Chamstwo na forum

/ 26 odpowiedzi
Czy ktoś odpowiada za poziom dyskusji na tym forum ???
Proszę o reakcję na posty pt. kołowrotek !!
redakcja


Wątek został zablokowany, a użytkownicy obrzucający się wulgaryzmami upomniani - to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

 

(2011/01/31 22:53)

gorecki331


I bardzo dobrze,jesteśmy wędkarzami panowie a nie stadionowymi kibolami.Ponoć wędkarstwo to najpiękniejsze hobby na świecie to dlaczego nie umiemy zachować się jak prawdziwy wędkarz.Trochę KULTURY panowie. (2011/01/31 23:43)

Daddy


Zauważyłem że na forum jest kilka osób, którym brakuje kultury lub celowo sieją zamęt. Pisanie tekstów do innych użytkowników w postaci imbecyl, idiota lub inne tego rodzaju świadczy tylko o poziomie autora tego typu wpisów. Więc koledzy wędkarze jak kolega wyżej napisał dajmy się poznać jako ludzie kulturalni a nie jako banda brudasów, pijaków i zwykłych chamów doskonale władająca wszelkiego rodzaju wulgaryzmami. (2011/02/01 00:38)

kasalka


Niestety nad wodą jest to samo. Chora zazdrość i zawiść. Siedzisz łowisz, bach... zerwiesz zestaw to obok się śmieją. A jak ciągniesz ryby jedna za drugą, a obok nic To życzą ci abyś wędkę połamał-dosłownie. (2011/02/01 01:53)

baloonstyle


Niestety nad wodą jest to samo. Chora zazdrość i zawiść. Siedzisz łowisz, bach... zerwiesz zestaw to obok się śmieją. A jak ciągniesz ryby jedna za drugą, a obok nic To życzą ci abyś wędkę połamał-dosłownie.

Niestety kolego masz tu rację. Mało tego jak podchodzę do wędkarza przed rozłożeniem się na zwykła rozmowę w celu informacji czy rybka chodzi to często nie jest to tylko odburkiwanie i zawiść że ktoś chce łapać w okolicy. Katastrofa ile w wędkarzach jest złości i zawiści, nie mówię ze u wszystkich ale jest takich bardzo dużo.
(2011/02/01 07:49)

u?ytkownik1117


niestety to jest nagminny temat, chamstwo i obrażanie drugiego wędkarza stało sie tu normą, mam wrażenie że ta agresja nasila sie nie na trzeżwo, był taki jeden wędkarz , ceniłem go bardzo za jego wiedzę i przekazywanie wiedzy, niestety miał dwa oblicza, na trzeżwo był super, ale tylko gdy powąchał kieliszek atakował wszystko i wszystkich , jak sie póżniej dowiedziałem ten człowiek miał problemy z alkocholem, i dlatego w ten sposób reagował, a już odpisywanie na priv = to reguła, bo tam wszystko wolno,

zawsze i wszędzie trzeba mieć trzeżwość umysłu, łamanie tej zasady to klęska, nie tylko tu na portalu , ale także nad wodą .................

(2011/02/01 08:32)

u?ytkownik62387


tak macie racje jest dużo chamstwa zwłaszcza nad wodą.Kiedyś miałem taki przypadek na rybkach że wzioł mi sum do brzegu szedł super ale kiedy chciałem wziąść podbierak to jak zaczoł ciągnąć to niemogłem utrzymac wedki wiec poprosiłem sasiada z łowiska by przyszedł go podebrac to on mi powiedział ze;on go niema ija go tez nie bede miał i po prostu odszedł (2011/02/01 10:35)

Stypa63


A najgorsze jest to że takie zachowanie coraz częściej spotyka się nad wodą. Przyjdzie taki menel z winem w kieszeni i każe (delikatnie mówiąc) opuścić łowisko, bo to jego miejscówka. (2011/02/01 10:41)