Co my¶licie o ³owieniu na tym samym ³owisku?

/ 17 odpowiedzi
Co myslicie o lowieniu na tym samym lowisku gdy jezdzicie na dluzsze wypaday tak np. coroczne < co miesieczne> itd!? Ja naprzyklad wole jezdzic zawsze w jakies nowe miejsce a Wy??? Gdzie planujecie wyjechac na ryby w te wakacje???
jacekm67


Najlepiej pojechaæ tam gdzie s± ryby :) a one s± zawsze tam gdzie nie ma nas :( (2009/06/22 15:14)

burza10000


ja jezd¿ê najczê¶ciej na odrê i to od trzech lat na jeden odcinek i tylko dwa razy uda³o mi sie si±¶æ na tym samym miejscu a jak je¿d¿ê bli¿ej domu to zawsze siadam na tym samym miejscu (2009/06/23 14:52)

angelika


Nie prawda bo jak ja jadê na ryby to zawsze s± :) Bardzo rzadko wracam o kiju chocia¿ jedna dla uratowania honoru musi byæ :) Przyci±gam je jak magnes ;p A ja to lubiê swoje miejscówki. Mam ulubione jeziora i ulubione stanowiska na nich i staram sie tam jechaæ , chocia¿ nie pogardzê nowymi ³owiskami. W koñcu trzeba mieæ nowe do¶wiadczenia. Pozdrawiam :* (2009/06/23 16:45)

MELON-KAMIL


Ty tu ju¿ nas nie ca³uj! Hehe:P Ja raczej mam magnes - a ryby chyba tez - bo prawie zawsze wracam bez ryb!! :P (2009/06/24 12:48)

angelika


có¿ za bulwers :) Mo¿e i masz ten magnes ale dzia³acie na tych samych biegunach i siê odpychanie :) A ja pomimo i¿ przewa¿nie mam rybê to j± wypuszczam no chyba ¿e mam akurat ochotê na rybê to nie jest grzechem wzi±æ kilka do domu :) pozdro :) (2009/06/24 14:26)

pawlo572


Ja to wole ³owiæ na ró¿nych zbiornikach gdy¿ wieksze do¶wiadczenie zdobywam !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2009/06/26 11:12)

Grzegorz_Mik


Kocham wêdkarstwo , przyrodê , podró¿e i turystykê . Wszystkie te moje pasje w³a¶nie wêdkarstwo pozwala mi po³±czyæ w jedn± ca³o¶æ . Nie jestem zwolennikiem przesiadywania nad jedn± wod± a zw³aszcza tej o du¿ej presji wêdkarskiej . Wêdrówki ze spinningiem brzegami rzek i jezior w otoczeniu nie zniszczonej jeszcze ludzk± rêk± przyrody sprawiaj± mi bardzo du¿o przyjemno¶ci . Niestety wprowadzenie rejonizacji naszych wód i podzia³ PZW na tak du¿± ilo¶æ Okrêgów w znacznym stopniu ograniczy³a mo¿liwo¶ci dla tak pojmuj±cych wêdkarstwo ludzi . Nie mam zamiaru tu nikogo obra¿aæ ale wydaje mi siê ¿e sta³o siê to w wiêkszo¶ci± za spraw± ludzi którzy dostali siê do w³adz naszej organizacji którzy w³a¶nie s± zwolennikami wêdkowania na jednych wodach najlepiej zamkniêtych dla innych i mocno zarybianych . Niestety dla wielu wêdkarzy liczy siê tylko ryba a co gorsza dla niektórych tylko jej miêso . Pozdrawiam wszystkich Grzegorz . (2009/06/28 14:06)

u?ytkownik3378


ka¿de nowe ³owisko to wyzwanie,cz³owiek jako¶ tak chyba pod¶wiadomie d±¿y do rywalizacji, sprawdzania siê, bycia dobrym w tym co robi. dlatego niesie mnie czasem w poszukiwaniu nowych wra¿eñ. niestety ograniczaj± nas w³adze naszego zwi±zku coraz bardziej,bo aby wykarmiæ tyle g±b trzeba opodatkowaæ ka¿da wodê osobno, a piæ siê chce... (2009/06/28 15:18)

MELON-KAMIL


JA ZGADZAM SIE Z pawlo572 (2009/07/09 18:20)

t12tom


Melon. Cudów nie oczekuj. Nowe ³owisko trzeba na pocz±tek poznaæ, a dopiero pó¼niej liczyæ na efekty. Nie da siê od razu ³owiæ w nieznanej wodzie, szczególnie gdy jest ona w Polsce, na terenach eksploatowanych przez rybaków i PZW. (2009/07/10 08:11)

u?ytkownik13410


Ja nie mam nic przeciwko wêdkowaniu na tej samej wodzie przez d³u¿szy czas, pod warunkiem ¿e jest ona do¶æ ró¿norodna je¶li chodzi o gatunki ryb j± zamieszkuj±cych. Z racji tego i¿ nie jestem zmotoryzowany to ograniczam siê do zbiorników bêd±cych w moim najbli¿szym otoczeniu. Teraz ³owie d³u¿szy czas na jednym ³owisku i nie odczuwam znudzenia- woda jest naprawdê ciekawa, zamieszkuje j± wiele gatunków ryb, nigdy nie wiadomo do koñca co mam na haczyku. Niestety przesiadywanie non-stop na ³owisku gdzie mo¿na z³apaæ np. same karasie uwa¿am za bezsens. (2009/07/10 13:30)

angelika


czermin zgadzam siê z Tob±. U mnie jest du¿o do¶æ ciekawych jezior i to z du¿± ró¿norodno¶ci± je¶li chodzi o gatunki ryb. Ale jak i równie¿ warunki jakie wystêpuj± na ³owisku i jego wielko¶æ bo to wszystko na znaczenia. Pozdrawiam :) (2009/07/10 18:45)

u?ytkownik7555


Ja lowie na wiekszych zbiornikach zalewowych i z racji tego mam swoje dwa, moze trzy ulubione. A ze zbiorniki sa dosc spore...zadko jestem dwa razy w tym samym miejscu :)
A tak powaznie, to w moim regionie jest wiecej wedkarzy niz wody wiec czasem trzeba sie niezle napocic zeby znalezc odpowiednie miejsce na nocne gruntowanie.
Pozdrawiam ! (2009/07/11 08:56)

przemas1


ja wêdkujê od 4 lat wci±¿ w tym samym miejscu z tego wzglêdu ¿e znam dno oraz przewa¿nie s± tam efekty,a ³owiê nad jeziorem Maciejak w powiecie w±growieckim (2011/05/25 17:48)

laskaa1990


lowiac w tym samym miejscu niegdy nie wiesz co spodka cie milego ja lowie od 8 lat w tym samym miejscu i co roku jestem w szoku... to wegorz na brazowy lin na brazowy :) znam kazda gorke i dziurke :P na tym lowisku (2011/05/25 19:47)

laskaa1990


dodam ze chodzi o jezioro (2011/05/25 19:48)

ryukon1975


Nie licz±c moich pocz±tków to praktycznie przez 20 lat ³owiê na jednej rzece,odcinek o d³ugo¶ci kilku kilometrów.S± tu gatunki które pozwalaj± na wêdkowanie praktycznie przez ca³y rok.Nie narzekam na brania i na wyniki. (2011/05/25 20:04)