Zaloguj się do konta

Chorwacja Porec Pula - łowiska w chorwacji

utworzono: 2011/08/21 18:17
klepa87

za 2 tygodnie jade na wakacje do  chorwacji miejscowosc porec . Moze ktos tam byl albo ma jakies wiadomosci na co tam lowic z brzegu?? Gdzie  i za ile mozna wyplynac w morze na grubsza rybke??? 

   Za wszystkie informacje z gory dzieki!!!!!!!!!!!

[2011-08-21 18:17]

Bialydida

bylem 3 lata temu w chorwacji nie pamietam miejscowosci, ale z brzegu lapalem wedkami z takiego u nas TESCO, plastikowe bo nie zabralem swoich. No to lapalem glownie dorady.takie po 20-30dg. no ale facet chyba lapal na grunt bo zlapal osmiornice ktora mu sie spiela przy samym brzegu i sie smiala z niego. a on tylko klnal .a z tego co wiem to tam to jest przysmak.Podejrzewam ze tam tez beda braly dorady i inne jakies kolorowe rybki. [2011-08-21 18:28]

klepa87

a gdzie (jesli wogóle) trzeba wykupic pozwolenie na wedkowanie??? i z kad wypływaja jakies kutry na wyprawy w morze??? [2011-08-26 16:11]

osmial

byłem w tym roku w Chorwacji (Makarska) i z tego co słyszałem to tam nie potrzeba pozwolenia na wędkowanie w morzu z brzegu. Jak jest z kutrami to nie wiem. Szkoda tylko, że tam się o tym dowiedziałem bo bym choćby najmniejszego teleskopa zabrał i coś z wieczora popróbował łowić, a tak bez sprzętu tylko kibicowałem 'tambylcom' ;) [2011-08-26 19:16]