Zaloguj się do konta

Ceny sprzętu wędkarskiego w Belgii i Holandii

utworzono: 2012/11/29 14:41
Daishi

Witam wszystkich bardzo serdecznie ! W przyszłym tygodniu jadę na odwiedziny do szwagra do Belgii.Czy może ktoś z szanownych forumowiczów wie jak przedstawiają się ceny sprzętu za granicą.Dodam iż chciałbym kupić sobie parę błystek może jakieś woblerki,nie ukrywam że może jakiś kijek by mi się spodobał o ile cena będzie rozsądna.
[2012-11-29 14:41]

piotrcarp

Powiem tyle zarobki maja o wiele wieksze niz w polsce a sprzet o wiele tanszy i do tego czesto sa promocje wiec jak jedziesz na odwiedziny to warto do wedkarskiego wstapic i zrobic zakupy zamiast przeplacac w polsce
[2012-11-29 14:22]

robban

Sam jestem ciekaw jak wygladaja ceny w innych krajach ?? Wiem ze najtaniej wychodzi ,kupic za oceanem. W szwecji pokrowiec pewnej firmy "J" kosztuje w przeliczeniu 470 zl, a ten sam w polsce 130-140 zl. Fajna przebitka , jedno co jest dobre przynajmniej w szwecji, to jak trafisz na przeceny , to mozna markowy sprzet kupic za rozsondna cene. Ale , jest tak nie zawsze . Jak wrocisz juz do kraju , to daj znac jak wyszlo  cenowo  ?! Pozdrawiam [2012-11-29 18:40]

maras74

Witam,Nie wiem jak w Belgii czy Holandii ale wiem, ze w Niemczech można kupić sprzęt w dużo niższych cenach niż u nas o Anglii nie wspominając. Oczywiście nie kupisz Jaxona czy Mikado ;) ale naprawdę dobre markowe wędziska, kołowrotki czy akcesoria. Jeśli uda ci się trafić na przeceny to można kupić nawet do 50% taniej. Podobnie jest na targach w Berlinie taniej niż na targach w Polsce o połowę te same artykuły. Nie wiem z czego to wynika ale prawdopodobnie nasi sprzedawcy maja lustra wysokie marże.Pzdr. Maras [2012-11-29 18:56]

maras74

Witam,Nie wiem jak w Belgii czy Holandii ale wiem, ze w Niemczech można kupić sprzęt w dużo niższych cenach niż u nas o Anglii nie wspominając. Oczywiście nie kupisz Jaxona czy Mikado ;) ale naprawdę dobre markowe wędziska, kołowrotki czy akcesoria. Jeśli uda ci się trafić na przeceny to można kupić nawet do 50% taniej. Podobnie jest na targach w Berlinie taniej niż na targach w Polsce o połowę te same artykuły. Nie wiem z czego to wynika ale prawdopodobnie nasi sprzedawcy maja lustra wysokie marże.Pzdr. Maras [2012-11-29 18:56]

piotrcarp

Witam,Nie wiem jak w Belgii czy Holandii ale wiem, ze w Niemczech można kupić sprzęt w dużo niższych cenach niż u nas o Anglii nie wspominając. Oczywiście nie kupisz Jaxona czy Mikado ;) ale naprawdę dobre markowe wędziska, kołowrotki czy akcesoria. Jeśli uda ci się trafić na przeceny to można kupić nawet do 50% taniej. Podobnie jest na targach w Berlinie taniej niż na targach w Polsce o połowę te same artykuły. Nie wiem z czego to wynika ale prawdopodobnie nasi sprzedawcy maja lustra wysokie marże.Pzdr. Maras

Dokladnie tak jak piszesz w niemczeh czasami mozna kupic nawet taniej niz za 50% ceny i czesto maja takie promocje a targi to cos pieknego mozna caly dzien ogladac bo tyle tego jest i oczywiscie mozna sie targowac nawet w sklepach
[2012-11-29 20:07]

mik99

dlatego polecam sklep askari.de  :) częste promocje przyśpieszające bicie serca.
[2012-11-29 20:43]

