Ci nasi kopacze..

/ 56 odpowiedzi / 2 zdjęć
Sith

Mnie nie martwi, to co ostatnio pokazywał na boisku to żenada... (2016/10/09 11:15)

Przemas83

Jeszcze dokładnie nie wiadomo ile potrwa przerwa w grze u Milika, może jak powróci będzie skuteczniejszy , a do euro nie ma co już wracać. Wazne że walczy na boisku i rzut karny wywalczył....... (2016/10/09 19:22)

Jakub Woś

Mi też podobała się gra Milika z Danią. Był pierwszym obrońcą. Walczył i wywierał presję przez co obrona wykopywała na oślep a nasi przejmowali. Po jego zejściu Lewy sam nie dał rady wywierać takiej presji więc gra przeniosła się na naszą połowę i zrobiło się nerwowo. (2016/10/11 18:22)

pakul1206

Może mu tą kulosę jakoś równo złóżą czy ustawią i w końcu zacznie w bramkę trafiać  (2016/10/11 21:33)

Przemas83

Po meczu z Armenią już nikt wpisu nie zrobił hehe, a wyobraźmy sobie grę naszej kadry bez Lewego. Szanse na awans równe zero do potęgi !!!!!!!! (2016/10/17 08:51)

Jakub Woś

Był moment, kiedy pomyślałem sobie mecz bez historii. Nie minęło 5 minut a tu 2:2 i się zaczęło.

PS. Wpisy nad moim mają rok a jakie aktualne :) (2017/10/08 20:05)