Centralka Videotronic cx3 + sygnalizatory xrc3

/ 3 odpowiedzi
Witam. Proszę kolegów o pomoc w zgraniu-kalibracji jak w tytule, centralki Videotronic CX3 z dwoma sygnalizatorami brań XRC3. Nie ma instrukcji w zestawie w języku polskim ( chociaż wyrób jest polski ) Jeżeli ktoś użytkuje powyższy zestaw a wie jak zgrać centralkę z sygnałkami to proszę o instrukcję. Dzięki bardzo.
u?ytkownik60174


A sygnałki masz z transmiterami? Jeśli nie to się nie da. A jeśli tak to z tyłu masz taki przycisk na centralce. Wyłączasz sygnały, wciskasz go, a później włączasz po kolei sygnały. Tyle. Nie jestem pewny czy to zadziała ale mam nadzieję że tak :) (2014/04/20 20:19)

u?ytkownik141036


A sygnałki masz z transmiterami? Jeśli nie to się nie da. A jeśli tak to z tyłu masz taki przycisk na centralce. Wyłączasz sygnały, wciskasz go, a później włączasz po kolei sygnały. Tyle. Nie jestem pewny czy to zadziała ale mam nadzieję że tak :)

Cześć
Damian podałeś koledze instrukcję do kv2.
Ja posiadam xrc3 , z tyłu centralki masz 2 przyciski wciskasz dolny i trzymasz dopóki nie zacznie migać np.czerwona dioda na centralce, wtedy włączasz sygnalizator i  poruszasz rolką tak żeby piknął 2-3 razy potem naciskasz drugi raz dolny przycisk , miga dioda niebieska robisz to samo z niebieskim sygnalizatorem następnie wyłącz i włącz centralkę powinno działać.
Pozdrawiam
 

PS. Ja mam polską instrukcję :) (2014/04/21 10:35)

alekfpe


Witam. Dzięki za odzew. Jest to najnowszy zestaw Videotronica,skontaktowałem się z producentem i już mi przesłali instrukcję w pl.z przeprosinami że musiała zajść pomyłka.
Temat zamknięty.Jeszcze raz dzięki bardzo.
Pozdrawiam. (2014/04/23 15:53)