Zaloguj się do konta

Charytatywne, spinningowe zawody wędkarskie

utworzono: 2022/11/03 23:18
Artur z Ketrzyna

Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić państwa na jesienne, charytatywne, Spinningowe Zawody Wędkarskie które odbędą się na jeziorze Mój 27 listopada 2022.
* zawody odbywają się z jednostek pływających.
* na żywej rybie
Zapisy do 24 listopada, pod nr tel 510 306 896 lub w biurze koła.

Dzięki zaangażowaniu pana Grzegorza, możemy spełnić oczekiwania wędkarzy którym spodobały się zawody z dnia 22 października i chcieli takich samych w listopadzie.
Tak więc do zobaczenia nad wodą.
[2022-11-03 23:18]

ryukon1975

Na czym polega ten charytatywny charakter bo nic nie wspomniane? [2022-11-04 09:13]

Artur z Ketrzyna

Na czym polega ten charytatywny charakter bo nic nie wspomniane?
O przepraszam.
Pieniądze które wędkarze wpłacą by wziąć udział w zawodach, jak też po prostu wpłacą datek, bo tez tacy się zdarzają. idą w całości na budowę kładki wędkarskiej. [2022-11-07 20:04]

ryukon1975

Charytatywny: mający na celu wspieranie biednych i potrzebujących pomocy; dobroczynny, filantropijny" (WSWO), „Organizacje lub działania charytatywne mają na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, np. biednym, chorym lub poszkodowanym" (ISJP).
Zbijanie desek i pali na własne potrzeby nie ma więc z charytatywnością nic wspólnego. :) [2022-11-20 17:03]

Artur z Ketrzyna

Charytatywny: mający na celu wspieranie biednych i potrzebujących pomocy; dobroczynny, filantropijny" (WSWO), „Organizacje lub działania charytatywne mają na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, np. biednym, chorym lub poszkodowanym" (ISJP).
Zbijanie desek i pali na własne potrzeby nie ma więc z charytatywnością nic wspólnego. :)
no widzisz, nie na własne potrzeby.
bo 20 wędkarzy składa się dobrowolnie, w dobrym celu i dla potrzebujących wędkarzy dostępu do wody.
a tych co może tam łowić co ma zezwolenie jest 3000. do tego turyści, ornitolodzy itd.
Faktycznie tylko dla siebie.
Robią to bezinteresownie, bo nie mają z tego dochodu.
Tak samo przyroda potrzebuje wsparcia, czyli odbudowa stada tarłowego, lub odbudowa populacji rybostanu. Faktycznie nie jest to filantropijnym bezinteresownym dzianiem.

nie bądź egoistą i chomopatą. Przyroda też potrzebuje wsparcia.

A może powiesz komu na wędkuje.pl przeszkadza działalność koła, że nie możemy dodać fot do relacji? Aż tak przeszkadza lepsze oblicze PZW?

 [2022-12-03 20:55]

ryukon1975

Czyli jak ja postawiłem u mechanika samochodowego budynek do naprawy samochodów. Z którego codziennie ędzie korzystać ileś tam osób przyjeżdżających do naprawy to też była praca charytatywna bo dla nich?

Zaś to Lepsze oblicze PZW" na końcu bo to żałosne żeby stary chłop sam sobie tak słodził. Wyobrażam sobie jaki miód się leje jak zedzie się ta wspomniana dwudziestka najaktywniejszych z aktywnych.Odnoszę dziwne wrażenie że godziny bym tam nie wytrzymał.

Zaś na to że nie możesz dodać zdjęcia nie mam wpływu bo nie jestem związany z wedkuje. pl. Z resztą dodawanie zdjęć i wychwalanie się na stu stronach zajmuje więcej czasu jak sama praca, szczególnie ta która przynosi konkretne efekty. [2022-12-04 14:50]

yakuza KRA

My tu na południu chyba faktycznie tej Pruskiej charytatywności nie rozumiemy :) [2022-12-04 16:50]

Artur z Ketrzyna

Czyli jak ja postawiłem u mechanika samochodowego budynek do naprawy samochodów. Z którego codziennie ędzie korzystać ileś tam osób przyjeżdżających do naprawy to też była praca charytatywna bo dla nich?

Zaś to Lepsze oblicze PZW" na końcu bo to żałosne żeby stary chłop sam sobie tak słodził. Wyobrażam sobie jaki miód się leje jak zedzie się ta wspomniana dwudziestka najaktywniejszych z aktywnych.Odnoszę dziwne wrażenie że godziny bym tam nie wytrzymał.

Zaś na to że nie możesz dodać zdjęcia nie mam wpływu bo nie jestem związany z wedkuje. pl. Z resztą dodawanie zdjęć i wychwalanie się na stu stronach zajmuje więcej czasu jak sama praca, szczególnie ta która przynosi konkretne efekty.

Ale walisz bzdury.
Mechanik pracuje zarobkowo.
My Koło PZW Mazury NO PROFIT
charytatywnie czyli nie czerpiemy zysku, robimy to z dobrej woli i dla wszystkich. Bo korzystają z tego nie tylko wędkarze i korzystają z tego nieodpłatnie.
Czyli nie odpłatnie z dobrej woli i dla pożytku publicznego.
No ale Ty będziesz udowadniał że mamy zysk, że to głownie dla nasz.
Owsiak tez ma zysk z fundacji, bo ma firmy które robią te gadżety itd. Ale robi to dla szczytnego celu.
Więc jeszcze raz powiem.

