Zaloguj się do konta

Chwytak wędkarski Jaxon

utworzono: 2013/03/08 23:01
dareczekxd

Witam kolegów, co sądzicie o takim gadżecie , stosujecie takie coś, jest to przydatne ?
http://allegro.pl/chwytak-wedkarski-nowosc-jaxon-waga-i-miarka-i3083250175.html
[2013-03-08 23:01]

zbynio5o

Cytat z oferty i sam powinieneś wiedzieć czy Ci sie przyda :

NIEODZOWNY ELEMENT WYPOSAŻENIA KAŻDEGO WĘDKARZA, POLUJĄCEGO NA OKAZAŁE RYBY...
...TAKIE JAK SUMY, SZCZUPAKI, SANDACZE ITP

Przydatne na łodzi oraz na wodzie z pożądnymi  rybami :)

[2013-03-08 23:10]

kaban22

Na jednostki pływając do podbierania szczupaka jest bardzo dobry,stosowałem go nawet na warciane sandacze z brzegu i też sobie chwale mam troszke inny model bo dodatkowo z wagą ale jak już się przekonałem waga to zbędny dodatek.
[2013-03-08 23:13]

kaban22

Na dużego suma to trochę mały bo mojemu sumkowi 172cm ni cholery nie szło włożyć do paszczy ;)

[2013-03-08 23:16]

dareczekxd

Żeby sprzedać swój artykuł ludzie potrafią różne bzdury pisać w reklamie, dlatego pytam się osób, które tego używały :))

Przydatne na łodzi oraz na wodzie z pożądnymi  rybami :)

[2013-03-08 23:24]

Zibi60

Wygrałem kiedyś na zawodach, wożę na łodzi, ale przyznam, że nie podbierałem nim dużych ryb. Podbierak z dużą matnią jest bardziej pewny i poręczny, choć wiem, że są tacy, którzy tylko ręką podbierają. Osobiście widziałem możliwości dużego szczupaka, więc taką zabawkę pewnie by potraktował nieciekawie, można by zaryzykować średnie sztuki (do 70 cm).
Mnie służy głównie do prezentacji ryb przy robieniu fotki.
[2013-03-09 06:21]

waldi05

Podobnie jak kolega Zibi60 jestem zwolennikiem podbieraków mimo tego,że rybka potrafi się w siatce dobrze uplątać,Niemniej jak siedzi w matni to wiem,że ją spokojnie wyląduję. [2013-03-09 06:47]

rav74

Mam model z wagą, kiedyś kupowałem wszystko co popadło, bo nie chciałem być gorszy od moich kolegów, z którymi wędkowałem, teraz stwierdzam, że szkoda kasy, drugi raz bym nie kupił. Oczywiście mam go zawsze ze sobą, ale podbierak dla mnie rzecz pewniejsza. Dla każdego to rzecz gustu taki gadżet. Pozdrawiam. [2013-03-09 10:29]

Romuald55

Dodam jeszcze że pomaga przy wyhaczaniu szczupaków. [2013-03-09 12:19]