Zaloguj się do konta

Co jeść po treningu mięsniowym?

utworzono: 2012/05/20 21:24
przemo81x

Witam! Postanowiłem że doszedłem już do takiego wieku gdzie chcę zbudować sobie masę mięśniową. Co jeść po treningu? Czy można pić surowe jajko? [2012-05-20 21:24]

maras74

nie to forum chyba... [2012-05-20 21:36]

przemo81x

Dlatego wrzuciłem to na hydepark (na każdy temat) panie "maras74" może akurat wie coś innego od tego co na internecie w goglach  [2012-05-20 21:49]

Witam! Postanowiłem że doszedłem już do takiego wieku gdzie chcę zbudować sobie masę mięśniową. Co jeść po treningu? Czy można pić surowe jajko?

tak sie składa kolego ze trenowałem kilkanascie lat kulturystyke i moge ci pomóc ale to chyba nie te forum,he,he. z surowymi jajkami bym nie ryzykował,jesli chcesz juz jesc jajka to je gotuj, po treningu musisz dostarczyc organizmowi potrzebne do rozrostu miesni białko,aminokwasy,weglowodany i tłuszcze,moje posiłki najczesciej składały sie z białego ryzu(80g weglowodanów w 100g) i białka w postaci wołowiny lub piersi z kurczaka do tego dochodziły suplementy (aminokwasy,kreatyna itd.)
[2012-05-20 21:59]

Roxola

Jeżeli surowe jajka nie pomogą na mięśnie, to przynajmniej będziesz miał ładny głos...
Słyszałam, że dobrze robią na struny głosowe.
:)
[2012-05-20 22:25]

maras74

właśnie dlatego poleciłem chłopakowi inne forum. nie chce nikogo tutaj obrażać czy też urazić ale porady w stylu: jadłem wołowinę, piersi z kurczaka, ryż i do tego suplementy diety KERATYNĘ a nie kreatynę i aminokwasy- brawo ale jakie złożone czy nie?Przemo jeśli chcesz się naprawdę pobawić w rozbudowę ciała to zasięgnij opinii na dobrej siłowni czy w rekomendowanym sklepie z odżywkami. Musisz wiedzieć, że dobrze zbilansowana dieta + odpowiednie suplementy pomogą ci w osiągnięciu zamierzonego celu, ale rób to z głową i nie daj się skusić na sterydy czy inne gówno, które zniszczy twój organizm.pzdr. [2012-05-20 22:30]

przemo81x

Tak wiem o tym że nie tu to dodałem ale może akurat ktoś by wiedział coś na ten temat lepiej niż na googlach. Pozdrawiam [2012-05-20 22:43]

właśnie dlatego poleciłem chłopakowi inne forum. nie chce nikogo tutaj obrażać czy też urazić ale porady w stylu: jadłem wołowinę, piersi z kurczaka, ryż i do tego suplementy diety KERATYNĘ a nie kreatynę i aminokwasy- brawo ale jakie złożone czy nie?Przemo jeśli chcesz się naprawdę pobawić w rozbudowę ciała to zasięgnij opinii na dobrej siłowni czy w rekomendowanym sklepie z odżywkami. Musisz wiedzieć, że dobrze zbilansowana dieta + odpowiednie suplementy pomogą ci w osiągnięciu zamierzonego celu, ale rób to z głową i nie daj się skusić na sterydy czy inne gówno, które zniszczy twój organizm.pzdr.

nie wiem czy to do mnie ale gdzie tam masz keratyne ,napisałem wyraznie KREATYNE ,czytaj wyraznie i nie pisz chłopakowi o sterydach jesli ktos mu pisze o suplementach w postaci np.kreatyny ktore nie maja nic wspolnego ze sterydami i mnie troche uraziłes he,he bo trenowałem ten sport kilkanascie lat i wiem co pisze ,startowałem tez w zawodach kulturystycznych,mozna gdzes to sprawdzić napewno jak sie poszuka -ciechanów mistrzostwa polski 23.11.97 i debiuty kulturystyczne bydgoszcz 98 pozdrawiam [2012-05-20 22:56]

