Zaloguj się do konta

Ciepłe kanały konińskie

utworzono: 2010/10/31 21:55

ciepłe kanały konińskie okazują się nie takie trudne ,jak wszyscy mówią można połowić, tylko trzeba trafić kulki i smak.
[2010-10-31 21:55]

tinka

Ładne rybki, gratulacje ale... Dobrze, że nie miałeś kontroli bo naruszenie RAPR w dwóch punktach (ilość ryb, okres przetrzymywania).  [2010-10-31 23:02]

kolego tinka nie doczytałeś ile dni byłem ,a kontrol też była.było wszystko ok.
[2010-11-01 08:58]

tinka

Kolego Pawle, gdybym nie czytał to bym się nie odzywał. Cutuje Twój wpis:

25,26,27 pażdziernik wynagrodził mi cały nie udany sezon , 25 był bez brania 26-4 odjazdy i 27 -1 odjazd w sumie 5 brań i 5 ładnych karpików jeden 14kg dwa po 9kg i dwa po 8kg,zdięcia będą .

Z tego co sam napisałeś wynika, że 26 złowiłeś 4 sztuki (mogłeś nawet 10-bo możesz, i tego Ci życzę przy następnej zasiadce) ale w siatce powinieneś trzymać 3szt. Myślę, że któraś z rybek wróciła do wody. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć, to następną wyprawą pochwał się  obszerniejszym artykułe i zamieść pojedyńcze zdjęcia ryb. Zyskasz dwa razy: 1/ nikt nie będzie się czepiał, 2/ otrzymasz więcej punktów.

Pozdrawiam i powodzenia.

[2010-11-03 01:16]

tinka

Kolego Pawle, gdybym nie czytał to bym się nie odzywał. Cutuje Twój wpis:

25,26,27 pażdziernik wynagrodził mi cały nie udany sezon , 25 był bez brania 26-4 odjazdy i 27 -1 odjazd w sumie 5 brań i 5 ładnych karpików jeden 14kg dwa po 9kg i dwa po 8kg,zdięcia będą .

Z tego co sam napisałeś wynika, że 26 złowiłeś 4 sztuki (mogłeś nawet 10-bo możesz, i tego Ci życzę przy następnej zasiadce) ale w siatce powinieneś trzymać 3szt. Myślę, że któraś z rybek wróciła do wody. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć, to następną wyprawą pochwał się  obszerniejszym artykułe i zamieść pojedyńcze zdjęcia ryb. Zyskasz dwa razy: 1/ nikt nie będzie się czepiał, 2/ otrzymasz więcej punktów.

Pozdrawiam i powodzenia.

[2010-11-03 01:16]

Nie jestem pewien bo dawno temu tam łowiłem i wykupowałem wody PGRyb w Gosławicach i co do limitu na kanałach i jeziorach Gosławickich to limity się kiedyś różniły od limitu PZW ,oni tam mają swoje prawa ,przynaimniej mieli i pewnie te karpie co Kolega Pawelewa złowił są dozwolone ,kontrole są tam częste Kolego Tinka i jak by nie były dozwolone to by był problem,kiedyś właśnie na karpia nie było chyba limitu
[2010-11-03 08:32]

kolego tinka mi nie chodzi o żadne punkty  bo to mi jest nie  potrzebne , a kolega piotr wyjaśnił  ,że to nie pzw,zdjęcie umieściłem bo słyszę jakie to trudne łowisko,a ja chciałem pokazać niektórym ,że można w tym roku to mój czwarty wyjazd był i osiem rybek.nie długo jadę znów.
[2010-11-03 08:43]

tinka

Kolego Piotrze- na wodach GR Gosławice obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW.

Kolego Pawle- jeszcze raz powtórze i przypomne ( Karp: limit dzienny-3szt, okres przetrzymywania  ryb - 24godz.) Twój wpis i zdjęcie= łamanie regulaminu (dowód rzeczowy).

Na tym kończę swoje wypowiedzi w tym temacie. Powodzenia na łowiskach.

[2010-11-04 21:08]

rybki były przetrzymywane ok.25 godz, ale zapewniam cię ,że wróciły do swojego domu w znakomitej kondycji.
[2010-11-04 21:56]

pangaz4

fotka zaje....  co do kolegi tinka to chyba brak mi słów patrz na własne brudne łapki niech każdy patrzy na siebie... piszesz tak : w siatce powinieneś trzymać 3szt. a jak nasz kolega miał 2 siatki ???? hehe nigdy nie oceniaj tak ludzi kolego pawelewa życzę dalszych sukcesów 
[2010-11-04 22:19]

arekde

Kurde..to jakby miał 12 siatek to mógłby trzymać w nich 36 karpików.......fajny sposób myślenia! Niestety zarezerwowany dla myślących inaczej...no chyba, że powie, że nie wie czyje to siatki..PARANOJA! [2010-11-04 22:27]

arekde

Aha! a jakby miał 1200 siatek a w każdej po 3 sztuki po 9 kg?

