Charytatywne, spinningowe zawody wędkarskie

/ 6 odpowiedzi
Koło PZW Mazury ma przyjemność zaprosić państwa na jesienne, charytatywne, Spinningowe Zawody Wędkarskie które odbędą się na jeziorze Mój 27 listopada 2022.
* zawody odbywają się z jednostek pływających.
* na żywej rybie
Zapisy do 24 listopada, pod nr tel 510 306 896 lub w biurze koła.

Dzięki zaangażowaniu pana Grzegorza, możemy spełnić oczekiwania wędkarzy którym spodobały się zawody z dnia 22 października i chcieli takich samych w listopadzie.
Tak więc do zobaczenia nad wodą.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Na czym polega ten charytatywny charakter bo nic nie wspomniane? (2022/11/04 09:13)

Artur z Ketrzyna


Na czym polega ten charytatywny charakter bo nic nie wspomniane?
O przepraszam.
Pieniądze które wędkarze wpłacą by wziąć udział w zawodach, jak też po prostu wpłacą datek, bo tez tacy się zdarzają. idą w całości na budowę kładki wędkarskiej. (2022/11/07 20:04)

ryukon1975


Charytatywny: mający na celu wspieranie biednych i potrzebujących pomocy; dobroczynny, filantropijny" (WSWO), „Organizacje lub działania charytatywne mają na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, np. biednym, chorym lub poszkodowanym" (ISJP).
Zbijanie desek i pali na własne potrzeby nie ma więc z charytatywnością nic wspólnego. :) (2022/11/20 17:03)

Artur z Ketrzyna


Charytatywny: mający na celu wspieranie biednych i potrzebujących pomocy; dobroczynny, filantropijny" (WSWO), „Organizacje lub działania charytatywne mają na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, np. biednym, chorym lub poszkodowanym" (ISJP).
Zbijanie desek i pali na własne potrzeby nie ma więc z charytatywnością nic wspólnego. :)
no widzisz, nie na własne potrzeby.
bo 20 wędkarzy składa się dobrowolnie, w dobrym celu i dla potrzebujących wędkarzy dostępu do wody.
a tych co może tam łowić co ma zezwolenie jest 3000. do tego turyści, ornitolodzy itd.
Faktycznie tylko dla siebie.
Robią to bezinteresownie, bo nie mają z tego dochodu.
Tak samo przyroda potrzebuje wsparcia, czyli odbudowa stada tarłowego, lub odbudowa populacji rybostanu. Faktycznie nie jest to filantropijnym bezinteresownym dzianiem.

nie bądź egoistą i chomopatą. Przyroda też potrzebuje wsparcia.

A może powiesz komu na wędkuje.pl przeszkadza działalność koła, że nie możemy dodać fot do relacji? Aż tak przeszkadza lepsze oblicze PZW?

 (2022/12/03 20:55)

ryukon1975


Czyli jak ja postawiłem u mechanika samochodowego budynek do naprawy samochodów. Z którego codziennie ędzie korzystać ileś tam osób przyjeżdżających do naprawy to też była praca charytatywna bo dla nich?

Zaś to Lepsze oblicze PZW" na końcu bo to żałosne żeby stary chłop sam sobie tak słodził. Wyobrażam sobie jaki miód się leje jak zedzie się ta wspomniana dwudziestka najaktywniejszych z aktywnych.Odnoszę dziwne wrażenie że godziny bym tam nie wytrzymał.

Zaś na to że nie możesz dodać zdjęcia nie mam wpływu bo nie jestem związany z wedkuje. pl. Z resztą dodawanie zdjęć i wychwalanie się na stu stronach zajmuje więcej czasu jak sama praca, szczególnie ta która przynosi konkretne efekty. (2022/12/04 14:50)

yakuza KRA


My tu na południu chyba faktycznie tej Pruskiej charytatywności nie rozumiemy :) (2022/12/04 16:50)