Zaloguj się do konta

Ciekawy reportaż o PZW

utworzono: 2012/03/29 09:50
Potarmoszek

No to teraz cicho o PZW na forum, bo w Kiejkutach nas przywitają..

ryukon1975

Nie przeczytałem tam nic czego bym już nie wiedział,jednak dla młodych wędkarzy na pewno ciekawy artykuł.Szkoda że napisany tak ogólnikowo bo znalazło by się jeszcze wiele innych ciekawostek.
[2012-03-29 10:24]

prezes zg pzw to jeden z tych ludzi "niezastąpionych". Przyspawał się do stołka i trwa!!! pzw do likwidacji i to natychmiast póki jeszcze jest co ratować!!!
[2012-03-29 10:44]

DelTor0

Nie widzialem, ale slyszalem ze nie popisali sie z tym programem, ledwo lizneli temat... [2012-03-29 10:48]

MaN90

Macie racje, liznęli temat, ale i też nie powiedzieli gdzie jest te ponad 100000000 zł, bo patrząc po raportach ze zgromadzeń kół na zarybienia idą sumy po ok nie całe 100 000 zł... szkoda że stary ubek bez wykształcenia kierunkowego sprawuję takie stanowisko. Ale jak to u nas w kraju bywa, brak godności żeby odejść i za duża kasa do stracenia...... może kiedyś się to zmieni. [2012-03-29 11:12]


Czasy się zmieniły, a ludzie wielokrotnie skompromitowani wciąż w PZW trwają i mają wiele do powiedzenia. Przykładem jest Prezes Okręgu Toruń. [2012-03-29 11:34]

Umberto

Ja najpierw pomyślałe:

... nareszcie, w końcu wsadzają kij w mrowisko !!!

Niestety, to tylko krótkie pokazanie dwóch stron medalu. W każdym reportażyku (krótki czas omówienia tematu), pokazany został czubek "góry lodowej"- patologii  organizacji, takich jak:

PZW, OHP, PZD, PZPN, itp. Pozytywny akcent przebżmiewał w głosach młodych ludzi, którzy nie posiadając klapek  na oczach po prostu działają.

Skupię się na PZW

Przerażające jest to, że beton oblał PZW, warstą grubą niczym sarkofag Czernobyla. A promieniowanie Zarządu jest tak silne i śmiertelne w skutkach,że mądrzy - omijają z daleka główny redzeń, głupi siedzą na widowni i nasiąkają chorobami, a ci co "pilnują" sarkofagu są mutantami z wypaczonym rozumieniem wędkarstwa sportowego i pojęciem gospodarki wodnej.

Archaizm popromiennego potwora, którego egzystencja oparta jest na rahitycznych odnóżach jest nie do zaakceptowania.

Apeluję o zmasowany atak na PZW! Wsadzanie jednego kija za drugim i rozgrzebywanie tego mrowiska, aż cały smród stęchlizny i martwa tkanka zostanie wystawiona na światło dzienne.

Tu trzeba całkowicie nowych fundamentów zbudowanych na świeżych igłach, bez centralnego kopca, który dusi wszystkie warstwy u podstawy.

[2012-03-29 11:37]

ryukon1975

Macie racje, liznęli temat, ale i też nie powiedzieli gdzie jest te ponad 100000000 zł, bo patrząc po raportach ze zgromadzeń kół na zarybienia idą sumy po ok nie całe 100 000 zł... szkoda że stary ubek bez wykształcenia kierunkowego sprawuję takie stanowisko. Ale jak to u nas w kraju bywa, brak godności żeby odejść i za duża kasa do stracenia...... może kiedyś się to zmieni.




Takie były czasy.
Miał znajomości,chody,układy z poprzedniego systemu i tym sposobem ludzie z aparatu represji PRL zajęli ciepłe posadki w PZW.
Napisałem ludzie bo wymieniony w artykule "obywatel" nie jest tam jedynym. :)

Przykre że płacimy za kierowanie tym związkiem ludziom którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu,rybach,wodach i wszystkim co jest do kierowania PZW potrzebne.
[2012-03-29 11:42]

Romuald55

Gdyby nie PZW ,nawet ze swoimi niedoskonałościami to dzisiaj zdecydowanej większości wędkarzy nie stać by było wykupić zezwolenie na wędkowanie.A dziennikarze nie dbają o rzetelność podawanych informacji co wielokrotnie się zdarza na co dzień.Ważniejsza jest oglądalność i jak się komuś dokopie.
Najłatwiej kogoś oskarżać,opluć,zmieszać z błotem jak to się robiło i robi na tym forum,zamiast pójść na zebranie wyborcze i zmienić władze.W ciągu paru miesięcy byłby nowy Prezes. [2012-03-29 12:46]