Ułatwię......miałby niemal 32,5 tony karpia.........

Jak to mówią górale tyż piknie!

[2010-11-04 22:31]

arekde

Aha..i te pięć na zdjęciu nie wygląda na zbyt żywe ;-( [2010-11-04 22:33]

Aha..i te pięć na zdjęciu nie wygląda na zbyt żywe ;-(

No trudno żeby na zdięciu karpie sie ruszały ;)
Czyżby wam wszystkim żal d***  ściskał??
Jeśli kontrola była i do niczego sie nie doczepiła to widocznie było wszystko legalnie.

[2010-11-05 08:24]

a i za połów gratki
[2010-11-05 08:26]

pangaz4

arekde twój bardziej pósty profil oznacza hmmm sam nie wiem co lecz tak jak kolega wyżej napisał co miały sie ruszać na fotce po za tym kol pawelewa nie wygląda mi na miłośnika klopsów hihi
[2010-11-05 08:37]

Kolego Piotrze- na wodach GR Gosławice obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW.

Kolego Pawle- jeszcze raz powtórze i przypomne ( Karp: limit dzienny-3szt, okres przetrzymywania  ryb - 24godz.) Twój wpis i zdjęcie= łamanie regulaminu (dowód rzeczowy).

Na tym kończę swoje wypowiedzi w tym temacie. Powodzenia na łowiskach.

Tinka ty już daj spokój swoim dziwnym dochodzeniom ,łowiłeś kiedyś w koninie na kanałach ,?????wiesz ile tu jest karpia ????niedługo nie będzie innej ryby bo ta cholera wyżre ikrę wszystkiego co tam jeszcze żyje ,ja bym był za tym żeby na karpia w kanałach konińskich znieść limit i możesz mi wieżyć że strażnicy u nas to profi oni też łowią ryby i wiedzą co potrafi karp i przez to nie karają ludzi mandatami ,jak by karali to nikt by nie przyjeżdżał tu łowić i nie wykupował zezwoleń i wtedy była by u nich bieda i bankructwo a zauważ że to pewnie nailepiej funkcionująca państwowa chodowla ryb ,tak że ja ci życzę tyle karpia w twoich wodach co w koninie to zmienisz zdanie
[2010-11-05 08:44]

gites

Kolego nie ściemniaj że te ryby wypuściłeś, widuje cię na kanałach i nie widziałem żebyś coś tam wypuścił, po co ci to ściemnianie chcesz się tymi bredniami dowartościować??Po za tym jak chcesz w przyszłości rybę złowioną wypuścić to zainwestuj w mate i nie trzymaj po 5 czy więcej ryb w worku karpiowym.Jeszcze jedno, nie kłusuj więcej bo cię już mają na oku.
[2010-11-06 20:40]

pangaz4

widze ze kolega gites nic innego nie robi tylko obserwuje okolicznych wędkarzy chore hobby jak dla mnie
[2010-11-06 22:31]

kolego gites nie kłusuję jak chcesz zobaczyć jak wypuszczam rybę możesz zobaczyć na youtube tych ryb nie trzymałem w jednym worku.
[2010-11-07 13:10]

Gites skoro widujesz Pawła na kanałach konińskich to jesteś z Konina tak? Może się spotkamy i zobaczymy czy naprawdę go widujesz......? [2010-11-07 13:13]

A tak wogóle Paweł wypuszcza wszystkie karpie... wystarczy obejrzeć filmik z jego udziałem, pozdrawiam cie Pawle :-) [2010-11-07 13:13]

loko9099

kolego a gdzie znajduja sie te kanaly konskie, i jakie smaczki preferuja jak mozna oczywiscie wiedziec, ty jak nalapales tam tyle karpikow to lepiej tam siedziec bo na sulejowie dziennie mozesz sie doczekac gora jednego branka [2010-11-08 18:34]

pat8

Skoro kolega Paweł jest karpiarzem to z pewnością wypuszcza wszystkie złowieone karpie. Świadczy o tym co najmniej to że posiada matę karpiowął poco mu by była mata jak by te ryby zabierał do domu. [2010-11-10 20:48]

marcinks2

Filmt to jedno a prawda moze byc inna... [2011-02-09 13:36]

marcinks2

Filmt to jedno a prawda moze byc inna...:)))

[2011-02-09 13:38]