Chańcza - opłaty

/ 18 odpowiedzi
witam mam pytanie dotyczace wedkowania na chancza wybieram sie tam i nie wiem jak jest z oplatami mam karte oplacona lecz na krk i okolice a nie  wiem jak jest w swietokrzyskim czy krk ma porozumienie czy poprostu musze wykupic zezwolenie prosze o pomoc bo nigdzie nie moge znales nic na ten temat.dzieki
Bromar


Może kolego nie za wiele ci pomogę, ale na stronie głównej masz taką zakładkę "porozumienia" może zacznij od tego. (2010/08/24 20:51)

robros77


Niedaleko Chańczy jest małe miasteczko Raków a w nim jedyny sklep na rogu przy wjeździe do miasteczka z kącikiem wędkarskim, w nim możesz załatwić opłatę a uiścić ją po drugiej stronie rynku na poczcie. Niestety nie wiem jaka to kwota ale można zapłacić nawet za jeden dzień. (2010/09/01 07:59)

u?ytkownik38976


Może kolego nie za wiele ci pomogę, ale na stronie głównej masz taką zakładkę "porozumienia" może zacznij od tego.


To po pierwsze, a po drugie, to formułuj inaczej temat posta !!!!!!!

(2010/09/01 08:23)

u?ytkownik35088


Już nie przesadzajcie z tym tytułowaniem postów. Niech każdy tytułuje jak chce. Może to i mało marketingowy tytuł ale każdy dojdzie do tego prędzej czy później. Wyobraź sobie teraz Mastiff ździwienie kolegi gomez129. Przecież on nie ma pojęcia co tu jest nie tak. Twoją radę odbierze jako zwykłą zaczepkę. Ja bym tak odebrał i Ty też (2010/09/01 10:45)

u?ytkownik38976


Już nie przesadzajcie z tym tytułowaniem postów. Niech każdy tytułuje jak chce. Może to i mało marketingowy tytuł ale każdy dojdzie do tego prędzej czy później. Wyobraź sobie teraz Mastiff ździwienie kolegi gomez129. Przecież on nie ma pojęcia co tu jest nie tak. Twoją radę odbierze jako zwykłą zaczepkę. Ja bym tak odebrał i Ty też

Nie, ja bym tak nie odebrał. A to zdaje sie jest Twój post kol.@Thunder ....? -

"Drodzy użytkownicy forum. Zanim napiszecie tytuł posta zastanówcie się czy jest on adekwatny do treści i czy ma jakieś przesłanie. Chodzi o to aby z tematu można było coś wyczytać. Tytułowanie w następujący sposób "Pomocy!!!", "Zapytanie!!", "Pomóżcie", "Na pomoc", "Co to?", "Po co?" itd nic nikomu nie mówi. Pod tytułem "Zapytanie" może kryć się pytanie o łowisko, wędkę, żyłkę, rybę, rower czy majtki. chciałbym aby tematy postów precyzowały o czym dany post będzie. To ułatwi poruszanie się po tematach które są dla poszczególnych osób interesujące. Poza tym coraz częściej czytam takie zwroty. "Nie tytułuj tak!", "Chodzisz do szkoły to powinieneś umieć pisać temat", Jak tak będziesz tytułował posta to nikt ci nie odpisze". Jak odebrać taką pomoc? Proste! Jako zaczepkę. Więc albo taki użytkownik coś odpysknie albo zaniecha pisania na tym forum."

Więc obierz jakiś konkretny trend w swoich poglądach, bo to świadczy o tym, że nie wiesz sam czego byś chciał kol.@Thunder.

(2010/09/01 12:59)

u?ytkownik35088


Tak to jest mój post napisany w formie pomocy. Mastiff nie zrozum mnie źle. W słusznej sprawie zwracałeś uwagę tylko metoda nie ta. To wszystko. (2010/09/01 13:11)

u?ytkownik38976


Tak to jest mój post napisany w formie pomocy. Mastiff nie zrozum mnie źle. W słusznej sprawie zwracałeś uwagę tylko metoda nie ta. To wszystko.


Ale naprawdę mimo całego szacunku do Ciebie @Thunder, nie chcę i nie życzę sobię, abyś mnie pouczał co do metod czy form przekazu i rodzaju reprymendy. Wychowałem dwójkę dorosłych dzieci i mam swoje pojęcie na temat pedagogicznego podejścia do pewnych przekazów. Mam swoje metody i one nikomu krzywdy nie wyrządzają, ja niczyich METOD nie oceniam, a jedynie ich efekty i Tobie również to polecam.

