Co można złowić dziś na Helu ?

/ 5 odpowiedzi
Panowie wybieram się na Hel czy można coś połowić teraz na Helu ?
aldente

najpierw musisz napisać, czym chcesz łowic w morzu....spinningiem, met. surfcastingową, pilkerem czy na naturalne przynety. Potem ci powiedzą co i na co mozesz zlowic o tej porze na Helu. (2016/01/29 13:57)

ZIBI3

Właśnie się zastanawiam co zabrać czy tylko spining czy raczej plaża i główki portowe
nie ukrywam że po wybitym barku spining może się nie udać ?
(2016/01/29 19:23)

roobcio

Byłem parę lat temu w Helu. Lipiec, ale pogoda paskudna, wiatr, deszcz, zimno i skoki ciśnienia. W porcie brały babki - na spławik i na feedera. Próbowałem też z główek rzucać w morze. Głębia niesamowita - rzucałem gruntówką ile fabryka dała a te kilkadziesiąt metrów żyłki które oddał kołowrotek było zatopione kilka metrów ode mnie i skierowana prawie pionowo w dół. Efekty - też babki. Możliwe że to wina pogody. Ale miejscowi mówili że warto iść na plażę na sam koniec półwyspu helskiego i w nocy na flądrę się nastawić. Ale nie wiem jak teraz, o tej porze roku sytuacja wygląda. Daj znać jak poszło, pozdrawiam. (2016/01/29 20:48)

ZIBI3

Dzięki kolego ostatnio na Helu łowiłem 6-7 lat temu i niestety też latem , wiec moje pytanie co teraz można połowić jak ostatnio łowiłem to albo bardzo wcześnie rano albo po 20 głównie flądra z główek portowych w basenach albo na robala węgorzyce albo na troka okonie
od strony gwiazd bliżej plaży w maju belona ale na spławik .
czy teraz np. z plaży coś można trafić
(2016/01/30 14:48)

roobcio

i jak wyniki na Helu, coś brało?

(2016/02/27 16:00)