Co mi w duszy gra .

/ 6026 odpowiedzi / 112 zdjęć
Sensej1990

Witam, wszystkiego najlepszego wszystkim Kobietom :)

Mój utwór to http://www.youtube.com/watch?v=SST4ou-AOgU (2012/03/08 16:19)

Roxola

Chciałam Wam bardzo podziękować za życzenia i muzyczkę :)

Teraz coś dla Was :) A pisałam,że też dodam.... więc teraz się bawimy!
(2012/03/08 19:11)

krzychu64

Piękny głos, jednak już nie jest z nami.

(2012/03/08 19:30)

Zibi60

Wchodzę w to, tylko jutro w ramach remanentu: (2012/03/08 20:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zander51

Witajcie z rana. Zamiast wizyty w kościele...

(2012/03/09 08:42)

Zander51

Nie zdążyłem wczoraj z Olą zatańczyć...

(2012/03/09 09:25)

Roxola

Witaj Mirku...., a gdzie to wczoraj chodziłeś? No tak pewnie z Paniami w realnym świecie :)
Zobacz jaki bałagan po wczorajszej wirtualnej imprezie... i kto to teraz posprząta?
Pewnie ja i Zbyszek będziemy musieli prosić o to naszego moderatora... mam nadzieję, że nas wysłucha :)
To ja zacznę....
Drogi Panie moderatorze bluehornet, proszę o usunięcie tych już pustych butelek po alkoholu,
które wczoraj wniosłam do tego wątku. Obiecuję już więcej tak nie robić, ale wczoraj.... no wiesz, było wczoraj.
Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i proszę, aby kara nie była bardzo surowa.
:) (2012/03/09 09:26)

Zander51

Zdążyłaś z zakupami przed zamknięciem sklepu. Nie warto sprzątać przed weekendem... (2012/03/09 09:52)

Zanka

Słucham tego od dwóch tygodni, to jest jak deser podany w niezwykłych okolicznościach..I tego deseru ciągle nie mam dość:) (2012/03/10 00:00)

Zibi60

"Kobieta" Musi ci sprzyjać fortuna Musisz być farciarzem Ja po prostu tu siedziałam Myśląc o plusach i minusach Ale jestem takim typem kobiety Stworzonym by trwać Inni próbowali usunąć mnie Ale nie byli w stanie cofnąć tego co się stało Aby ocalić moje dziecko Mogła bym głodować Mam w sobie wszystko z Etiopii Moja krew płynie W każdym człowieku Na tej bezbożnej ziemi Na którą mnie zesłano Wypłakałam tyle łez, nawet ślepiec mógłby je dostrzec To jest świat kobiety To jest mój świat To jest świat kobiety Za tą chłopczycę Nie ma kobiety w tym świecie Ani kobiety ani dziewczynki Która mogła by wnieść miłość W świat mężczyzn Rodziłam i wychowywałam Sprzątałam i karmiłam Przez moją wiedzę o leczeniu Nazywali mnie czarownicą Trzeszczałam w ogniu Wyzywano mnie od kłamców Umierałam tak wiele razy I po prostu wracałam do życia To jest świat kobiety To jest mój świat To jest świat kobiety Za tą chłopczycę Nie ma kobiety w tym świecie Ani kobiety ani dziewczynki Która mogła by wnieść miłość W świat mężczyzn Moja krew płynie w każdym mężczyźnie i dziecku Na tej bezbożnej ziemi Na którą mnie zesłano Wypłakałam tyle łez, nawet ślepiec mógłby je dostrzec To jest świat kobiety To jest mój świat To jest świat kobiety Za tą chłopczycę Nie ma kobiety w tym świecie Ani kobiety ani dziewczynki Która mogła by wnieść miłość W świat mężczyzn (2012/03/10 07:19)

Zander51

Tekst jakby do mnie...
W odpowiedzi...

(2012/03/10 10:18)

Zibi60

Nie ze wszystkim się zgadzam co "oferuje " Maciej Maleńczuk, ale niektóre utwory w jego wykonaniu są genialne:
(2012/03/10 12:20)

Zibi60

Propozycja przez negację ?! Danielu myślałem, że pokażesz "CO CI W DUSZY GRA". (2012/03/10 12:31)

Roxola

Słucham tego od dwóch tygodni, to jest jak deser podany w niezwykłych okolicznościach..I tego deseru ciągle nie mam dość:)
_________________________________________________________________________________

Natomiast ja nie..., bardzo lubię ostatnio słuchać tego;

http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=235906#235906 (2012/03/10 12:33)

Zander51

... bardzo lubię ostatnio słuchać tego;

http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=235906#235906

Dobry materiał dla psychologa. Paranoja jest goła... (2012/03/10 12:59)

Roxola

Boże! Tylko nie Maleńczuk! Please!

Kto w ogóle zrobił z niego takiego gwiazdora?! Śpiewać nie umie, gustu nie ma, wygląda jak .... a co ja będę opisywał jak wygląda... Zero skromności, wszyscy są według niego cieniasami, tylko on jest ekspertem od muzyki i talentów wszelkich. Podobnie myślę o Jansonie.

Jest tylu świetnych wokalistów - darujcie mi tego Maleńczuka!

I tę lakę blond z 80cio oktawowym głosem ( świeć Panie nad jej duszą) też mi darujcie - proszę!

:-)

No nie daj się prosić.... posłuchamy Twojej propozycji :) Obiecuję,że nie będę mocno krytykować.
;) (2012/03/10 13:03)