CENZURA NA WWW.WEDKUJE.PL

/ 19 odpowiedzi

WITAM ! 
    MÓJ WĄTEK "TARGI WEDKARSKIE 2010" ZOSTAŁ ZABLOKOWANY ! ! !
PEWNIE DLATEGO ŻE NIEBYŁO NA NIM ANI JEDNEJ POZYTYWNEJ OPONI NA TEMAT WROCŁAWSKIEJ IMPREZY. WYPOWIEDZI NA TEMAT POZOSTAŁYCH TEŻ BYŁY NIENAJLEPSZE ! ! !
    ŻYJEMY W KRAJU CENZURY??? PRZECIEŻ KAŻDY MA PRAWO MÓWIĆ CO MYŚLI I WYRAŻAĆ ZDANIE NA TEMAT ORGANIZOWANYCH IMPREZ ! ! ! NEGATYWNE OPONIE PRZECIEŻ NIEWZIEŁY SIĘ "Z POWIETRZA". KTOŚ BYŁ NA TYCH TARGACH, KTOŚ WIDZIAŁ CO SIĘ DZIEJE I KTOŚ POPROPSTU WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE, A ŻE BYŁY TO OPINIE NIENAJLEPSZE TO PEWNIE PANOWIE ORGANIZATORZY I SPONSORZY POSTANOWILI KOGOŚ TAKIEGO UCISZYĆ.

    JESTEM CIEKAWY CO MYŚLICIE O TEJ SPRAWIE ? ? ?  

NIESTEY ALE JEST TO BARDZO SMUTNE !!!

POZDRAWIAM!


marekrav


. . . A HA NO I JESZCE JEDNO NIEŹDZIWIE SIĘ KIEDY PONOWNIE POPOŁUDNIU ZAJŻE NA PORATAL I TYM RAZEM TEN WATEK TEZ ZOSTANIE ZABLKOKOWANY ! (2010/03/30 12:10)

Andrzej123


Masz rację i to w 100%.Targi były p[o prostu do bani i stąd taka a nie inna opinia.Trochę dziwne z tą cenzurą,bo myślałem,że już za dużo na ten temat było pisane.Nie można chwalić czegoś co trudno nazwać targami.To prawdziwa LIPA! (2010/03/30 12:47)

spokojny


A nie było czasem w tym skasowanym wątku wulgarnych wypowiedzi?

 

Bo jeśli tak, to jeśli któryś z użytkowników zgłosił naruszenie, to już musztarda po obiedzie.

I to jest wówczas wzajemna cenzura, choć osoba zgłaszająca powinna to oficjalnie zakomunikować, że czuje się urażona takimi wypowiedziami ( ale to jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać). Zasady i regulamin portalu jest wspólny dla wszystkich, i obowiązują nas jakieś normy.

Marku cieszę się że nie wybrałem się na te targi , z tego co Panowie tu mówićie wynika że niczego nie straciłem.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

(2010/03/30 13:14)

u?ytkownik10466


Mi osobiście tez wcieło pare tygodni temu kilka wpisów,ani troche wulgarnych czy obrażliwych,poprostu zwykłe nieprzychylne opinie na temat np.zmianach w komisji sędziowskiej na tej stronie,czy też dyskusje na temat masowej emigracji śmietanki poczytnych autorów z tej strony.Powtarzam kolejny raz-Witamy na Białorusi (2010/03/30 20:26)

karoltsu1


No to Panowie zmartwiliście Mnie niepomiernie.
Zamierzałem założyć trzy wątki (może nawet zamieścić artykuły) ,dość kontrowersyjne.
Odnoszące się do ;
Postrzegania różnic pomiędzy C&R,No Kill,Złów i Wypuść,
Nadmiaru łożysk w kołowrotkach,jako novum sezonu a oferta sklepów wędkarskich,
Stosowania lobby asortymentowego przez Portalowych kolegów (kije,kołowrotki,ogólnie sprzęt),oraz propagowanie Jedynie Słusznych skutecznych Sposobów.

Teraz się zastanawiam o skuteczności takich wątków,artykułów,spostrzeżeń,czy refleksji.Jeśli ich 'żywotność' jest jednodniowa-bo tak kontrowersyjna.
Jeśli zostaje już 'zablokowana' po kilku negatywnych wypowiedziach. (2010/03/30 21:09)

spines21


bardzo chętnie poczytam Twoje artykuły na tematy ,które proponujesz.myślę,że nie tylko ja.nie wiem czy są kontrowersyjne,ale na pewno ciekawe.warto o tym pogadać:)  (2010/03/30 21:35)

withanight88


Jestem szczególnie zainteresowany tym tematem:

"Stosowania lobby asortymentowego przez Portalowych kolegów (kije,kołowrotki,ogólnie sprzęt),oraz propagowanie Jedynie Słusznych skutecznych Sposobów."

