Zaloguj się do konta

Co myślicie jakie rezultaty można odnieść na Rze

utworzono: 2010/07/02 13:24
matek2502

Mam jedno zasadnicze pytanko:czy warto dać sobie czas na tą rzeke"??? Ma może ktoś jakieś doświadczenie?

[2010-07-02 13:24]

Mam jedno zasadnicze pytanko:czy warto dać sobie czas na tą rzeke"??? Ma może ktoś jakieś doświadczenie?


Rzek na trzy litery, to ja znam tylko pare, Oka, Ren, Nil, Don, Ina itd itd, ale "Rze" nie znam. A tak na serio, to popraw i uściślij pytanie jak ma Ci ktoś pomóc. Podpowiem Ci tylko tak na poczatek, że nie ma rzeki, na którą nie warto sobie dawać czasu. Każda normalna woda jest warta zachodu i czasu dla wedkarza.



[2010-07-02 13:33]

pixon

Ja osobiście uważam, że rzeki są trudnym łowiskiem i początkujący wędkarz powinien popróbować się na stawach, ale to tylko moje zdanie. Wychowałem się nad rzeką to wiem jaki to ciężki "chleb" dla młodego wędkarza.,

Pozdrawiam

[2010-07-02 18:33]

Mam jedno zasadnicze pytanko:czy warto dać sobie czas na tą rzeke"??? Ma może ktoś jakieś doświadczenie?


Rzek na trzy litery, to ja znam tylko pare, Oka, Ren, Nil, Don, Ina itd itd, ale "Rze" nie znam. A tak na serio, to popraw i uściślij pytanie jak ma Ci ktoś pomóc. Podpowiem Ci tylko tak na poczatek, że nie ma rzeki, na którą nie warto sobie dawać czasu. Każda normalna woda jest warta zachodu i czasu dla wedkarza.





Tam można wpisać tylko odpowiednią ilość liter a resztę ci zje i nie dopisze.......... [2010-07-02 19:10]