(2010/09/01 13:30)

u?ytkownik35088


To że wychowałeś dwójkę dzieci nie czyni Cię nieomylnym. Pozwól, że jeśli będę miał odmienne zdanie niż Twoje to je wypowiem. Po mojemu źle postąpiłeś i stanąłem w obronie tych osób. Co nie zmienia faktu że gro postów tytułowanych jest fatalnie. W tym aspekcie akurat Cię popieram. (2010/09/01 13:33)

u?ytkownik35088


Jakie zatem są efekty Twojej metody? Kłótnie na portalu? Nie widzisz jak osoby reagują na Twoje reprymendy? (2010/09/01 13:35)

u?ytkownik38976


Jakie zatem są efekty Twojej metody? Kłótnie na portalu? Nie widzisz jak osoby reagują na Twoje reprymendy?


A nie uważasz , że to juz jest moje zmartwienie? Jakoś nie zauważyłem aż tak negatywnych reakcji na moje posty jak Ty to sugerujesz. Kłótnie? A kto i gdzie ich nie ma? Nie wychodzę przed szereg z tym bardziej od pozostałych KONKRETNYCH forumowiczów. Zresztą juz na trzecim pokoju mi na ten sam temat odpisujesz, mimo swojego braku sprecyzowania stanowiska dotyczącego pisania tematów.  

(2010/09/01 13:43)

u?ytkownik38976


To że wychowałeś dwójkę dzieci nie czyni Cię nieomylnym. Pozwól, że jeśli będę miał odmienne zdanie niż Twoje to je wypowiem. Po mojemu źle postąpiłeś i stanąłem w obronie tych osób. Co nie zmienia faktu że gro postów tytułowanych jest fatalnie. W tym aspekcie akurat Cię popieram.


A gdzie widzisz moją POMYŁKĘ? W sposobie i formie zwracania uwagi na błędnie pisane tytuły tematów? Ty robisz to samo, nawet założyłeś temat na ten właśnie problem? Czy ja skrytykowałem Twoją metodę? A mógłbym. Z czym więc źle postąpiłem, "bardziej inaczej" niż Ty w tym właśnie temacie? 

(2010/09/01 13:46)

u?ytkownik35088


Odpisuję Ci w trzecim pokoju bo w trzecim zadałeś pytanie "Kto pisał ten post?" Pamiętasz? Jeśli pamiętasz to czemu się dziwisz? (2010/09/01 13:48)

u?ytkownik38976


Odpisuję Ci w trzecim pokoju bo w trzecim zadałeś pytanie "Kto pisał ten post?" Pamiętasz? Jeśli pamiętasz to czemu się dziwisz?


To jak to sie ma do tego tematu, który Ty sam założyłeś na ten temat? Aha, a gdzie ja takie pytanie zadałem?

(2010/09/01 13:53)

u?ytkownik35088


"A to zdaje sie jest Twój post kol.@Thunder ....?" (2010/09/01 13:55)

u?ytkownik35088


Ty naprawdę grasz nierozumnego? Czy Ci tak samo wychodzi? (2010/09/01 13:56)

u?ytkownik38976


Ty naprawdę grasz nierozumnego? Czy Ci tak samo wychodzi?


Thunder, ostrzegam po raz ostatni żebyś darował sobie inwektywy w stosunku do mnie!

(2010/09/01 14:04)

szyna


wiecie co istnieje takie cos jak wiadomosc prywatna !! nikt nie musi ogladac waszych dziecinnych popychanek . robicie sobie tym reklame ??? to forum nie temu sluzy ! pozdrawiam (2010/09/01 21:14)

tomidoris


napisze z capsem,nie obrazajac nikogo.CHCE BYC NEUTRALNY DO WSZYSTKICH KOLEGOW NA FORUM,BO JESTEM W ZASADZIE BEZKONFLIKTOWYM CZLOWIEKIEM.ZAUWAZYLEM COS TAKIEGO JAK HMM...GRONO LUDZI KTORE SIE ZGRALO I ZAWSZE JEDEN STAJE ZA DRUGIM(wiemy o kim mowa)I TAK CI SAMI LUDZIE BRONIA INNYCH SWOICH KOLEGOW,JESTEM ZA,TEZ ZAWSZE STOJE ZA KOLEGI PLECAMI W RAZIE JAKICH KOLWIEK AWANTUR(nie mam tu nic do nikogo)ALE LUBIE TU I MASTIFF-a I Marka, Pawla, Piotra i WIELU INNYCH takze ciebie  Thunder,ze masz swoje zdanie(ja rowniez)Glownie chodzi mi o to zeby tak zwane "forumowe gangi"(jezeli moge tak nazwac) nie obstawaly za soba.Niestety to jest forum ogolnodostepne i kazdy moze miec swoje zdanie,a jeden drugiemu nie powinien zwracac uwagi bo wiadomo czym to sie konczy!!!nie pomijajac postow "POMOCY<HELP ME UND HILFE .FAKT JEST TAKI ZE TO WK....A ALE JA TO POPROSTU OMIJAM SZEROKIM LUKIEM JAK TO PPPPOWIEDZIAL MIRU.POZDRAWIAM I BEZ URAZY (2010/09/01 21:50)