Jeżeli surowe jajka nie pomogą na mięśnie, to przynajmniej będziesz miał ładny głos...
Słyszałam, że dobrze robią na struny głosowe.
:)

pomoga,he,he tylko salmonelli sie mozna nabawic [2012-05-20 23:08]

właśnie dlatego poleciłem chłopakowi inne forum. nie chce nikogo tutaj obrażać czy też urazić ale porady w stylu: jadłem wołowinę, piersi z kurczaka, ryż i do tego suplementy diety KERATYNĘ a nie kreatynę i aminokwasy- brawo ale jakie złożone czy nie?Przemo jeśli chcesz się naprawdę pobawić w rozbudowę ciała to zasięgnij opinii na dobrej siłowni czy w rekomendowanym sklepie z odżywkami. Musisz wiedzieć, że dobrze zbilansowana dieta + odpowiednie suplementy pomogą ci w osiągnięciu zamierzonego celu, ale rób to z głową i nie daj się skusić na sterydy czy inne gówno, które zniszczy twój organizm.pzdr.

nie wiem czy to do mnie ale gdzie tam masz keratyne ,napisałem wyraznie KREATYNE ,czytaj wyraznie i nie pisz chłopakowi o sterydach jesli ktos mu pisze o suplementach w postaci np.kreatyny ktore nie maja nic wspolnego ze sterydami i mnie troche uraziłes he,he bo trenowałem ten sport kilkanascie lat i wiem co pisze ,startowałem tez w zawodach kulturystycznych,mozna gdzes to sprawdzić napewno jak sie poszuka -ciechanów mistrzostwa polski 23.11.97 i debiuty kulturystyczne bydgoszcz 98 pozdrawiam             a jak nie znajdziesz a bedziesz mial watpiwosci ze mam troche pojecia to ci wysle zdjecie dyplomu na priw.

[2012-05-20 23:11]

89krzysztof

A teraz jajka drogie, może ryby jedz. Też dostarczają białka ;)  [2012-05-21 00:24]

Bernard51

Dbajac o rozwoj miesni zadbaj tez o rozwoj rownomiernie szarych komórek
bo przy intensywnej rozbudowie miesni szare kom zostaja w tyle co widac
 na forum ze nie mozna przesadzac z miesniami ?
[2012-05-21 05:00]

Iras1975

Witam! Postanowiłem że doszedłem już do takiego wieku gdzie chcę zbudować sobie masę mięśniową. Co jeść po treningu? Czy można pić surowe jajko?

Ryby jedz. "Klopsy" ci urosną i będziesz na pewno sprawniejszy umysłowo. Polecam! [2012-05-21 05:55]

Wachta

Tam poczytaj: www.kfd.pl
[2012-05-21 06:25]

sarnina

A teraz jajka drogie, może ryby jedz. Też dostarczają białka ;) 

Tylko jak bedzie ryby zabieral to miesiarzem zostanie ;) [2012-05-21 08:47]

Jack14

On nie będzie zabierał tylko kupował w jakiejś "świątyni w zależności od wyznania Carrefour, Netto itp." :-) bo tam chyba ryby biorą się z niczego :-) [2012-05-21 16:26]

Iras1975

A teraz jajka drogie, może ryby jedz. Też dostarczają białka ;) 

Tylko jak bedzie ryby zabieral to miesiarzem zostanie ;)

Ale za to będzie umięśnionym mięsiarzem.:) [2012-05-21 23:01]

JOPEK1971

Tak wiem o tym że nie tu to dodałem ale może akurat ktoś by wiedział coś na ten temat lepiej niż na googlach. Pozdrawiam

Załóż konto na jakimś portalu kulturystycznym,lub sportów siłowych,nawet możesz zajrzec na forum poświęcone dietetyce.Tam lepiej wiedzą co i jak,odnośnie budowania mięśni.Tutaj gada się o rybach ;-)
[2012-05-22 00:46]

rurekk44444

Chyba w Hydepark nie gada sie tylko o rybach...
[2012-05-22 16:20]

rurekk44444

Najprosciej to kup sobie suplementy, np (Białko Perfect Whey Protien to świetny preparat potreningowy - jako budulec mięśni. Stosowany również jako antykatabolik np. rano po przebudzeniu czy przed snem. i np Carbonox (polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport (amatorsko jak i wyczynowo)  i z  powodzeniem może być wykorzystany w większości dyscyplin sportowych. Carbonox™ szczególnie polecany osobom poddawanym intensywnym wysiłkom fizycznym) W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy produkt, potreningowo należy łączyć z odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein™ lub Whey Protein Complex 100% i do tego odpowiednia dieta i rośnij w siłę xDD Diete trzeba opracować indywidualnie do swoich potrzeb.
[2012-05-22 17:50]

jarek95

WitamKolego pierwsze co to musisz ułożyć sobie dietę bo to jest podstawa. Następnie dobierz trening odpowiedni do tego co chcesz osiągnąć masa, siła czy rzeźba, a później bierz się za suplementy. Z kreatyną to poczekaj aż poszczujesz moment kiedy już z treningu i diety nic nie wyciśniesz. jeśli ułożysz dietę i zobaczysz braki to możesz zastosować jakiś gainer lub białko w zależności od braków w diecie.
Pozdrawiam  [2012-05-22 18:46]

Artur z Ketrzyna

Tak wiem o tym że nie tu to dodałem ale może akurat ktoś by wiedział coś na ten temat lepiej niż na googlach. Pozdrawiam

Nie pomyliłeś się, bo wątek założyłeś w Hydepaku i na każdy temat. Jeśli tu mogą być wątki o muzyce czy samochodach lub piłce nożnej, idt. To o kulturystyce też tu może być założony. Bo wędkarz nie musi ograniczać się tylko do jednego hobby, jak i po to ten pokój powstał.

Co do diety, w zależności czy chcesz nabrać masy -mięśnie; duże, obłe i nie są dokładnie zbite.
Czy rzeźbę, -mięśnie, zbite, wyraźne i twarde jak skała (pozbawione tkanki tłuszczowej).

Na masę w posiłku muszą przeważać węglowodany, na rzeźbę zaś białko.
Węglowodany znajdziesz w produktach zbożowych; ryż, groch, fasola... Białko; jaka kurze i inne, mięso ryby i kurczak, nabiał, kefir, twarug i sery (sery mają więcej węglowodanów niż białka).
No i aminokwasy, k-karnityna i l-karnityna, wspomagające organizm i wspomagających przyswajalność produktów (karnityny).

Nie tylko dieta, jest ważna by odpowiednio, i skutecznie zbudować tkankę mięśniową. Jak i dieta tak i sposób ćwiczeń są różne na masę i na rzeźbę....

Dobrze jak byś sobie poszukał poradnik Wernera o kulturystyce. Tam wszystko było ładnie opisane.

[2012-05-23 09:24]

przemo81x

Dzięki za odpowiedzi [2012-05-24 20:31]

pstrag222

Moim zdaniem przy treningu podstawa to winstrol i omadren , żeby nie jadek zjadł obiadek:)
[2012-05-24 20:48]

perwer

Moim zdaniem przy treningu podstawa to winstrol i omadren , żeby nie jadek zjadł obiadek:)

Hahahah podstawa --jeszcze dorzuciłbym sustanol i na kolacje flaszka wódki .Rano chłopak obudził by sie jak Jim Carey w Filmie ,,maska,,-rozpierducha na pół dzielnicy a chłopak lekki kacyk.

To jest tak zwana krwawa mery -- dobra ,lecz droga -najdroższe zęby .

Co jeśc po treningu ....Oczywiście rarytasy które koledzy doradzją w postaci suplementów -aminokwasy ,kreatyna  czy inne ,to podstawa ,lecz bez dobrego i regularnego obiadu to wszystko mozna sobie w dupe wsadzić.

[2012-05-24 22:43]

dokładnie ,minimum co 3 h porządny posiłek to podstawa no i przynajmniej 8h na dobe snu bo jak wiadomo miesnie nie rosna na siłowni tylko podzczas regeneracji  [2012-05-25 01:23]