Co dodać do zanęty Lorpio karp scopex va

/ 5 odpowiedzi
Witam. Mam do was pytanie... zakupiłem parę rzeczy i chciałbym stworzyć z tego doskonałą zanętę na karpia. oto produkty;
*zanęta lorpio karp scopex vanilla*dip tandem baits Wanilia*kulki proteinowe tandem baits truskawkowe*pellet o zapachu rybnym*ziarna konopi*ziarna kukurydzy*ziarna słonecznika*płatki owsiane*bułkę tartą *biszkopty *mączkę kukurydzianą*robaki białe, pinkę
Dodaje że będę łowił na stawie i chce upolować karpia. I Jeszcze jedno na tym stawie karpie nie są przyzwyczajone do kulek więc kupiłem je tylko do zanęty. najlepiej biorą na białe, pinkę i zwykłe ukopane robaczki:) Pomóżcie coś z tego wykombinować:) ewentualnie mogę coś dokupić:) z Góry dzięki za pomoc:))
Carol73


Moim zdaniem nie masz co przesadzać z tymi dodatkami skoro to jest staw i jak piszesz że rybki nie są przyzwyczajane do wykwintnej kuchni.
*zanęta lorpio karp scopex vanilla
*ziarna konopi*ziarna kukurydzy
*do tego pinka
Na hak biały,czerwony ,pinka lub kuku i powinno zadziałać POWODZENIA!!! (2012/05/09 17:03)

mc2616


Dzięki za rade kolego Carol73:) (2012/05/09 17:17)

u?ytkownik102837


ziarna konopi*ziarna kukurydzy*ziarna słonecznika
*mączkę kukurydzianą*robaki białe, pinkę

*zanęta lorpio karp scopex vanilla*dip tandem baits Wanilia*kulki proteinowe tandem baits truskawkowe (2012/06/14 10:17)

daniello184


ziarna konopi*ziarna kukurydzy*ziarna słonecznika
*mączkę kukurydzianą*robaki białe, pinkę

*zanęta lorpio karp scopex vanilla*dip tandem baits Wanilia*kulki proteinowe tandem baits truskawkowe

JA NA TWOIM MIEJSCU BYM NEŁCIŁ SAMYMI ROBAKAMI BIAŁYMI Z CZERWONYMI I TROSZKE ZIEMI DO TEGO 2 DNI TAK NECIC 1 RAZ DZENNIE I WEJDĄ CI DUZE KARPIE . (2012/06/21 21:22)

u?ytkownik39933


Witam. Mam do was pytanie... zakupiłem parę rzeczy i chciałbym stworzyć z tego doskonałą zanętę na karpia. oto produkty;
*zanęta lorpio karp scopex vanilla*dip tandem baits Wanilia*kulki proteinowe tandem baits truskawkowe*pellet o zapachu rybnym*ziarna konopi*ziarna kukurydzy*ziarna słonecznika*płatki owsiane*bułkę tartą *biszkopty *mączkę kukurydzianą*robaki białe, pinkę
Dodaje że będę łowił na stawie i chce upolować karpia. I Jeszcze jedno na tym stawie karpie nie są przyzwyczajone do kulek więc kupiłem je tylko do zanęty. najlepiej biorą na białe, pinkę i zwykłe ukopane robaczki:) Pomóżcie coś z tego wykombinować:) ewentualnie mogę coś dokupić:) z Góry dzięki za pomoc:))

zanety lorpio sa tak dobre ze praktycznie nie trzeba nic do nich dodawac bo można przedobrzyć  ale mozesz smiało dodac konopie i pellet no i robaki tez na pewno nie zaszkodza a i nie ma czegos takiego ze karpie nie sa przyzwyczajone do kulek.łow kolego na kulki.
(2012/06/21 21:32)