Centralka sygnalizatry opaca sie kupic?

/ 14 odpowiedzi
Witam mam pytanie znalazlem na allegro fajna i nie droga centralke http://allegro.pl/wyprzedaz-cena-hurtowa-do-wyczerpania-zapasow-i1388655992.html    
i nie wiem czy sie ona nada moze ktos ma taka bylbym wdzieczny za odpowiedzi !!! pozdrawiam Radek
bart89


Witam:) z tego co ja zauwa¿y³em jak gdzie¶ sobie jadê na ryby to do¶æ trochê  osób ju¿ mia³o te sygnalizatory i centralki z tej firmy. Czyli jednak kto¶ je kupuje, ale nie powiem ci nic o tym sprzêcie bo z nim stycznosci nie mia³em osobi¶cie wiêc moze bêdzie kto¶ kto siê o tym wypowie jeszcze i kto ich u¿ywa;) Ja osobi¶cie u¿ywam Videotronic-ów i z tego co wiem du¿o osób je chwali:) tylko ¿e cena jednego wynosi oko³o 60z³ zale¿y potem od modelu i do tego centralka tez swoje kosztuje;) wiec te twoje cenowo z centralka wychodz± tyle co moje bez:) musisz jeszcze popytaæ mo¿e akurat nie bêd± najgorsze:) pozdrawiam (2010/12/29 14:29)

wojtas1974


Poszukaj we wcze¶niejszych postach.

Kto¶ ju¿ pore tygodni temu pisa³ na temat tego zestawu. 

(2010/12/29 14:42)

kamils125


a ja ci powiem ze te sygna³ki sie dobrze sprawuj±, ¿y³ka nie ¶lizga siê co nie daje fa³szywych lub nie sygnalizuje brañ, s³abe brania s± odbierane dobrze, wiêc wszystko z nimi ok ;) (2010/12/29 14:49)

waldus130190


Ja siê skusi³em i kupi³em:-) (2010/12/29 21:01)

waldus130190


Powiem tak.

Mia³em sygnalizatory ale bez centralki i sprawowa³y siê bardzo dobrze teraz kupi³em idêtyczne z centralk±. Denerwuj±ce jest to ¿e ¶wiate³ka led zapalaj± siê automatycznie po zmroku przez co baterja szybciej siê roz³adowywuje. baterje s± trochê nietypowe i wcale nie jest tak ³atwo je znale¶c pocieszaj±ce jest to, ¿ê wytrzymuja d³ugo.

My¶le, ¿e nie po¿a³ujesz zakupu.

pozdrawiam waldus

(2010/12/29 21:05)

radek123


Powiem tak.

Mia³em sygnalizatory ale bez centralki i sprawowa³y siê bardzo dobrze teraz kupi³em idêtyczne z centralk±. Denerwuj±ce jest to ¿e ¶wiate³ka led zapalaj± siê automatycznie po zmroku przez co baterja szybciej siê roz³adowywuje. baterje s± trochê nietypowe i wcale nie jest tak ³atwo je znale¶c pocieszaj±ce jest to, ¿ê wytrzymuja d³ugo.

My¶le, ¿e nie po¿a³ujesz zakupu.

pozdrawiam waldus


baterie jakie nietypowe ?? (2010/12/30 16:20)

waldus130190


wygl±daj± jak po³owa zwyk³ego paluszka tylko, ¿e 12V. ja da³êm za dobre baterje 10 z³ sztuka i wytrzyma³y mi sezon. Dzisiaj dosz³a do mnie paczka z zestawem sygnalizatorów + centralka towar wygl±da solidnie wiosn± oka¿e siê ile jest warty.  

(2010/12/30 18:30)

tomasz26552


Sygnalizatory ok ale centralka po co to nie wiem (2010/12/30 18:33)

radek123


wygl±daj± jak po³owa zwyk³ego paluszka tylko, ¿e 12V. ja da³êm za dobre baterje 10 z³ sztuka i wytrzyma³y mi sezon. Dzisiaj dosz³a do mnie paczka z zestawem sygnalizatorów + centralka towar wygl±da solidnie wiosn± oka¿e siê ile jest warty.  


a jakie kupi³e¶?? (2010/12/31 12:00)

radek123


Sygnalizatory ok ale centralka po co to nie wiem

a po to bo lubiê w nocy zasn±æ !! a jak strace ³adne branie to lipa !!! (2010/12/31 12:01)

tomasz26552


Sygnalizatory ok ale centralka po co to nie wiem

a po to bo lubiê w nocy zasn±æ !! a jak strace ³adne branie to lipa !!!


Nie powiem ¿e i mi siê oko nie zamknie ale moje sygnalizatory jak zawyj± to niema problemu ¿eby siê obudziæ (2010/12/31 12:11)

radek123


Sygnalizatory ok ale centralka po co to nie wiem

a po to bo lubiê w nocy zasn±æ !! a jak strace ³adne branie to lipa !!!


Nie powiem ¿e i mi siê oko nie zamknie ale moje sygnalizatory jak zawyj± to niema problemu ¿eby siê obudziæ

ja wywali³em swoje stare kosztowa³y po 20 z³ od ruska mia³em 2 takie 4 latka s³u¿y³y a by³y cichutkie jak cholera  (2010/12/31 12:28)

gruby12345


ja uzywam centralki videotronic kosztowala troszke nie powiem ale dziala bez zarzutu baterie 9 wolt starcza na dwa sezony spokojnie sygnalizatory koneser kv2 maja duzy zakres regulacji wszystkiego praktycznie moim zdaniem warto je kupic itp (2010/12/31 12:38)

mucha2804


witam ja mia³em te sygnalizatory i powiem ci ze mi sie nie sprawdz³y,wiekszy deszcz i juz je zle s³ychac . wiec proponuje ci zainwestowac w videotronika sa rewelacyjne i dozywotnia gwarancja.w jakich okolicach ³owicie karpie ??? pozdrawiam (2011/01/03 10:55)