Zaloguj się do konta

Ciepłe dni ( na ryby )

utworzono: 2013/01/15 18:27
wedkarz96

Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ??<no ale trzeba czeka na te dni> teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !! [2013-01-15 18:27]

withanight88

Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ?? teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!

Na weekend i lód przynajmniej 12 cm.
[2013-01-15 18:41]

Imatyta

Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe [2013-01-15 19:53]

zeus836

Mnie też szlak trafia. Jak tu doczekać majowych szczupaków? Niewyróba. Może wcześniej jakieś gruntowe połowy
[2013-01-15 20:43]

Zionbel

Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe

Ja mam tak samo a robocie mnie juz od fanatyków wyzywają.Skad ja wezme ten hajs na wszystko co przez zime znajde w necie ???????????????? [2013-01-15 20:44]

MASTINO

Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe

Zostaw te gry, bo tylko oczy psujesz i nerwy :) Masz sprzęt po ciężkich bojach po ubiegłym sezonie, to rozbieraj go na czynniki pierwsze i czyść wszystko, poprawiaj, odnawiaj, wymieniaj, smaruj żeby nie nawalił za trzy/cztery miechy na łowiskach :)))))

[2013-01-15 21:14]

MASTINO

Ja mam tak samo a robocie mnie juz od fanatyków wyzywają.Skad ja wezme ten hajs na wszystko co przez zime znajde w necie ????????????????

Zablokuj "kontrolą rodzicielską" wszystkie inne strony oprócz wedkuje.pl :))))))))))))))))))))

[2013-01-15 21:16]

perwer

Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ?? teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!

Dla mnie wreszcie mogło by być -15 c ,słonko i wczesny poranek --jak u kolegi ....prawie.
 Zima to jeden z najpiękniejszych okresów wędkarskich . Minimalizm ,który robi cuda.
Niestety pogoda nas nie rozpieszcza .

[2013-01-15 21:22]

MASTINO

Dla mnie wreszcie mogło by być -15 c ,słonko i wczesny poranek --jak u kolegi ....prawie.
 Zima to jeden z najpiękniejszych okresów wędkarskich . Minimalizm ,który robi cuda.

Niestety pogoda nas nie rozpieszcza .

Spoko Darek, podobno jak trzaśnie w lutym, to buty poprzymarzają :)

[2013-01-15 21:40]

Imatyta

Zostaw te gry, bo tylko oczy psujesz i nerwy :) Masz sprzęt po ciężkich bojach po ubiegłym sezonie, to rozbieraj go na czynniki pierwsze i czyść wszystko, poprawiaj, odnawiaj, wymieniaj, smaruj żeby nie nawalił za trzy/cztery miechy na łowiskach :)))))

Hehehe nie no wzrok to już mam popsuty, ale noszę kontakty więc jest git. Sprzęt będę czyścił w ten weekend. Czekam na nowy pokrowiec, bo stary był takim badziewiem że rozwalił się po jednym sezonie. [2013-01-16 09:40]

no ja tak samo nic tylko czekam zęby ciepło było i można było na ryby pójść
[2013-01-16 09:49]

viper1986

A mi w tym tygodniu wpadł pomysł do głowy by wybrać się z delikatnym spławikiem nad Wisłę. Dopóki nie ma jeszcze lodu można by popróbować wytropić klenia albo jakiegoś ładnego okonka..i tak sam się z sobą gryzę czy jechać w niedzielę czy też odpuścić.
[2013-01-16 12:30]

A mi w tym tygodniu wpadł pomysł do głowy by wybrać się z delikatnym spławikiem nad Wisłę. Dopóki nie ma jeszcze lodu można by popróbować wytropić klenia albo jakiegoś ładnego okonka..i tak sam się z sobą gryzę czy jechać w niedzielę czy też odpuścić.

Cześć mi kiedyś też taki pomysł wpadł do głowy, i siedziałem w lutym pół dnia mad Wisłą tylko że ja łowiłem z gruntu. Brań żadnych trochę mnie wywiało ale nie żałowałem.

[2013-01-16 12:58]

Gucioo

Też z utęsknieniem wyczekuję wiosny... Nie preferuję wędkarstwa podlodowego, jedyne co łowię to wiosna-lato-jesień... Zima to dla mnie najgorszy okres. Ale ,aby do końcówki marca :) Zima trwać wiesznie nie będzie, i za jakiś czas przyjdzie 'topniejący marzec ' ;) [2013-01-16 13:31]

wedkarz96

Też z utęsknieniem wyczekuję wiosny... Nie preferuję wędkarstwa podlodowego, jedyne co łowię to wiosna-lato-jesień... Zima to dla mnie najgorszy okres. Ale ,aby do końcówki marca :) Zima trwać wiesznie nie będzie, i za jakiś czas przyjdzie 'topniejący marzec ' ;)

Jak i dla mnie to zima tez jest najgorsza pora roku ;(czekam tylko na cieple dni zeby sie urwac na lekki spinning ! no ale najbardziej czekam na zasiadki karpiowe !!! ;DPozdrawiam ;D Cieplo cieplo cieplej !!! 

[2013-01-18 18:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia