Co mam zrobić z kłusownikiem?

/ 39 odpowiedzi
GhostRider89

Witam. Dzisiaj troche obserwowałem tego dziadka a mianowicie co zobaczyłem....  Dzisiaj koło godz 12 Jego żona kierowała się rowerem w strone wody, wiec ruszyłem za nią, oczywiscie dyskretnie. staneła przy brzegu a po kilku minutach podpłynoł i wręczył jej 2 duze reklamówki z netto.... Nie wiem co w nich było.... załadowała to do koszyków na rowerze i odjechała. a on popłyną w miejsce gdzie cumuje łódz. (2011/10/02 19:16)

u?ytkownik57785

Kłusował zapewne, bo z łódki grzybów czy jabłek to jej raczej nie mógł dać. Działaj coś ze strażą. (2011/10/02 19:24)

GhostRider89

Wiem mam zamiar pogadac ze straża... poki co to go podpatruje mniejwiecej o ktorej wypływa i o ktorej wraca.... wiem ze  pływa głównie w soboty i niedziele. mysle jak by dotrzec do tego miejsca gdzie stawia sieci.... a czy fotki albo film na ktorym widac jak on zastawia sieci albo sciąga tez mozna uznac za dowod?? (2011/10/02 19:35)

u?ytkownik57785

Oczywiście będą miały duży wpływ na ewentualna karę po udowodnieniu mu winy. (2011/10/02 19:40)

news34

temat jest w trakcie realizacji,jak poszło to damy info na forum

Pozdrawiam strażników ssr

(2011/10/03 11:29)

Jack14

Damian to jezioro wcale nie jest aż takie duże i można je obserwować przez lornetkę prawie z każdej strony. Emeryt wypływając na "łowy" jeśli korzysta z sieci to napewno nie ciągnie jej za łódką tylko rozstawia, a dopiero poźniej zwija i wybiera co do niej "wpadło".

Dobry moment do zatrzymania potencjalnego kłusowanika to oczywiście zdjęcia kiedy wyciąga siaty z wody, ładuje złapane ryby do reklamówki i przekazuje komuś (żona). Wtedy delikwent jest przy brzegu dowody na brzegu i ew.sprzęt kłusowniczy w łodzi.

(2011/10/03 17:41)

GhostRider89

Samo jezioro może nie jest wielkie. ale mi chodzi dokładnie o kanał regaliczka a dokładnie jego końcówka...on tam pływa bo tam nie ma tam zywej duszy idla tego czuje się bezkarny. juz wielokrotnie probowałem tam sie brzebic ale sa za duze krzaki. ale jak bede to sprobuje działkami albo od strony dziewoklicza. (2011/10/04 15:27)

pokemon0225

Wiem mam zamiar pogadac ze straża... poki co to go podpatruje mniejwiecej o ktorej wypływa i o ktorej wraca.... wiem ze  pływa głównie w soboty i niedziele.

hehe. czy na pewno często w soboty i niedziele ?
jak wcześniej napisałeś jesteś tam TYLKO W WEEKENDY :)
życzę powodzenia :) (2011/10/04 20:35)

u?ytkownik57785

hehe. czy na pewno często w soboty i niedziele ?
jak wcześniej napisałeś jesteś tam TYLKO W WEEKENDY :)
życzę powodzenia :)
A weekend, to jakie dni?
(2011/10/04 20:46)

Jack14

Zresztą myśle, że poczekaj i nie działaj na własną rękę (mam tutaj na myśli ochronę twojego osobistego mienia).

Kolega news34 napisał, że temat w trakcie realizacji zobaczymy.

I proponuję już wiecej informacji nie podawać na ogólnym forum tylko za pomocą prywatnych wiadomości email  do odpowiednich osób  bo "dziadek" też może mieć internet i o wszystkim działaniach wiedzieć odpowiednio wcześniej.

Również mając na uwadze, że to były wojskowy (z własnego doświadczenia) zalecam szczególną ostrożność bo "oni, on" mają własne "wtyczki" i jeśli byli, był odpowiednio wysoko postawiony będzie wiedział wszystko o planowanej "akcji".

Pozdrawiam.

(2011/10/05 15:59)

GhostRider89

Nie dosć że był wojskowym to ma zięcia w policji.... Nie mam zamiaru działac na własną ręke. Poprostu będe współpracował z odpowiednimi słuzbami, aby przekazać im jak najwiecej informacji. mysle jak by mu fotki zrobic tak zeby się nie zorientował :)  (2011/10/05 19:01)

jedrek6661

wyłącz lampę błyskową w aparacie (2011/10/07 21:42)

tomquad

Można kamerą nagrać, tłumacząc się że przypadkowo nagrałeś nagrywając coś innego, no i zauważyłeś na kamerze że ktoś narusza prawo, wiec jako dowód dołączasz. W takich przypadkach dowody typu nagranie bez uprzedzenia są dopuszczane. (2011/10/07 22:19)