Ciepła zima - feederowanie

/ 5 odpowiedzi
cześć :)
Zapowiada się ciepła zima, więc nie ma powodu do odkładania feederków. I super.
Jeśli ktoś z was myśli o wymianie lub nabyciu feedera, to polecam Black Shadow (Mega Baits) - często nimi łowiłem w 2017 r., używałem praktycznie każdego z modeli, czyli c.w. 60, c.w. 80 g, c.w. 120 g i c.w. 150 g. Moim zdaniem w pełni zasługują na uwagę.

Na zdjęciu mój leszcz i mój kijek Black Shadow.

Pozdrawiam, Waldek :)
 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Kij warty polecenia, czuły i z mocą.
https://wedkuje.pl/n/mega-baits-black/93290 (2018/01/02 08:57)

Jędrula


Macałem ostatnio te feedery, widać gołym okiem, że to dobry sprzęt. Na wiosnę mam zamiar kupić 120-stkę. (2018/01/02 10:17)

w-ptak


c.w. 120 i c.w. 150 to porządne rzeczne feedery. C.w.60 g też w rzece połowi, a jeśli chodzi o Wisłę - to raczej w międzytamiu i na granicy nurtu. To idealny kijek na płocie i leszcze. pozdrawiam :)

PS Z okazji Dni z Dreagonem zapewne będzie dużo promocji w sklepach z pokazami, może tam kolega spróbuje taniej kupić. (2018/01/02 10:28)

Jędrula


c.w. 120 i c.w. 150 to porządne rzeczne feedery. C.w.60 g też w rzece połowi, a jeśli chodzi o Wisłę - to raczej w międzytamiu i na granicy nurtu. To idealny kijek na płocie i leszcze. pozdrawiam :)

PS Z okazji Dni z Dreagonem zapewne będzie dużo promocji w sklepach z pokazami, może tam kolega spróbuje taniej kupić.

  Faktycznie liczę na te promocje, bo kijek trochę kosztuje. Co tam jednak, bardzo mi przypasował. (2018/01/02 10:38)

w-ptak


Nie jest to najtańszy sprzęt (ale też nie z górnej półki), ale nad wodą natychmiast wynaradza wędkarzowi wydatek. :) (2018/01/02 15:56)