Chorwacja wyspa Rab

/ 8 odpowiedzi

Drodzy Koledzy , szukam apartamentu albo kwatery w Chorwacji na wyspie Rab , szczególnie interesuje mnie miejscowość Lopar . Jadę z dwójka synów i żoneczką . Szukam czegoś blisko morza i w miarę niedrogiego , powinien być tam grill , lodówka , kuchenka i błękitne niebo . Bardzo proszę o rady ?

adamoski

Koniecznie musi być ta wyspa?:) Mogę polecić Ci super miejscówkę nad Pagiem, spokój cisza, a z gospodarzem na ryby pojedziesz;)  (2011/05/03 17:39)

Jędrula

Dawaj Kolego :) ???

(2011/05/03 19:44)

porenut

Tylko zadbaj o dostęp do internetu albo atlas z fotografiami ryb. W Adriatyku trafiają się bowiem trujące paskudztwa, albo dziwactwa z jadem w kolcach.
Zazdroszczę. Przepięknie tam. (2011/05/03 21:50)

adamoski

Tylko zadbaj o dostęp do internetu albo atlas z fotografiami ryb. W Adriatyku trafiają się bowiem trujące paskudztwa, albo dziwactwa z jadem w kolcach.

Zazdroszczę. Przepięknie tam.

Chorwacja to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Wakacje tam są dużo lepsze od oklepanego Egiptu czy Turcji. Namiary Jędrula podeśle Ci późnym wieczorem lub najpóźniej jutro, bo mam cholernie pracowite dwa dni. Co do ryb to bez obawy, gospodarz ma własny stateczek i na rybach się zna:) 

(2011/05/04 07:10)

Mack629

Witam,
Wybieram się do Chorwacji, czy ja mógłbym również otrzymać namiar na tego gospodarza?
Pozdrawiam
Wieslaw
Mack72@poczta.fm (2013/08/03 15:39)

mariospin

Jędrula ja bym Ci polecał miejscowość Brela na Riwierze Makarskiej. Super okolica, morze i wysokie sięgające prawie 2000 m n.p.m. góry. Brela jest spokojną miejscowością, z ekstra deptaczkiem wdłuż morza. Małe, ale piękne plaże - my chodziliśmy prawie codziennie na inną. Przejrzystość wody szokująca - kilkadziesiąt metrów - koniecznie trzeba zabrać lub kupić na miejscu maskę - mnóstwo ryb, jeżowce, kraby, muszle. My byliśmy pierwsze dwa tygodnie września w zeszłym roku. Temperatury 28-33 stopni, w jeden dzień padało przez trzy godzinki (dzień w którym robione było poniższe zdjęcie).

Z Breli warto wyskoczyć na północ do Splitu oraz Omiśa, na południe do Makarskiej, a nawet Dubrownika (150 km), organizowane są rejsy statkiami na pobliskie wyspy: Hvar (miejscowość Jelsa) oraz Brać (miejscowość Bol ze słynną plażą Złoty Róg), przy czym jest to jednodniowy rejs z czterogodzinnym plażowaniem na Złotym Rogu.

Podsumowując: gorąco polecam, w dzień wyjazdu do domu chciało się po prostu wyć. W tym roku był tam mój kumpel z roboty i też wrócił zachwycony.

Aha, z naszego Wodzisławia to prawie 1100 km, w obie strony zrobiłem trasę w 14 godzin z dwójką małych dzieci (tam wyjazd na noc, powrót w dzień), przy czym w obie strony przez 900 km miałem po drodze ciągły deszcz.

Kilka zdjęć postaram Ci się wysłać na skrzynkę, może skorzystasz jak nie w tym roku to w przyszłości.

(2013/08/03 22:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

MalgorzataKompas

A w jakim terminie się Pan wybiera z rodziną? Mamy sporo kwater prywatnych na Wyspie Rab i apartamentów w ośrodkach ale żeby coś więcej podpowiedzieć muszę znać termin. Na stronie naszego biura można zobaczyć np., apartamenty Suha Punta na Wyspie Rab, apartamenty oddalone są o ok. 200 m. od plaży kamienisto-żwirowej oraz wybetonowanej. APARTAMENT DO 4 OSÓB - A2-4 (A2): klimatyzacja, pokój dzienny z aneksem kuchennym (kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy), sypialnia dla 2 osób, SAT-TV, suszarka do włosów, łazienka/WC, taras. W cenie: pościel, ręczniki, woda, energia elektryczna, sprzątanie końcowe. Pozdrawiam doradca Kompas Poland (2018/05/27 22:54)