(2010/03/30 22:11)

kazik


Ja również jestem ciekawy opinii na te tematy kolego ,,karoltsu1” i coś od siebie też mogę dorzucić . Moim zdaniem rozmowy na takie tematy powinny być prowadzone bo to co obecnie się dzieje to nic innego jak narzucanie własnych przekonań innym i nie danie szansy wysłuchania drugiej strony .

(2010/03/30 22:37)

spokojny


Karoltsu1 

Dawaj te tematy, naprawdę brzmią ciekawie, może z tego wyniknąć przyzwoita dyskusja.

 

W końcu jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak długo utzryma się temat na forum.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

(2010/03/30 23:05)

Sebastian Kowalczyk


"Postrzeganie różnic pomiędzy C&R,No Kill,Złów i Wypuść" Czekam na ten wpis oraz pozostałe.Pozdrawiam :) (2010/03/30 23:58)

Waldi Fish


Ja chciałbym też zamieścić jeden bardzo kontrowersyjny temat, mianowicie o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia, ale obawiam się, że ze względu wyjątkową kontrowersyjność tematu może on zostać zdjęty ze sceny. (2010/03/31 01:34)

marekrav


    Co do moich wypowiedzi to z całą pewnością niezawierały wulgaryzmów! Były tam słowa takie jak "kaszana" "lipa" itp., określajace poziomm targów Ale to są słowa z mowy potocznej, zdecydowanie niewulgarne 
    Pozdrawiam! (2010/03/31 11:12)

karoltsu1


& MAREKRAV.
Proszę o wybaczenie za odciągnięcie uwagi Kolegów od Twojego wątka tematycznego.
Także się martwię swoistą ruletką (wygodne-nie wygodne tematy) na portalu odnośnie 'ucinania dyskusji' czy raczej uciszania dyskutantów w niewygodnych relacjach.
Nie noszę się z nawoływaniem do Rewolucji,proponowania jakichkolwiek zmian-tylko do spostrzeżeń odczuwanych przez Mnie w odniesieniu do Reklamodawców.
Pozdrawiam. (2010/03/31 16:03)

karoltsu1


Witam...
Panowie,Święta przed Nami-wystudźcie emocje.Nie jestem samobójcą,czy kamikadze-by iść na żywioł.Dopiero poczyniłem 'ramówkę' publikacji,gdyż dla Mnie są bezpieczniejsze.Moje spostrzeżenia-Wasze komentarze...
Uspokoję 'gorące głowy'-nie noszę się z zamiarem personalizowania przypadków,choć z Galerii z pewnością skorzystam.

WESOŁYCH ŚWIĄT   WSZYSTKIM. (2010/03/31 16:25)

sacha


No to może łaskawie admin odezwię się dlaczego wyciął posta? Jakoś o warszawskich spokojnie można było pisać że kaszana i sam ostrzegałem że tak będzie.A jak we Wrocławiu była to już się adminowi nie podoba?Zresztą Panowie,są portale gdzie bez wulgaryzmów nikt posta nie usuwa ale są to portale niezależne a tutaj widocznie jest inaczej. (2010/03/31 18:16)

wagabunda7


Na różnych stronach można czytać takie wulgaryzmy że głowa boli. Do tego nieciekawa golizna. Nikt tego nie blokuje. A tu krytyka bez wulgaryzmów przeszkadza. To wszystko pt." NIE PRZESZKADZAJ REKLAMIE " Dodam " GŁUPIEJ REKLAMIE"  A co do kołowrotków z X łyżyskami to niedługo będą w woreczkach dołączac kilka łożysk żeby podnieść cene.

 Wesołych Świąt Koledzy

 

 

(2010/03/31 19:19)

marekrav


Cieszy mnie to że ktoś też zauważył tą "dziwną" sytuację
    Co do wulgaryzmów to nieprzypominam sobie aby ktoś z portalowiczów urzył jakis wulgaryzmów
    Co do kolegi KAROLTSU1 to niema sprawy, ważne że dyskusja jest ciagle żywa :)

Każdy ma prawo opisać własne niezalerzne odczucia na temat jakiej kolwiek imprezy na, której był Po to miedzy innymi są poratale takie jak ten i fora na tych portalach ! ! !   (2010/03/31 21:06)

Waldi Fish


Marekrav może jakbyś trochę stępił ostrze swojej wypowiedzi używając np. słów "kaszanka" i "lipka" (bardziej zdrobniale) zamiast "kaszana" i "lipa" to Twój post nie poszedłby pod ostrze cenzorskiej gilotyny. A tak na poważnie, widziałem posty w których użytkownicy wymieniali między soba impertynencje w postaci inwektyw i słów niecenzuralnych, ale ponieważ raczyli nimi siebie to Redakcja nie poczuwała się do obowiązku usunięcia posta lub przynajmniej udzielenia "żółtych kartek" co bardziej zapalczywym uczestnikom. (2010/04/03 15:38)