia na dany temat (tego tobie brak) . Ale kiedy mam wiedz ę w jakimś temacie , nie mog ę tolerować (nie w blogach) na forum podczas dyskusji DYLETANTÓW , którzy na si łę chc ą mieć sugestywn ą racj ę, kosztem czyt ąjacej
 m łodzie
rz
y
, która dopiero sie uczy czytając te bzdury??

Ty nie czujesz się w czymś kompetentny? Nie oceniasz kogoś/czegoś? Nie uwierzę :) Martwiąc się o młodzież, szkoda, że nie masz wiedzy w poprawnej pisowni SWOJEGO języka ojczystego, bo owa młodzież się także tego uczy (nie daj Boże czegokolwiek od ciebie). 

[2012-11-14 11:37]

SZUWARdragon2

Hi Hi nigdy nie ocenia
ł
em blogów ,  bo nie czuj ę sie aż tak kompetentny i Bozia mi da ła troch ę skromno ści , aby nie ocenia ć w łasną miarą. Ka żdy ma swój sposób spojrzenia na dany temat (tego tobie brak) . Ale kiedy mam wiedz ę w jakimś temacie , nie mog ę tolerować (nie w blogach) na forum podczas dyskusji DYLETANTÓW , którzy na si łę chc ą mieć sugestywn ą racj ę, kosztem czyt ąjacej
 m łodzie
rz
y
, która dopiero sie uczy czytając te bzdury??

Ty nie czujesz się w czymś kompetentny? Nie oceniasz kogoś/czegoś? Nie uwierzę :) Martwiąc się o młodzież, szkoda, że nie masz wiedzy w poprawnej pisowni SWOJEGO języka ojczystego, bo owa młodzież się także tego uczy (nie daj Boże czegokolwiek od ciebie). 

Niertorzy nie uzywaja polskiej klawiatury, jak naprzyklad ja.

[2012-11-14 15:09]

MASTINO

Ja nie piszę o "niektórych", tylko o tym prowokatorze powyżej, który się do mnie dowala systematycznie o wszystko, samemu nawet nie umiejąc się wysłowić. A on polską klawiaturę ma (jak widać) i do "rz", interpunkcji i pisowni razem-osobno, może być nawet fińska klawiatura. Do tego też jest potrzebna polska klawiatura?:

"Niertorzy nie uzywaja polskiej klawiatury, jak naprzyklad ja."

[2012-11-14 16:51]

tstaros

Jak dzieci. Mam dla Was koledzy propozycję: przerzucajcie się argumentami na privie.

[2012-11-14 16:59]

DNO

[2012-11-14 17:17]

ayem

Yyyy... czasami myślę , że nie potrafię czytać ze zrozumieniem.
[2012-11-14 18:32]

To jest wszystko w tym cytzcie co ten kolega napisal . A dzisiaj napisal  ze mam dac mu spokuj. [2012-11-14 20:41]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia