Ciężar wyrzutu wędki do połowu karpi

/ 10 odpowiedzi
Cześć jestem nowy na forum a nawet na portalu. Mam taki problem  gdyż zaczynam swoja przygodne z karpiami. Mam wędzisko które kupiłem na allegro i problem jest taki, że wędzisko jest trochę starta o ile mogę ja zmierzyć nie znam ciężaru wyrzutu. Może ktoś ma taka wędkę i pomoże. Wędka to Daiwa graphite Sensor Match
Flinio888


Cześć jestem nowy na forum a nawet na portalu. Mam taki problem  gdyż zaczynam swoja przygodne z karpiami. Mam wędzisko które kupiłem na allegro i problem jest taki, że wędzisko jest trochę starta o ile mogę ja zmierzyć nie znam ciężaru wyrzutu. Może ktoś ma taka wędkę i pomoże. Wędka to Daiwa graphite Sensor Match


Czy nikt nie potrafi mi pomoc? Jak to możliwe?
(2012/07/11 22:18)

rawa19


Match, to wędka odległościowa , znalazłem ten model na jednym z angielskich portali i jest opisany 4-16g i dedykowany łowcom karpi przy zastosowaniu wagglerów . Jeśli posiadasz karpiówkę, to albo źle wpisałeś nazwę, albo ktoś sprzedał ci inny kij pod inna nazwą.

 

(2012/07/12 15:36)

Flinio888


Match, to wędka odległościowa , znalazłem ten model na jednym z angielskich portali i jest opisany 4-16g i dedykowany łowcom karpi przy zastosowaniu wagglerów . Jeśli posiadasz karpiówkę, to albo źle wpisałeś nazwę, albo ktoś sprzedał ci inny kij pod inna nazwą.


Dzięki wielkie, ale chyba jednak zostałem nabity w butelkę.


 

(2012/07/12 16:19)

Flinio888


Match, to wędka odległościowa , znalazłem ten model na jednym z angielskich portali i jest opisany 4-16g i dedykowany łowcom karpi przy zastosowaniu wagglerów . Jeśli posiadasz karpiówkę, to albo źle wpisałeś nazwę, albo ktoś sprzedał ci inny kij pod inna nazwą.

 

(2012/07/12 16:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tobi088


Widziałem specjalistów którzy rzucali koszykami do metody wspomnianymi match/ówkami.
Wymaga to odrobine doświadczenia i sporo wprawy żeby sobie na taki wyczyn pozwolić.
Osobiście bym się bał, ale kolega dawal rade. Prawdą jest to że to wędka niskiej gramatury i do ciężkiego rzucania nie nadaje sie.
Ale karpie do 10kg jesteś w stanie na takim kiju wyciągnąć bez problemu.

Pozdrawiam Patryk. (2012/07/12 17:28)

rawa19


...swoją drogą to niezłe ziółko z tego sprzedawcy, wiedział, że może miec problem ze sprzedarzą to celowo starł gramaturę wyrzutu i palił głupa... (2012/07/12 19:28)

Flinio888


...swoją drogą to niezłe ziółko z tego sprzedawcy, wiedział, że może miec problem ze sprzedarzą to celowo starł gramaturę wyrzutu i palił głupa...


Popieram ale majątku nie dałem, trochę szkoda. Dzięki  wszystkim za pomoc. Prawdziwa Karpiówka będzie musiała poczekać. A pomoże mi jeszcze ktoś z zainstalowaniem kołowrotka na niej? Bo dość nie spotykane jest rozwiązanie na wędzisku mam tylko 2 okrągłe blaszki. Jak zainstalować kołowrotek? Coś dokupić czy to tak ma być? (2012/07/12 20:24)

Flinio888


...swoją drogą to niezłe ziółko z tego sprzedawcy, wiedział, że może miec problem ze sprzedarzą to celowo starł gramaturę wyrzutu i palił głupa...


Popieram ale majątku nie dałem, trochę szkoda. Dzięki  wszystkim za pomoc. Prawdziwa Karpiówka będzie musiała poczekać. A pomoże mi jeszcze ktoś z zainstalowaniem kołowrotka na niej? Bo dość nie spotykane jest rozwiązanie na wędzisku mam tylko 2 okrągłe blaszki. Jak zainstalować kołowrotek? Coś dokupić czy to tak ma być? 
Przesyłam zdjęcia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/841a26cfb2fea5a8.html


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71b4ceb930a175dc.html
(2012/07/12 23:05)