Chcę wydzierżawić 3 h staw, czy ktoś orientuje się

/ 4 odpowiedzi

Witam!

Chcę wydzierżawić 3h staw od nadleśnictwa lub PZW, czy ktoś z was dzierżawi podobny staw i jest w stanie powiedzieć mi ile średnio, rocznie może to kosztować?? Staw ma być wykorzystywany rekreacyjnie nie do hodowli.

withanight88

Jak się ugadasz tyle będziesz płacił. 
Niema określonej reguły co do ustalania kwoty.
Jedni płacą jak za zboże, inni mają za bezcen. (2012/04/24 18:51)

bodekk66

tuptuspWitam! Chciałbym się dowiedzieć czy dzierżawa stawu około 2h bedzie droga?? Interesuje mnie orientacyjna cena dzierżawy tak wiec proszę każdego kto coś wie na ten temat aby napisał.

*******************************************************************8

To chyba był twój post postawiony utworzono: 2012/04/23 15:01 ,dzisiaj chcesz trzy hektary,jutro może 4 ha,i od kiedy to pzw oddaje coś w pod dzierżawę,coś mi się zdaje że tylko zaśmiecasz tu ale zobaczę co inni powiedzą też,

(2012/04/24 19:37)

tuptusp

To prawda, to był mój post i nie uzyskjałem żadnej konkretnej odpowiedzi.Dlatego też dałem kolejne posty. 

Nie wiem dokładnie jaką podać wielkość stawu, który chciałbym wydzierżawić ponieważ nie dysponuje dokładnymi mapami z których mógłbym to zrobić (te na google są niedokładne), dlatego w jednym wątku podałem 2h a w drugim 3h.

Jednak jak ktoś nie chce pomóc to zawsze znajdzie jakiś problem.

Widocznie nie mam co liczyć na pomoc doświadczonych kolegów z forum!

(2012/04/25 21:31)

tuptusp

Withanight88, dzięki za odpowiedz na temat. Na pewno masz pewną rację, jak ktoś ma znajomości to zawsze jest taniej ;) (2012/04/25 21:35)