Chętnie przyjmę stare woblery

/ 7 odpowiedzi
Witam jestem młodym wędkarzem ,jeżeli ma ktoś niepotrzebne ,stare ,zepsute woblery lub z połamanymi sterami chętnie je przyjmę i na pewno je spożytkuję .Jeżeli masz stare woblery które leżą w pudełku i się kurzą napisz do mnie :D
Oczywiście pokrywam koszt transportu.
Pozdrawiam
baits

Witam jestem młodym wędkarzem ,jeżeli ma ktoś niepotrzebne ,stare ,zepsute woblery lub z połamanymi sterami chętnie je przyjmę i na pewno je spożytkuję .Jeżeli masz stare woblery które leżą w pudełku i się kurzą napisz do mnie :D
Pozdrawiam

przebijam! jeżeli ktoś chce sie pozbyc starych woblerków płace za przesyłke i dorzucam 2 zeta do kazdego:) (2014/03/15 14:45)

DOBRY76

przebijam! jeżeli ktoś chce sie pozbyc starych woblerków płace za przesyłke i dorzucam 2 zeta do kazdego:)

Dobre!!!! (2014/03/15 15:04)

kaban

Pozdrawiam

przebijam! jeżeli ktoś chce sie pozbyc starych woblerków płace za przesyłke i dorzucam 2 zeta do kazdego:)

Jeżeli "stare" to podbijam do trzech zeta a jeśli "hand made" to śmiało cztery. (2014/03/16 09:43)

wirefree

Ja tez przyjme moga byc tez i nowe, obrotowki i gumy tez wciagne

:):):):):):):):) (2014/03/16 09:56)

juras 28

Co to za pomysl . moze lepiej jakis serwis przynet otwozyc albo skup woblerow z wyprostowanymi kotwicami 2  5 za gram...))))))) (2014/03/17 01:42)

Tomekoo

Ha ha , widzę ładne torgowisko ;-))))Ale pewnie jak by się miały zmarnować to szkoda , ja sam również reperuję woblerki co mi się wysłużyły , drugie życie im się należy ;) (2014/03/27 18:49)

Artur z Ketrzyna

Co to za pomysl . moze lepiej jakis serwis przynet otwozyc albo skup woblerow z wyprostowanymi kotwicami 2  5 za gram...)))))))

A ja może powiem tak, pomieniać też się można...
Mam salmo szczupaka, ot jakieś 12 cm sam korpus, głęboko nurkujący, pływający. I parę innych nurków. Lecz nie przehandluję ich za byle co... (2014/03/27 19:09)