Daishi

Dziękuję bardzo wszystkim kolegom za info. Jak wrócę na pewno dam znać jak to w Belgii wygląda.Może nawet będę mógł się pochwalić jakimś nowym nabytkiem sprzętowym.
[2012-11-29 21:02]

maciek2544

Dołączę się do tematu i powiem że w Irlandii ceny są bardzo podobne , i specjalnie nie warto robić tu zakupów , tylko że produkty które są nie dostępne u nas są dostępne za zagranicą więc czasem trzeba gdzieś się udać na zakupy.Chyba że ktoś trafi na przeceny to wtedy można oszczędzić dużo. [2012-11-29 21:35]

baciar

Jesli chodzi o ceny to taniej u nas jest.W dobrym sklepie za markowe produkty zaplacisz troche ,natomiast znajdziesz rowniez cos tanszego w sportowych sklepach np decathlon itp,ale to juz jest badziew jak nie wiem co.Ogolnie spining w Belgii nie jest tak popularny jak u nas ,kroluja karpiarze i wedkarstwo morskie
[2012-11-29 22:55]

Daishi

Witam ponownie! Pojutrze wracam do Polski.Chodziłem trochę po sklepach wędkarskich ale "szału nie ma" ceny takie same jak u nas i ogólnie są to małe sklepiki przeważnie wszystko na zamówienie z katalogu. Ale znalazłem jeden mały sklepik niedaleko niemieckiej granicy,i niektóry sprzęt wydał mi się stosunkowo niedrogi.Nie są to może jakieś drastyczne różnice ale dla przykładu podam kilka,głównie kołowrotki i niektóre wędki,oto kilka z nich a komentarze pozostawiam Wam odnośnie cen. Ceny już przeliczyłem po 4.13 zł za 1eur.
Shimano Biomaster 3000 SFB -900 zł
Shimano Rarenium CI4 3000 SFA -700zł
Shimano Stella 4000 SFE -2350 zł
Shimano Stradic CI4 3000 F -700zł
Shimano Twin Power CI4 3000 SRA -800zł
[2012-12-04 12:21]

wirefree

SZalu ma bo w polsce z tego sprzetu kupisz 30% taniej prawie wszystko. 

[2012-12-04 13:17]

Daishi

wirefree a moglbys podac jakies namiary gdzie kupic jeszcze taniej bo zastanawialem sie nad kupnem steelli.
[2012-12-04 13:32]

wirefree

Akurat z tego co widze to ten model jest u nas w tej samej cenie ale chwqila szukania i juz mam za 1200zl.

http://www.ebay.pl/itm/Shimano-STELLA-FW-4000-S-Spinning-Reel-/271114763876?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1fb2fe64

Z wygladu jak dla mnie to gowno klasy Catana po rozebraniu zlapalem sie za glowe, pozostaje tylko miec nadzieje ze to co z plastiku w catanie tutaj jest z dobrego jakosciowo aluminium tudziez innego metalu.

[2012-12-04 15:22]

Daishi

Dzięki bardzo,ale ten model na ebayu jest używany i cholera go wie czy jest z nim wszystko ok.,chyba kupię tamtego,skoro w Polsce nic taniej nie znajdę,a może te na zachodzie są odrobinę lepsze jakościowo,poza tym miałem go w ręce i mi się podoba.
[2012-12-04 16:45]

Bugowy Lowca

Witam obecnie mieszkam w holandii wybór sprzętu duży ale ceny proporcjonalne do zarobków czyli 1 mepps ok 3 euro dobre woblery od 10e wędki.Dobrego kija raczej nie kupisz za mniej niż 40e co innego w niemczech tam sprzęt jest dużo tańszy np feder daiva 60 e polska cena 400pln spining dam 55e polska cena 420 pln.Także polecam niemcy a w szczegulności sklep askari
[2012-12-04 20:03]