Ciekawe łowiska na Podkarpaciu.

/ 6 odpowiedzi
Witam .Jestem mieszkańcem Mielca i sam osobiście wedkuję na pobliskich żwirowniach , stawach i rzekach (Wisłoka i Wisła). Wękarze z podkarpacia opiszcie swoje ulubione łowiska na jakich wedkujecie i opiszcie mniej więcej rybostan,metode ,przynętę itp.Ja w wolnej chwili opisze moje ulubione łowiska .połamania kija 
kazik


Ja jedynie znam Poremby Wojsławskie (nie wiem czy dobrze napisałem nazwę) , ale teraz ponoć już ten zbiornik stracił na atrakcyjności , bo kupił go ktoś co z rury strzelał (widziałem jak strzelał ) . (2011/04/11 17:29)

ILOVEBEER


Tak Poręby Wojsławskie wykupiło z tego co mi wiadomo 3 gości ale coś tam jest nie tak ,czekam na konkrety i mam nadzieję ze w następnym roku będzie można tam od nowa spokojnie wędkować :)
p.s. co oznacza strzelać z rury ? :) (2011/04/11 17:51)

zosikxx13


Ja polecam Wilcza Wola,Niwka,Czarna Sędziszowska opisy tych łowisk można znaleźć.... google to dobra rzecz (2011/04/11 18:54)

ILOVEBEER


A czy na Wilczą Wolę nie trzeba dodatkowej opłaty ? Czarną Sędziszowską odwiedzałem w 2009 roku  efekt jeden sandaczyk .Ciekawy zbiornik ale pasowałoby spędzić na Nim więcej czasu i najlepiej mieć jakiś sprzęt pływający ,byc może w tym roku też tam zawitam .O Niwce poczytam tylko wolałem się czegoś dowiedzieć od osób łowiących np. w Niwce co jest najpopularniejszą przynętą na tym zbiorniku i jaka jest tam rybka .pozdrawiam (2011/04/11 20:14)

zosikxx13


W 2010r na Wilczej Woli musiałeś dodatkowo zapłacić dobowa - 10 PLN, 14 dni - 50 PLN, roczna - 100 PLN w tym roku słyszałem że możesz na kartę wędkarską łowić bez żadnych dodatkowych opłat  http://www.koprzywnica.wedkuje.pl/media/kolo,,0,1923,378.html regulamin wilczej woli.  A co do Niwki to byłem tam kilka  razy w 2010 r, za pierwszym razem to wynik był zerowy z przyczyn alkoholowych:) a za innym  razem to kolega wyciągną karpia na 8kg na kulkę  własnej roboty ( wanilia-śmietana). Ogólnie fajnie tam jest i dużo mieliśmy brań. Naprawdę można tam połapać karpiki ale to nam często nie wychodzi bo wędkować trzeba z głową a nie  z dupą
(2011/04/11 20:46)

ILOVEBEER


Dzięki za info o Wilczej W.już wiem gdzie bede zaliczał nocne zasiadki :) (2011/04/12 17:18)