Co kupiłem na nowy sezon :)

/ 29 odpowiedzi
Przemas83


Kołowrotek Konger Carbo Maxx 650 z myślą o sandaczu na martwą rybke oraz kijek Carbo Mix Spin cw 15-45g firmy Robinson                                                                                                                           (2010/01/12 21:32)

goryl25


withanight88 taką zanętą będe nęcił dopiero jak zamierzam łowić a ja chce nęcić codziennie łowisko nawet jak nie łowie w tym dniu i na to żeby codziennie nęcić taką zanętą to mnie nie stać :) (2010/01/12 21:45)

adamosa


Dziwny "żart" o Prezydencje Całkowicie go nie rozumiem i wcale mnie nie śmieszy No ale nie ma co Polska będzie krainą mlekiem i miodem płynącą jak to obiecywał nasz premier Więc miejmy nadzieję że nasz kochany premier spełni swoje obietnica A co do pana Prezydenta to uważam że należy mu się szacunek bo jest głową naszego Państwa i został wybrany większością głosów

Wracając do tematu to mam zamiar kupić spining myślę nad dragonem , kołowrotek okuma albo shimano no i precionkę Wszystko to z myślą o sandaczu Wszystko to mam zamiar kupić na targach w EXPO XXI w marcu

Pozdrawiam   (2010/01/13 17:45)

sszewczyk00


A ja zakupiłem raczej skromnie:

2 x Wędka Arcus Konger Black Carp 390/3  
Wędka Shimano Catana BX Spinning 270H 
2 x Kołowrotek Cormoran FBI 4Pi 4000 
Kołowrotek Shimano Catana 2500RA 
2 x Sygnalizator brań Mikado 
2 x Żyłka Robinson Pro Carp 300m   I-0,28; II-0,33
Żyłka Mikado Sensual 150m  0,18 na spinning (póki co nie stać mnie na plecionki)


Miałem zamiar kupić też bata, no ale mam sentyment do obecnego Shimano TC10 600mm, łowię na niego od ponad 3 lat i ani razu mnie nie zawiódł, a jak sobie przypomnę poprzedni sezon, jak wyciągnąłem na niego karpika 42 cm, przy żyłce głównej 0,12 i przeponie 0,08 to dalej ciarki mi po plecach przechodzą (zabawa trwała ok 30 min.), a i najważniejsze i najcenniejsze to było zobaczyć miny jak ja to mówię "mięsiarzy" czyli "wędkarzy" którzy łapią karpia 34 cm i są w stanie na niego nadepnąć aby miał te 35 cm, i co najlepsze za głowę się łapali jak go wypuszczałem do wody ;o)  

(2010/01/18 20:00)