Centralka Cormoran Pro Carp F-5000

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam! Planuję kupić centralkę w rozsądnych pieniądzach i chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tej?? Czekam na opinie.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JKarp


CześćW rozsądnych - to znaczy za ile ?Nie zrozum mnie źle ale te sygnałki są bardzo wrażliwe na wilgoć :-(JK (2012/11/21 17:05)

Virant


W cenie około 500zł a we wszystich opisach jest napisane wodoszczelność 100% ?? (2012/11/21 17:09)

michol


Cześć jeżeli mam być szczery to: -syf -muł-wodorosty 
Dlaczego zasięg centralki 70 m przy otwartym terenie w krzakach 50 m więc to już dyskwalifikuje zestaw z centralką. Sygnałki mojego kolegi w czasie ulewy straciły dźwięk po wyschnięciu go odzyskały ( paranoja ). Centralka niby na 4 sygnalizatory ale czwartego ni cholery centralka nie widzi informacja potwierdzona od właściciela sklepu wędkarskiego gdzie już 3 zestawy poszły na gwarancji. Jedyny plus to wygląd mi się podobają ale właściwości tych sygnałków nie powinny windować ceny ponad 400 pln.

Pozdrawiam Michoł (2012/11/21 18:58)

u?ytkownik26223


Witam! Planuję kupić centralkę w rozsądnych pieniądzach i chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tej?? Czekam na opinie.





nie kupuj tego.z tego co sie orientowaliśmy (kolega zamierzał je kupić) bardzo zawodne sygnałki.w zaprzyjaźnionym skl. wędkarskim też mieli sporo zwrotów tych kompletów więc woleli wycofać sie z ich sprzedaży.co moge ci polecić z tanich sygnałkówcentralka trend .cena ok 400 zł identyczne są sprzedawane pod nazwą x2 (2012/11/21 19:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Woa-VooDoo


http://www.askari.pl/product/askon_xtreme_kit/139/
Poczytaj opinie o askon extreme kit w necie. (2012/11/21 19:42)

Virant


A co byście powiedzieli na centralkę firmy Spro ?? Miał ktoś do czynienia z czymś takim??

http://allegro.pl/komplet-sygnalizatorow-spro-wp3-w-3-1-w-bat-i2777224536.html (2012/11/26 17:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

maras74


stary tak jak ci pisałem wcześniej poczekaj do targów kupisz tam sprzęt o co najmniej 20% taniej a jak poczekasz jak będą się zwijały stoiska to i za 50% ceny kupisz.pzdr. Maras (2012/11/26 18:00)