Ciechanów i okolice - łowiska okręgu PZW Ciechanów

/ 5 odpowiedzi
Witam wędkuje regularnie w okręgu Ciechanów miasto i wydaje mi sie że na terenie ciechanowa nie ma ryb. w tamtym roku udało mi sie złowić kilka karpi na dziadach dość sporych i nic pozatym z dużych ryb jakie są wasze doświadczenia może ktoś poleci jakąś ciekawą miejscówke bądz łowisko w okolicach
tomek73t


kolego jesli masz samochód to polecam narew w okolicach Pułtuska lub wkre w Ojrzeniu czy Bolęcinie nie jest daleko a rzeki nawet łowne pozdrawiam (2012/04/13 16:43)

QBS


Wkra i jeszcze raz Wkra, długo nic - potem Zalew Nowomiejski w Nowym Mieście. (2012/04/13 16:50)

manitary


no to kiszka wolał bym się nie ruszać z naszego pięknego miasta :) ale no cóż skoro ma być wkra to będzie (2012/04/13 22:11)

JWpawel


kolego jesli masz samochód to polecam narew w okolicach Pułtuska lub wkre w Ojrzeniu czy Bolęcinie nie jest daleko a rzeki nawet łowne pozdrawiam

Wkra się przesunęła?

A poważnie. Jak sam piszesz karp na Dziadach. Ładny karp jest też na Krubinie tylko wymaga cierpliwości i skutecznie można na niego zapolować na raczka oraz ładny leszcz.
Na kanałach i w stawie za kościołem  na Kargoszynie ładny lin. Łydynia na wysokości Gostkowa - ładne klenie.
Kilka miejsc by się znalazło.
A przy okazji. Kiedyś pytałem się o Bagry. Niestety żadnej odpowiedzi nie uzyskałem. Może teraz przy okazji pytania o ciechanowskie łowiska ktoś znający tą wodę coś napisze.

Pozdrawiam. (2012/04/16 16:14)

Marek Niedzielski


Zalew Nowomiejski-przegląd ryb, włącznie z sandaczem, sumem, karpiem i węgorzem. Ale wykupić trzeba nocki (2013/01/21 11:34)