Zaloguj się do konta

Ciężarek samozacinający i jego skuteczność

utworzono: 2011/09/02 18:06
misiek9841199824

Witam!Co myślicie o cieżarku samozacinającym czy on jest skuteczny i czy może być na inne ryby niż karp i amur naprzykład lin sum? [2011-09-02 18:06]

..............nieeeeeeeeeeeee, błaaaagammmm................:((((((((((((((( [2011-09-02 18:08]

wwich

..............nieeeeeeeeeeeee, błaaaagammmm................:(((((((((((((((

Ta odpowiec wyżej jest dokładnym stwierdzeniem twojego pytania to jest dziadostwo a nie wędkowanie
Ps jeżeli cieszy cie złapanie ryby jakimiś nazwe to badziewiem technicznym to powodzenia 
może niedlugo stworzą chaczyk który bedzie sam ryby zaczepiał na chaczyk i jeszcze wyszukiwał!!!ZENADA!

[2011-09-02 20:50]

CZzesio


pomjając fakt , że temat już był ostatnio na tapecie to powiem ,że to KICHA .Może sprawdza się on w warunkach "laboratoryjnych" , na biurku gościa w filmiku na YT ale na łowisku zapycha się mułem ,piaskiem .Kolega taki ciężarek posiadał użył go tylko raz ........to chyba samo mówi za siebie .Nie chcę już pisać o samej przyjemności płynącej z łowienia ryb ..wyczekiwania tego momentu żeby zaciąć ...aaaaaaaa  zresztą kup se i przekonaj się sam  ;P
[2011-09-02 21:16]

ryukon1975


pomjając fakt , że temat już był ostatnio na tapecie to powiem ,że to KICHA .Może sprawdza się on w warunkach "laboratoryjnych" , na biurku gościa w filmiku na YT ale na łowisku zapycha się mułem ,piaskiem .Kolega taki ciężarek posiadał użył go tylko raz ........to chyba samo mówi za siebie .Nie chcę już pisać o samej przyjemności płynącej z łowienia ryb ..wyczekiwania tego momentu żeby zaciąć ...aaaaaaaa  zresztą kup se i przekonaj się sam  ;P

I nie zapomnij do kompletu wędki samowyjmująej rybę z wody.:)Do niej niezbędny jest też kołowrotek samokręcący.:)
[2011-09-02 21:35]

Podobno hitem są rosówki z genami Rottweilera. Zakładasz taką na hak, zdejmujesz jej kaganiec, zarzucasz, branie, wyciągasz i ona trzyma w pysku, w zębach rybę. Rosówka samołowiąca. Hicior. [2011-09-02 21:42]

Podobno hitem są rosówki z genami Rottweilera. Zakładasz taką na hak, zdejmujesz jej kaganiec, zarzucasz, branie, wyciągasz i ona trzyma w pysku, w zębach rybę. Rosówka samołowiąca. Hicior.


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) rozwaliłeś mnie :D [2011-09-02 21:48]

misiek9841199824

Ok dziękuje za odpowieć!

napewno sobie go nie kupie!

[2011-09-02 22:25]

Piotr 100574

Witam!Co myślicie o cieżarku samozacinającym czy on jest skuteczny i czy może być na inne ryby niż karp i amur naprzykład lin sum?




i na ukleje też działa:)))))))))))))))))))))))))))))))
[2011-09-02 22:38]

ryukon1975

Ok dziękuje za odpowieć!

napewno sobie go nie kupie!


Znaczy to że zrozumiałeś o co biega,jeszcze będą z Ciebie ludzie może nawet będzie z Ciebie wędkarz.:):):)
Tak poważnie to to coś "samo" np.samozacinający jest tylko chwytem czysto komercyjnym,daje nadzieję kupującemu że coś się zrobi za niego.W życiu i praktyce jednak nic nie robi się samo.Jeszcze co ciekawe to "samo" oznacza znaczne koszty dla kupującego.
[2011-09-03 09:53]

ZAcznijmy jak ciezarek wejdzie w muł albo o cos sie zaczepi to go juz nie zobaczysz (przy słabym sprzecie) a według mnie na zanęconej miejscówce możę być dobry ale to tylko moje zdanie

[2011-09-03 11:02]