Charytatywnie:
czyli nie czerpiemy zysku, robimy to z dobrej woli i dla wszystkich. Bo korzystają z tego nie tylko wędkarze i korzystają z tego nieodpłatnie.
Czyli nie odpłatnie z dobrej woli i dla pożytku publicznego.

[2022-12-16 10:11]

Artur z Ketrzyna



Zaś na to że nie możesz dodać zdjęcia nie mam wpływu bo nie jestem związany z wedkuje. pl. Z resztą dodawanie zdjęć i wychwalanie się na stu stronach zajmuje więcej czasu jak sama praca, szczególnie ta która przynosi konkretne efekty.

będę i 200 godziń poświęcał na to by publikować to co robimy jako Koło PZW Mazury.
Chyba że znajdzie się ktoś kto za mnie będzie redagował stronki koła.
Po za tym publikacja ta przynosi efekt w postaci wędkarzy którzy opłacają akurat u Nas. Byśmy mogli jeszcze więcej zrobić.

Kiedyś krytykowałeś mnie że piszę bzdury, że tak się da w PZW. Dziś jak pokazuje że się da. To masz ale bo jak mogłem takim jak Ty udowodnić że głupoty tyle lat pisali pod mym wpisami czy komentarzami.

dla mnie możesz se dalej marudzć i pisać bzdury. Dla mnie jest ważne by wędkarze z innych kół wiedzieli że jednak się da. I dzięki temu że pokazuje że się da.

Oni to mogą pokazać w swym kole, i tym samym pokazać że jak prezes itd, mówi że się nie da to okłamuje wędkarzy, bo się da.

więc publikować będę.
a może ktoś mnie wyręczy. ale infa będą

[2022-12-16 10:21]

Artur z Ketrzyna

A tu masz sprawozdanie z działalności koła. Jak widać można dać to i wiele innych rzeczy do wiadomości publicznych.

https://wedkuje.pl/n/sprawozdanie-z-dzialalnosci/107809
[2022-12-16 10:26]

yakuza KRA

Artur źle to odebrałeś .Chodzi o słowo charytatywność. Powinno to się nazywać inaczej. Ja tam wiem że jeśli chodzi o koła lokalne każde orze jak może i tu się nie ma co czepiać. Gorzej jest w ZG i ZO te nasze elity trochę od Nas odleciały jak bociany do Ghany :D Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić państwa na jesienne, charytatywne, Spinningowe Zawody Wędkarskie

Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić Kol. Wędkarzy na jesienne Spinningowe Zawody wędkarskie na poczet budowy nowej kładki dla Nas oraz Kolegów z innych kół. [2022-12-18 10:02]

Artur z Ketrzyna

Artur źle to odebrałeś .Chodzi o słowo charytatywność. Powinno to się nazywać inaczej. Ja tam wiem że jeśli chodzi o koła lokalne każde orze jak może i tu się nie ma co czepiać. Gorzej jest w ZG i ZO te nasze elity trochę od Nas odleciały jak bociany do Ghany :D Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić państwa na jesienne, charytatywne, Spinningowe Zawody Wędkarskie

Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić Kol. Wędkarzy na jesienne Spinningowe Zawody wędkarskie na poczet budowy nowej kładki dla Nas oraz Kolegów z innych kół.

kładkę wędkarską wykorzystują nie tylko wędkarze (ci nie zrzeszeni też), ale i ornitolodzy, ichtiolodzy i zwykli ludzie co chcą sobie posiedzieć nad wodą.
dojazdy wykorzystują też służby i inne instytucje, podmioty itd. oraz zwykli ludzie.

i na tym kończę bezsensowna dyskusję na ten temat.

My będziemy je nazywać jak chcemy i zgodnie z naszym przekonaniem.

Ważne że są wędkarze co to doceniają i z poza PZW.


co do ZO i ZG, to wędkarze w kołach decydują kto tam może być przez wybór delegatów.


A My pokazujemy że można prowadzić inaczej koło i inaczej zarządzać funduszami.
by inni mogli to u siebie wdrożyć.

[2022-12-19 21:37]

ryukon1975

"będę i 200 godziń poświęcał na to by publikować to co robimy jako Koło PZW Mazury."

Myślę że nie każdy jednakchce być męczennikiem a wręcz samobójcą.
W deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych jest wpis na temat siły przyzwyczajeń i nawyków. Mówi on mniej więcej i w skrócie. Siła przyzwyczajeń i nawyków jest tak wielka że pomimo iż dana sytuacja nie jest dla kogoś dobraczy najlepsza człowiek z nawyku wielu lat w niej często tkwi.Tkwi w niej pomimoże może coś w tym temacie zmienić na lepsze. Dlatego ja nie będę męczennikiem PZW i nie mam zamiaru miotać się pomiędzy kłusownikami, śmieciarzami a zarządami które mają wędkarzy i gospodarowanie wodami daleko gdzieś. Wybrałem to co dla mnie dobre. ***** PZW [2022-12-24 05:58]