Zaloguj się do konta

Ciechanów i okolice - łowiska okręgu PZW Ciechanów

utworzono: 2012/04/13 09:40
manitary

Witam wędkuje regularnie w okręgu Ciechanów miasto i wydaje mi sie że na terenie ciechanowa nie ma ryb. w tamtym roku udało mi sie złowić kilka karpi na dziadach dość sporych i nic pozatym z dużych ryb jakie są wasze doświadczenia może ktoś poleci jakąś ciekawą miejscówke bądz łowisko w okolicach [2012-04-13 09:40]

tomek73t

kolego jesli masz samochód to polecam narew w okolicach Pułtuska lub wkre w Ojrzeniu czy Bolęcinie nie jest daleko a rzeki nawet łowne pozdrawiam
[2012-04-13 16:43]

QBS

Wkra i jeszcze raz Wkra, długo nic - potem Zalew Nowomiejski w Nowym Mieście.
[2012-04-13 16:50]

manitary

no to kiszka wolał bym się nie ruszać z naszego pięknego miasta :) ale no cóż skoro ma być wkra to będzie [2012-04-13 22:11]

JWpawel

kolego jesli masz samochód to polecam narew w okolicach Pułtuska lub wkre w Ojrzeniu czy Bolęcinie nie jest daleko a rzeki nawet łowne pozdrawiam

Wkra się przesunęła?

A poważnie. Jak sam piszesz karp na Dziadach. Ładny karp jest też na Krubinie tylko wymaga cierpliwości i skutecznie można na niego zapolować na raczka oraz ładny leszcz.
Na kanałach i w stawie za kościołem  na Kargoszynie ładny lin. Łydynia na wysokości Gostkowa - ładne klenie.
Kilka miejsc by się znalazło.
A przy okazji. Kiedyś pytałem się o Bagry. Niestety żadnej odpowiedzi nie uzyskałem. Może teraz przy okazji pytania o ciechanowskie łowiska ktoś znający tą wodę coś napisze.

Pozdrawiam.
[2012-04-16 16:14]

Marek Niedzielski

Zalew Nowomiejski-przegląd ryb, włącznie z sandaczem, sumem, karpiem i węgorzem. Ale wykupić trzeba nocki
[2013-01-21 11:34]