Zaloguj się do konta

Ciasto wędkarskie o smaku miodowym

utworzono: 2011/04/14 14:36
cypis1

Witam wszystkich gorąco!! Chciałbym poprosić Was o poradę a mianowicie na jakie ryby polecacie ciasto wędkarskie o smaku miodowym?? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich!!!
[2011-04-14 14:36]

czarnypum

Ciasto powoli wraca do łask, miód z pewnością podejdzie karpikowi ale i liny potrafią się zainteresować.
Zależy od łowiska, oczywiści musisz zanęcić z miodowym smakiem {atraktorem}
Powodzenia
[2011-04-14 15:04]

rungem

Witam!
Na miodowe ciasto dobrze mi brały karasie (raczej nie za duże) i płocie, ale to nie na wszystkich łowiskach miałem efekty. Musisz sprawdzić inaczej się nie dowiesz jak nie spróbujesz co tam na twoim łowisku będzie brało.
[2011-04-14 16:05]

cypis1

Dzięki za odpowiedzi na pewno spróbuje tej przynęty.
[2011-04-14 16:07]

mariusztrojnar

Witam Ja z kolei już 2 sezon używam zanent miodowych z dodatkiem peletu miodowegoJako przynęt używam ,do połowu metodą gruntową biały robak , pinka albo skórkę chleba wszystkie przynęty tuż przed zarzuceniem maczam w miodowym atraktorze TANDEM BEISA na splawik zalkadam miodowe ciasto sensasa ,pinka albo bialy robak również maczam w atraktorze Biora na to wszystkie ryby leszcz,płoć,krąp,jaź,karp,lin,karaś,a nawet i amur przynajmniej te gatunki udało mi sie na te przynety złowicpozdrawiam [2011-04-14 17:41]

ReBeXeR

Na to może ci wziąć karaś i płoć a nawet jeśli podpłynie to i karp weźmie to zalezy gdzie łapiesz pozdrawiam ReBeXeR
[2011-04-14 22:30]

bobus86

na ciasto moze ci wszystko wziasc co bedzie glodne.miodowe napewno posmakuje leszczowi karpiowi i napewno linek tez nie pogardzi [2011-04-16 15:43]