Ciepłe dni ( na ryby )

/ 14 odpowiedzi
 Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ??<no ale trzeba czeka na te dni> teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!
withanight88


 Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ?? teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!

Na weekend i lód przynajmniej 12 cm. (2013/01/15 18:41)

Imatyta


Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe (2013/01/15 19:53)

zeus836


Mnie też szlak trafia. Jak tu doczekać majowych szczupaków? Niewyróba. Może wcześniej jakieś gruntowe połowy (2013/01/15 20:43)

Zionbel


Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe

Ja mam tak samo a robocie mnie juz od fanatyków wyzywają.Skad ja wezme ten hajs na wszystko co przez zime znajde w necie ???????????????? (2013/01/15 20:44)

MASTINO


Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe



Zostaw te gry, bo tylko oczy psujesz i nerwy :) Masz sprzęt po ciężkich bojach po ubiegłym sezonie, to rozbieraj go na czynniki pierwsze i czyść wszystko, poprawiaj, odnawiaj, wymieniaj, smaruj żeby nie nawalił za trzy/cztery miechy na łowiskach :)))))

(2013/01/15 21:14)

MASTINO


Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe

Ja mam tak samo a robocie mnie juz od fanatyków wyzywają.Skad ja wezme ten hajs na wszystko co przez zime znajde w necie ????????????????




Zablokuj "kontrolą rodzicielską" wszystkie inne strony oprócz wedkuje.pl :)))))))))))))))))))) (2013/01/15 21:16)

perwer


 Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ?? teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!

Dla mnie wreszcie mogło by być -15 c ,słonko i wczesny poranek --jak u kolegi ....prawie.
 Zima to jeden z najpiękniejszych okresów wędkarskich . Minimalizm ,który robi cuda.
Niestety pogoda nas nie rozpieszcza . (2013/01/15 21:22)

MASTINO


 Chcialbym zeby juz nie bylo sniegu ani mrozu . Moglo by byc 15 stopni , slonko by swiecialowczesny poranek ..... no i na RYBY ;D a wy na co najbardziej czekacie ?? teraz jest czas na robienie kulek i nabywaniu nowego sprzetuoraz planow na nowy sezon ...Pozdrawiam !!! jak najpredko nad wode !!

Dla mnie wreszcie mogło by być -15 c ,słonko i wczesny poranek --jak u kolegi ....prawie.
 Zima to jeden z najpiękniejszych okresów wędkarskich . Minimalizm ,który robi cuda.

Niestety pogoda nas nie rozpieszcza .



Spoko Darek, podobno jak trzaśnie w lutym, to buty poprzymarzają :)

(2013/01/15 21:40)

Imatyta


Odkąd przyszły mrozy, to gęba mi się nie zamyka o planach na następny sezon ;p Dobrze że kocham napierdzielać w gry na PS3, bo bym oszalał hehe



Zostaw te gry, bo tylko oczy psujesz i nerwy :) Masz sprzęt po ciężkich bojach po ubiegłym sezonie, to rozbieraj go na czynniki pierwsze i czyść wszystko, poprawiaj, odnawiaj, wymieniaj, smaruj żeby nie nawalił za trzy/cztery miechy na łowiskach :)))))




Hehehe nie no wzrok to już mam popsuty, ale noszę kontakty więc jest git. Sprzęt będę czyścił w ten weekend. Czekam na nowy pokrowiec, bo stary był takim badziewiem że rozwalił się po jednym sezonie. (2013/01/16 09:40)

u?ytkownik142187


no ja tak samo nic tylko czekam zęby ciepło było i można było na ryby pójść (2013/01/16 09:49)

viper1986


A mi w tym tygodniu wpadł pomysł do głowy by wybrać się z delikatnym spławikiem nad Wisłę. Dopóki nie ma jeszcze lodu można by popróbować wytropić klenia albo jakiegoś ładnego okonka..i tak sam się z sobą gryzę czy jechać w niedzielę czy też odpuścić. (2013/01/16 12:30)

u?ytkownik27896


A mi w tym tygodniu wpadł pomysł do głowy by wybrać się z delikatnym spławikiem nad Wisłę. Dopóki nie ma jeszcze lodu można by popróbować wytropić klenia albo jakiegoś ładnego okonka..i tak sam się z sobą gryzę czy jechać w niedzielę czy też odpuścić.




Cześć mi kiedyś też taki pomysł wpadł do głowy, i siedziałem w lutym pół dnia mad Wisłą tylko że ja łowiłem z gruntu. Brań żadnych trochę mnie wywiało ale nie żałowałem.

(2013/01/16 12:58)

Gucioo


Też z utęsknieniem wyczekuję wiosny... Nie preferuję wędkarstwa podlodowego, jedyne co łowię to wiosna-lato-jesień... Zima to dla mnie najgorszy okres. Ale ,aby do końcówki marca :) Zima trwać wiesznie nie będzie, i za jakiś czas przyjdzie 'topniejący marzec ' ;) (2013/01/16 13:31)

wedkarz96


Też z utęsknieniem wyczekuję wiosny... Nie preferuję wędkarstwa podlodowego, jedyne co łowię to wiosna-lato-jesień... Zima to dla mnie najgorszy okres. Ale ,aby do końcówki marca :) Zima trwać wiesznie nie będzie, i za jakiś czas przyjdzie 'topniejący marzec ' ;)




Jak i dla mnie to zima tez jest najgorsza pora roku ;(czekam tylko na cieple dni zeby sie urwac na lekki spinning ! no ale najbardziej czekam na zasiadki karpiowe !!! ;DPozdrawiam ;D Cieplo cieplo cieplej !!!  (2013/01/18 18:45)