Co i gdzie łowić w okolicach Legionowa?

/ 9 odpowiedzi
Witam mam pytanie zamieszkałe niedawno w Legionowie i od niedawna mam tez karte wedkarsko , uwielbiam szczupaki byłem na zalewie zegrzynski i nic prosba jest nastepujaca na co łowic i gdzie dokładnie , dziekuje za podpowiedzi i sorki za błedy ;):)
JKarp


Wezmiesz łudkę w czynaztce i polywasz po Zekżu to znajdzież szcu[ali:-0
Sorki za błędy
Janusz JKarp (2011/10/10 17:57)

leinad


Niebardzo z tą łódka bo nigdy nie pływałem na czymś takim i nie mam odwagi ale dzieki za podpowiedz (2011/10/10 19:08)

adrian1231989


pytanie kieruję do Pana JKarp a mianowiecie co sądzi Pan na temat karpiowo-amurowych miejscówkach w zegrzu... czy zatoka porośnięta za mostem w zegrzu jadąc od strony warszawy do serocka daje nadzieje na spotkanie z tymi rybami? a może ten zbiorniczek przypominający kształtem trójkąt za mostem w zegrzu po prawej stronie? będę wdzięczny za każdą opinię (2011/10/10 19:56)

JKarp


Cześć
Kolego Adrianie nie sądzisz chyba, że podam Ci swoje miejscówki na forum ogólnopolskim ?
Wybacz, ale tego nie powiem.
@leinad - nie wiem czy zauważyłeś, że ja piszę bez błędów :-) mój post celowo zawierał błędy i sakramentalne : SORKI ZA BŁĘDY.
Janusz JKarp (2011/10/10 20:07)

adrian1231989


Panie JKarp oczywiście że tego nie oczekuję... :) nawet bym nie śmiał o to zapytać każdy ma swoje małe tajemnice co do przynęt, miejscówek itd... jakiś czas temu przeprowadziłem się do warszawy a że od pewnego czasu zacząłem karpiować próbuję wytypować jakieś łowisko i miejscówkę na wiosenne zasiadki... chciałem tylko uzyskać podpowiedź lub sugestię czy w dobrym kierunku kombinuję a wiem że jest Pan znawcą tematu... pozdrawiam (2011/10/10 20:23)

leinad


Wiec panie zauwazyłem ale chciałem byc miły wiec podziekowałem za rady trudno widze ze to był bład zalogowac sie tu  (2011/10/10 21:28)

wojtek75


Wiec panie zauwazyłem ale chciałem byc miły wiec podziekowałem za rady trudno widze ze to był bład zalogowac sie tu 


hehe chlopie zainwestuj w słownik albo program do poprawy błędów a nie błąd zalogować się tu.

przyda Ci się ta wiedza przez całe życie......i nie piszę tego złośliwie,zresztą mój poprzednik pewnie też nie.          połamania.

(2011/10/10 21:38)

JKarp


Cześć
To będzie zupełnie nie na temat.
Na klasówce, maturze, pracy magisterskiej, podaniu o pracę, CV na końcu : SORKI ZA BŁĘDY :-)
Nie jest to złośliwe , a może troszkę sarkastyczne.
Dobrze Daniel zrobiłeś, że się zalogowałeś. Możesz się dużo dowiedzieć. Ale wybacz na Twoje pytanie to jak mam odpowiedzieć? Staniesz na tym kamieniu koło dębu a rzucał będziesz w stronę tej brzozy- przez godzinę powinieneś mieć minimum 4szt po 60cm ...
Chodzić, pływać i szukać taka jest moja rada - inaczej ze szczupakiem się nie da.
Szukać koloru i rodzaju przynęty.
@ Adrianie - dobrze kombinujesz :-)
Janusz JKarp (2011/10/11 07:15)

u?ytkownik95189


Janusz nie marudź Twój kawałek rury przed Legionowem zna już 90 procent karpiarzy z Warszawy. Zresztą chyba Adraniowi o nim wspominałem i o 17,5 kg Twoim karpiu. (2012/01/22 18:44)