Zaloguj się do konta

Ceny swingerów.

utworzono: 2013/02/17 13:03
waldiglogow

witam
dlaczego swingery maja takie różnice cenowe?mozna je kupic od 20 do 200złza sztuke,czym takim one sie róznia?
[2013-02-17 13:03]

spines21

http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Swingery [2013-02-17 13:14]

Fix

http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Swingery

za bardzo to nie pomogłeś... widzę że ostatnio jedyna twoja aktywnośc to wklejanie linków z wyszukarki ;D
z tego co widzę to jakośc wykonania, firma, zależy czy ma podświetlenie, tak jak z sygnalizatorami kupi sie za 10zł i za 500zł

[2013-02-17 13:27]

lewy6034

Przede wszystkim jakoś wykonania i materiały z których są wykonane.Ale czasami na Chinolu nieźle można pociągnąć..
[2013-02-17 13:36]

witam
dlaczego swingery maja takie różnice cenowe?mozna je kupic od 20 do 200złza sztuke,czym takim one sie róznia?

oczywiście wykonaniem też, ale głownie płaci się za firmę, nie trzeba od razu kupować drogiego foxa żeby mieć porządny swinger, ja używam swingerów trapera i jestem bardzo zadowolony, polecam ;)

[2013-02-17 13:51]

endriu1994

A ile dałeś za swoje traperki ? [2013-02-17 13:55]

JKarp

CześćMam Fox Illuminated Swinger - no nie powiem złego słowa.Miałem w rękach te:http://monsterfishing.pl/sklep/product_info.php?cPath=2&products_id=8Z wyglądu niczym się nie różnią od Fox.Moim zdaniem najwięcej to kosztuje w tym wszystkim logo. Owszem, może te drogie są zrobione z lepszych materiałów ( jakoś w to nie wierzę ) ale nie aż takich żeby była taka różnica w cenie.JK [2013-02-17 14:01]

A ile dałeś za swoje traperki ?

Szczerze to dokładnie nie pamiętam, ale za cztery sztuki plus pudełko coś ponad 200zł , ale ile ponad to nie pamiętam :)  zerknij w necie ile teraz kosztują  ;)
[2013-02-17 14:03]

CześćMam Fox Illuminated Swinger - no nie powiem złego słowa.Miałem w rękach te:http://monsterfishing.pl/sklep/product_info.php?cPath=2&products_id=8Z wyglądu niczym się nie różnią od Fox.Moim zdaniem najwięcej to kosztuje w tym wszystkim logo. Owszem, może te drogie są zrobione z lepszych materiałów ( jakoś w to nie wierzę ) ale nie aż takich żeby była taka różnica w cenie.JK

Cześć. Dokładnie mam takie same zdanie, głownie płaci się za logo, choć fox jest troszkę lepiej wykonany od dużo tańszych swingerów ale nie na tyle lepiej żeby była taka różnica w cenie ;)
[2013-02-17 14:05]

witam

Jakością wykonania ,materiałem  ale głównie cena uzależniona jest on nazwy firmy na produkcie .Np swingery  foxa (bez podświetlenia) kosztują ok 100 zł ,natomiast kiedyś kupiłem niemal identyczne firmy "esox" za 27 zł a mam je ponad 5 lat.
Podobne swingery do ilu foxa ma np monsterfishing tylko monstery kosztują 30 zł a foxy 100zł natomiast mk2 foxa nawet 180 zł.Podobnie z hangerami .Znannych marek ;fox ,delkim ,solar ,prologoc są po 50-100 zł natomiast mniej znane kupisz za 15 zł. [2013-02-17 14:25]

Woa-VooDoo

Czerwony swinger to Jaxon a niebieskie to FOX.Różnica ceny to około 70 zł.Różnice są tylko w ciężarku a raczej w jego płynności przesuwania , zapięciu MK2 które chodzi płynniej w FOXie i offset tagu ( w Jaxonie bardzo często się łamią)
Mimo to ,takie drobnostki nie powinny powodować , że cena musi być 200% wyższa.Dlatego z dystansem podchodzę do ofert firm  Jetfish, FOX, Korda,Karel nikl, Solar i innych czeskich lub brytyjskich firm. :) [2013-02-17 14:54]

piotrcarp

Z cenami to troche przesadzaja ale jakosc wykonania i materialy sa duzo lepsze, wystarczy popatrzyc na zdiecie wyzej. Mam foxy Mk2 juz kilka lat i niema tam plamki rdzy ani tez nic nie peka wiec warto czasami dac wiecej i miec sprzet na lata
[2013-02-17 20:45]

spines21

Swingery a cena?

[2013-02-18 22:03]

nata

A moim zdaniem drogie swingery to strata kasy, sam mam trapery i są git. Swinger to 2 zasadnicze elementy.

1. uchwyt który ma trzymać żyłkę i ją puszczać w trakcie zacięcia

2. ciężarek na drucie który sam nie będzie zmieniał pozycji.

Reszta to już tylko dodatki. Zastosowanie materiałów dobrej jakości jest istotny ale nie kosztem 300 - 400% ceny tych tańszych swingerów.

[2013-02-19 01:16]

Zygmek53

Witam. Ja mam Dragona, ale musiałem rozebrać wyszlifować plastik (były duże opory w miejscach tarcia, w miejscach styku) i smaruje te miejsca oliwą do kołowrotków. Tarcia to największy mankament swingerów, ma być na tyle czuły że nawet najmniejsza płoć nie może wyczuć oporu. Tym różni się chyba ten za ponad 100 zł. a tym za 30 zł.
[2014-04-06 17:26]

notaki

Od czterech lat mam swingery jaxona. Zapinka ( sprytny patent - troszkę kłopotliwa w zakładaniu ale znakomicie trzymająca i wypinajaca się ) działa bezbłednie, ciężarki chodzą z lekkim oporem i nie przesuwają się . Regulacja od poniżej zera ...
Cena poniżej 30 zł za sztukę . Trzeba wkładać świetliki, ale to nie problem.

BTW. Swojego czasu kupiłem swietliki Kongera. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się , że jedną parą obskoczyłem tydzień zasiadek do 2-3 w nocy.:D
Ładowały się przez dzień cholery na sloncu.
Ciekawe czy nadal takie robia ;-)
[2014-04-06 17:39]