Co jest grane, co się dzieje?

/ 5 odpowiedzi

Normalnie jakby Robercikowi mocy brakowało ?

Panikował , popełniał błędy ? Co jest ?

u?ytkownik58271


może mu finanzamt przegląd roku robi dlatego taki nerwowy (2010/11/13 17:27)

robcio2535


Moc była odpowiednia tylko bolid źle ustawiony no i opony -dlaczego miekka mieszanka a nie jak wiekszość twarda ?No i oszczednosci zespołu na tych ze oponach i wogule cały ten team mnie drażni przez te ich głupie błędy i taktyke:-(A juz słyszałem plotke ze Robert za Weebera w 2011 hmm ciekawe (2010/11/13 18:57)

Jędrula


Moc była odpowiednia tylko bolid źle ustawiony no i opony -dlaczego miekka mieszanka a nie jak wiekszość twarda ?No i oszczednosci zespołu na tych ze oponach i wogule cały ten team mnie drażni przez te ich głupie błędy i taktyke:-(A juz słyszałem plotke ze Robert za Weebera w 2011 hmm ciekawe


 

 

 

 

 

 

A stary gdzie to słyszałeś ? Robert ma kotrakt podpisany do końca 2012 z renówką , czyżby coś się szykowało ?

(2010/11/13 19:48)

robcio2535


Moc była odpowiednia tylko bolid źle ustawiony no i opony -dlaczego miekka mieszanka a nie jak wiekszość twarda ?No i oszczednosci zespołu na tych ze oponach i wogule cały ten team mnie drażni przez te ich głupie błędy i taktyke:-(A juz słyszałem plotke ze Robert za Weebera w 2011 hmm ciekawe


 

 

 

 

 

 

A stary gdzie to słyszałeś ? Robert ma kotrakt podpisany do końca 2012 z renówką , czyżby coś się szykowało ?


Na koniec sezonu zawsze coś sie szykuje . Fakt Robert ma podpisany kontrakt ale np. gdyby doszło do połączenia Lotusa z Renault to kontrakty mogą być rozwiązane bezbroblemowo.
Weeber też miałby zakonczyć kariere choć też temu teraz zaprzecza -choć moim zdaniem jeśli by zdobył tytuł w tym roku to pewnie zakończy jeśli nie zdobedzie to spróbuje raz jeszcze .
No i oczywiście to są plotki ni potwierdzone przez zainteresowanych i musimy jeszcze poczekać bo bedą i kolejne napewno spekulacje dotyczące różnych zmian (2010/11/13 20:45)

Jędrula


Moc była odpowiednia tylko bolid źle ustawiony no i opony -dlaczego miekka mieszanka a nie jak wiekszość twarda ?No i oszczednosci zespołu na tych ze oponach i wogule cały ten team mnie drażni przez te ich głupie błędy i taktyke:-(A juz słyszałem plotke ze Robert za Weebera w 2011 hmm ciekawe


 

 

 

 

 

 

A stary gdzie to słyszałeś ? Robert ma kotrakt podpisany do końca 2012 z renówką , czyżby coś się szykowało ?


Na koniec sezonu zawsze coś sie szykuje . Fakt Robert ma podpisany kontrakt ale np. gdyby doszło do połączenia Lotusa z Renault to kontrakty mogą być rozwiązane bezbroblemowo.
Weeber też miałby zakonczyć kariere choć też temu teraz zaprzecza -choć moim zdaniem jeśli by zdobył tytuł w tym roku to pewnie zakończy jeśli nie zdobedzie to spróbuje raz jeszcze .
No i oczywiście to są plotki ni potwierdzone przez zainteresowanych i musimy jeszcze poczekać bo bedą i kolejne napewno spekulacje dotyczące różnych zmian



 

 

 

 

 

A tak , dokładnie ! Coś Robert mówił kiedyś przed kamerami o takich możliwościach zawartych w jego kontrakcie .

Uuuuuuuuu , może się dziać w przyszłym sezonie !!!



(2010/11/13 21:26)