MaN90

Gdyby nie PZW to może w ogóle nie było by opłat, a wszystko było by finansowane ze skarbu państwa....  [2012-03-29 12:58]

cierpliwy1

Gdyby nie PZW ,nawet ze swoimi niedoskonałościami to dzisiaj zdecydowanej większości wędkarzy nie stać by było wykupić zezwolenie na wędkowanie.A dziennikarze nie dbają o rzetelność podawanych informacji co wielokrotnie się zdarza na co dzień.Ważniejsza jest oglądalność i jak się komuś dokopie.
Najłatwiej kogoś oskarżać,opluć,zmieszać z błotem jak to się robiło i robi na tym forum,zamiast pójść na zebranie wyborcze i zmienić władze.W ciągu paru miesięcy byłby nowy Prezes.


Kolego Romualdzie ty piszesz poważnie ,czy tak dla śmiechu?
[2012-03-29 15:00]

Bernard51

Nie mam zamiaru polemizowac na temat pzpn, pzw, ale PAMIETAM dzika prywatyzacje na poczatku "demokracji" z ktorej mial byc odpis X%na ZUS dla przyszlych pokolen emerytow przewidujac niz demograficzny ktory nastapi!!Wyprzedano za bescen (inaczej-rozkradziono)dobro spoleczenstwa miedzy soba i nadal to trwa. przy aplauzie juz teraz wszystkich ugrupowan(bo jak ja dostane sie do korytka musze z tego tez cos wydusic)ktore pra do wladzy za wszelka cene
Wiem portal wedkuje pl. ten temat nie jest na miejscu tylko moja refleksja moze nie dla wszystkich do przyjecia.
Skoro takie przewaly nie zdlano rozliczyc to czgo oczekujemy od zwiazków zadowalajacych spolecznosc po pracy-relaks-przyjemnosc wypoczynek dostepny dla kazdego przecietnego obywatela za w miare oplaty stanowiace kwote dostepna-dla Kowalskiego bez wielkiego uszczerbku dla rodziny
Napewno nie zyskam sobie tym wpisem popularnosci ale tak to postrzegam przykro ale wlasciwe wg.mnie,
[2012-03-29 16:20]

panga

Te działacze pezeperowskie Grabowski i jego sługa i błazen nadworski Kustusz tak są butni z racji swego swego stanowiska .że wszystkich komentujących negatywnie banują na forum PZW.mnie trzy razy zbanowali ale zdążyłem napisać ponad 1600 postów. Moje niki to;piotr okrasa ,dowodnik, piranoa2011. [2012-03-29 17:55]

dendrobena

Psioczycie kol.na członków ZG PZW oraz innych działaczy,że beton ,że się przyspawali itp. Przecież to wszystko  zależy od nas kto sprawuje władze. Śledzę temat od lat i ciągle te same utyskiwania. To przecież przedstawiciele z poszczególnych kół są władni do zmiany władz począwszy od koła aż po ZG PZW. W przyszłym roku wybory .Wszystko kol.w waszych rękach.Pozdrawiam. [2012-03-29 20:05]

ryukon1975

Psioczycie kol.na członków ZG PZW oraz innych działaczy,że beton ,że się przyspawali itp. Przecież to wszystko  zależy od nas kto sprawuje władze. Śledzę temat od lat i ciągle te same utyskiwania. To przecież przedstawiciele z poszczególnych kół są władni do zmiany władz począwszy od koła aż po ZG PZW. W przyszłym roku wybory .Wszystko kol.w waszych rękach.Pozdrawiam.



Koleżanko więc mam jechać do Warszawy klepać ich po ramieniu i mówić -"Nie było to jak za Was w PRL-u" ?

Niech to zrobią Ci którzy oddają na Nich głosy od tylu lat.:)
Oni chyba wtedy krzywdy nie mieli ja słabo pamiętam bo za młody byłem.
[2012-03-29 20:24]

piotrum

PZW ... PZPN... [2012-03-29 20:27]

szkarlupnia3

nie zabiegałem o funkcję ... mnie znaleziono :D
pie*****y ubek [2012-03-29 20:58]