Zaloguj się do konta

Co mógłbym złowić na tego rippera ?

utworzono: 2011/05/29 14:44
arden75

Witam wędkarzy, mam do was pytanie a mianowicie, czy mógłbym coś złowić na tego rippera ?Wędkuje w rzece Gwdzie (uciąg średni) ryby jakie tam występują to szczupaki, klenie, bolenie, pstrągi i wiele innych.A więc jak myślicie czy mógłbym coś na to złowić ? I w jakie sposób mam prowadzić przynęte ?Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam :) [2011-05-29 14:44]

gg003

Nie pytaj się kolego , tylko chytaj :) [2011-05-29 14:49]

A musisz zaśmiecać forum trzema wątkami dot. tego samego problemu? Poza tym zadajesz głupie pytanie: co mogę złapać na tego rippera? Odpowiedź jest prosta jak drut: WSZYSTKO CO ZAATAKUJE TĄ PRZYNĘTĘ. [2011-05-29 14:59]

arden75

do Tomasa, trochę kultury a nie wpier***asz się z sapami, założyłem 3 wątki przez przypadek, a ty od razu musisz się czepiać [2011-05-29 15:12]

arden75

a po drugie to nie złapać tylko złowić [2011-05-29 15:19]

fishandrew

trochę kultury to Tobie by się przydało..

na twoim miejscu nie liczyłbym na dalszą pomoc od kolegów z portalu, mogę się mylić :)

[2011-05-29 15:27]

do Tomasa, trochę kultury a nie wpier***asz się z sapami, założyłem 3 wątki przez przypadek, a ty od razu musisz się czepiać

 

 


Przez przypadek?! A to ciekawe bo każdy przeczytałem i każdy był inny więc nie pierdziel takich bzdur. Ps. Złapać czy złowić jest w tym momencie równoznaczne bo w fachowej literaturze ryby zarówno się łapie jak i łowi. A o Twojej kulturze już nie wspomnę bo nie ma o czym...

[2011-05-29 15:49]

i właśnie przez takich ludzi jak wy straciłem ochotę by wracać na to forum :) [2011-05-29 15:50]

arden75

Jestem jaki jestem i już taki pozostanę, proste, zatem schowaj komentarze swe żałosne. [2011-05-29 19:13]

arden75

Tak każdy był inny bo do c***a pana za każdym razem było napisane, że albo zły format zdjęcia albo za duży rozmiar, więc myślałem, że po prostu mam pisać od nowa i że żaden wątek się nie utworzył, to tyle ode mnie, nie obchodzi mnie teraz co o mnie wszyscy myślą bo mam po prostu na to wyje***e [2011-05-29 19:17]

obcy91

"było napisane, że albo zły format zdjęcia albo za duży rozmiar, więc myślałem, że po prostu mam pisać od nowa"

Zgadzam się z kolegą, mogło i tak się stało najwidoczniej ale swoja drogą nie powinieneś zadawać takich pytań, gdybym chciał o każdego woblera,gumę pytać na co? a kiedy? to by była masakra.
Tego typu gumy są na drapieżniki jak wiadomo. A jakie? Zależy od łowiska i zasobu ryby w nim.
[2011-05-29 19:35]

arden75

Dziękuje za poparcie, a co to mojego pytania to będe pamiętał na przyszłość, jednak są na tym portalu ludzie wyrozumiali. [2011-05-29 19:37]

82marco

Tak każdy był inny bo do c***a pana za każdym razem było napisane, że albo zły format zdjęcia albo za duży rozmiar, więc myślałem, że po prostu mam pisać od nowa i że żaden wątek się nie utworzył, to tyle ode mnie, nie obchodzi mnie teraz co o mnie wszyscy myślą bo mam po prostu na to wyje***e



A co Ty sie tak od razu denerwujesz! Tu są ludzie którzy pilnują zeby te forum nie stało sie śmietnikiem. Co do Twojego pytania, to już chyba sam sobie odpowiedzaiłeś w Twojim poście:

cyt. "Wędkuje w rzece Gwdzie (uciąg średni) ryby jakie tam występują to szczupaki, klenie, bolenie, pstrągi i wiele innych.
A więc jak myślicie czy mógłbym coś na to złowić ? I w jakie sposób mam prowadzić przynęte ? "

W skrócie: kazdą drapieżną rybę która występuje w tej rzece i która połakomi się na tego rippera.

Pozdrawiam i trochę opanowania życzę ;)

[2011-05-29 21:45]

Opanowania, inteligencji oraz KULTURY i trochę instynktu samozachowawczego w większym środowisku. Tego Tobie życzę. I jak to posiądziesz to ja bedę pierwszym, który postara się dać dobra radę, oczywiście o ile bedę miał ku temu wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. [2011-05-29 22:05]

arden75

Dobrze skoro aż tak dałem do pieca to przepraszam, pozdrawiam i połamania.
[2011-05-30 09:37]