Co myślicie o takiej zanęcie...?

/ 8 odpowiedzi
Witajcie:)

Dużo czytałem na forum i o zanętach jakie proponujecie.Dlatego stwierdziłem, że zaryzykuje i będę eksperymentować i czerpać wiedzy po trochu z każdego postu...a więc

skład:
- wątroba pokrojona w kostke + rosówki, czerwone -60%
-zmielona psia karma -30%
reszta to:
-suszona krew
-kilkanaście zmielonych kulek halibut (nie posiadam dużej ilości-CENA)
-bułka tarta

Ponadto chciałbym dodać (na razie nie posiadam)
-flaki drobiowe
-krew drobiowa (płynna)

Co o tym sądzicie? Będę łowił na dużym stawie (to nie sa wody PZW) w którym jest dużo sumów wszelkich rozmiarów metoda gruntową. Na hak zamierzam dać wątrobe i rosówke.
Nie wchodzi w grę żywiec ani trupek (nie mam zamiaru zabijać ryb bo mi po prostu szkoda)
Prosze o rady, wskazówki, uwagi. Pozdrawiam Marek
withanight88

Witajcie:)

Dużo czytałem na forum i o zanętach jakie proponujecie.Dlatego stwierdziłem, że zaryzykuje i będę eksperymentować i czerpać wiedzy po trochu z każdego postu...a więc

skład:
- wątroba pokrojona w kostke + rosówki, czerwone -60%
-zmielona psia karma -30%
reszta to:
-suszona krew
-kilkanaście zmielonych kulek halibut (nie posiadam dużej ilości-CENA)
-bułka tarta

Ponadto chciałbym dodać (na razie nie posiadam)
-flaki drobiowe
-krew drobiowa (płynna)

Co o tym sądzicie? Będę łowił na dużym stawie (to nie sa wody PZW) w którym jest dużo sumów wszelkich rozmiarów metoda gruntową. Na hak zamierzam dać wątrobe i rosówke.
Nie wchodzi w grę żywiec ani trupek (nie mam zamiaru zabijać ryb bo mi po prostu szkoda)
Prosze o rady, wskazówki, uwagi. Pozdrawiam Marek

Wszystko co ocieka krwią dobre na suma i węgorza, wrzucaj co masz. Ta bułka jest zbędna. (2012/06/15 22:44)

abra1990

zgodzę sie z kolegą powyżej to ma pachnieć miechem anie pieczywem :P na taki mix na pewno wyrwiesz ładną sztukę  :) napisz potem co wzieło z chęcią przetestuje to u siebie na zbiorniku ;p (2012/06/15 22:49)

marek9576

Jadę w poniedziałek, jak wspomniałem wczesniej to nie woda PZW i suma tam wolno łowic przez cały rok-jest ich duzo i pewnie dla tego Minusem jest to żę nie mozna tam łowic w nocy (tylko od switu do zmierzchu) o 4 mam zamiar juz łowic wiec o 3 trzeba wstac:) Na pewno napisze czy  cokolwiek złowiłem czy tez nie:) pozdro (2012/06/15 23:01)

lynx

Ja też popróbuję. (2012/06/15 23:12)

josi18

A Kolego gdzie znajduje się taki staw, bo na warcie to trudno teraz o dużego suma (2012/06/18 12:03)

marek9576

Staw w Miłosławiu gm. Miłosław tam trzeba mieć karte wedkarską (na ten jeden staw) jesli jestes z okolic to raczej nie ma problemu na wykupienie pozwolenia ,bo moga tam wykupic osoby tylko z gminy miłosław i okolic (staw miejsko-gminny) (2012/06/19 20:44)

josi18

Który staw ten co jest w parku? praktycznie jestem co tydzień w miłosławiu wiec chętnie bym zajrzał na niego (2012/06/19 23:59)

siwy1443

a ile taka karta kosztuje i gdzie trzeba sie zglosic (2012/06/22 18:44)