Zaloguj się do konta

Cena karty

utworzono: 2011/03/20 22:30
pokemon0225

Witam. Jestem młodym wędkarzem,mam 14 i wyrobiłem sobie kartę wędkarską 2 lata temu ale  nie wyrobiłem jeszcze tej książeczki na stempelki, nie łowiłem w miejscach gdzie jest  potrzebna karta więc było to zbędne.w tym sezonie zamierzam jeździć na ryby "dalej" i potrzebuje ważnej karty, ile będzie mnie to wynosiło i ile to zajmie czasu?
[2011-03-20 22:30]

pokemon0225

Witam. Jestem młodym wędkarzem,mam 14 i wyrobiłem sobie kartę wędkarską 2 lata temu ale  nie wyrobiłem jeszcze tej książeczki na stempelki, nie łowiłem w miejscach gdzie jest  potrzebna karta więc było to zbędne.w tym sezonie zamierzam jeździć na ryby "dalej" i potrzebuje ważnej karty, ile będzie mnie to wynosiło i ile to zajmie czasu?

Sorry za błąd 14 lat :)
[2011-03-20 22:40]

Opiekun powinien mieć ważną i opłaconą składkę okręgową . Oczywiście i zezwolenie na inny niż wasz okręg do którego udajecie się na ryby.Pozdro. [2011-03-20 23:10]

Tak się dzieje jak Ktoś zakłada dwa wątki identyczne.Pozdro. [2011-03-20 23:12]

BlackFoX

Wyrobienie wszyskiego+oplaty kosztowalo mnie 80zl karta+ligitymka w tamtym sezonie. Karte trzeba robic po skonczeniu 14. W tym sezonie oplaty wyniosly mnie 40 zl wiec nie jest jeszcze tak drogo. [2011-03-21 06:30]

Kamik

Idz do sklepu ,, Sum ,, w kilka dni ci wszystko załatwią:) Wiesz napewno gdzie to jest...
[2011-03-21 08:17]

pokemon0225

No wiem bardzo dobrze gdzie to jest :) Albo po prostu pójdę do koła gdzie wyrabiałem kartę i się dowiem.
pozdro.
[2011-03-21 10:46]

Kolego. Legitymacje członkowską PZW otrzymasz kończąc 16 rok życia.Do tego czasu nie możesz sam wędkować (są wyjątki) bez opieki dorosłego wędkarza.Nic nie wskórasz w kole , bo dla ciebie nie zrobią wyjątku.Tak więc poproś tatusia jak ma kartę i legitymacje z opłatami (AKTUALNYMI), to zabierz go na ryby. Możesz jechać z kumplem byle miał skończone 16 lat i był członkiem P.Z.W.z opłatami.Pozdro. [2011-03-21 15:54]

Kolego. Legitymacje członkowską PZW otrzymasz kończąc 16 rok życia.Do tego czasu nie możesz sam wędkować (są wyjątki) bez opieki dorosłego wędkarza.Nic nie wskórasz w kole , bo dla ciebie nie zrobią wyjątku.Tak więc poproś tatusia jak ma kartę i legitymacje z opłatami (AKTUALNYMI), to zabierz go na ryby. Możesz jechać z kumplem byle miał skończone 16 lat i był członkiem P.Z.W.z opłatami.Pozdro.

Czemu takie dyrdymały wypisujesz kolego? Skąd Ty to wziąłeś o legitymacji po skończeniu 16 lat, dlaczego teraz mając kartę nie może sam (w dzień) wędkować? Gdzie może jechać z kumplem co ma 16 lat (jest niepełnoletni)? Łowić ryby???????

[2011-03-21 16:05]

Kolego. Legitymacje członkowską PZW otrzymasz kończąc 16 rok życia.Do tego czasu nie możesz sam wędkować (są wyjątki) bez opieki dorosłego wędkarza.Nic nie wskórasz w kole , bo dla ciebie nie zrobią wyjątku.Tak więc poproś tatusia jak ma kartę i legitymacje z opłatami (AKTUALNYMI), to zabierz go na ryby. Możesz jechać z kumplem byle miał skończone 16 lat i był członkiem P.Z.W.z opłatami.Pozdro.

Poczytaj jeszcze raz RAPR, potem tu pisz, bo młodzież to czyta.

[2011-03-21 16:07]

robcik

Najgorzej , jak ktoś nie ma pojęcia i pisze dyrdymały :( .

Cześć Maciek :) .
[2011-03-21 16:08]

Cześć Robcik :) No w szoku jestem :) Takich bredni od dorosłego faceta , to juz dawno nie czytałem. [2011-03-21 16:26]

Kolega @pawelek jest ponoć Gospodarzem koła. Ale z tymi wiadomościami, chyba nie PZW? [2011-03-21 16:30]

Można jeszcze gdzieś takie ciekawostki poczytać !!! [2011-03-21 16:35]

mielec

Witajcie.

No widzę, że wątków z takimi pytaniami będzie pełno, ale żeby w każdym takie dyrdymały ktoś wymyślał nie możliwe. NA dodatek to Pawelek nie młokos i to Gospodarz Koła.  
[2011-03-21 16:39]

robcik

Kolega @pawelek jest ponoć Gospodarzem koła. Ale z tymi wiadomościami, chyba nie PZW?

O matko !!! No to podwójny wstyd !!!
[2011-03-21 17:35]

Kolega @pawelek jest ponoć Gospodarzem koła. Ale z tymi wiadomościami, chyba nie PZW?

Może się pomylił o dwa lata, po prostu się przejęzyczył...........hehe [2011-03-21 17:52]

robcik

Może się pomylił o dwa lata, po prostu się przejęzyczył...........hehe

Pewnie tak :)

Cześć Miru :)
[2011-03-21 17:57]

Witaj Robcik dawno nie zaglądałeś na forum, jakaś przerwa , wycieczka na Kanary , dookoła świata :)) [2011-03-21 17:58]

Może się pomylił o dwa lata, po prostu się przejęzyczył...........hehe

Żeby to tylko o ten wiek chodziło w jego poście.........Jest w nim pięć zdań i każde z nich jest dyrdymałami. Rzadkie zjawisko i poruta na całego.

[2011-03-21 18:00]

Nie każdy jest alfą i omegą :)) ktoś taki musi być chociażby po to by go wytykać palcami.....hehehe

Witaj Maciek.............

[2011-03-21 18:03]

robcik

Witaj Robcik dawno nie zaglądałeś na forum, jakaś przerwa , wycieczka na Kanary , dookoła świata :))

Było trochę roboty , zimowy wędkarski marazm , a i pogoda za oknem nie zachęcała do pisania na forum . Ja to jak niedźwiedź , zimą śpię a wiosną budzę się do życia :) . A jutro jadę na rybki , powk.....wiać płocie i okonki hehe :) .
[2011-03-21 18:05]

Nie każdy jest alfą i omegą :)) ktoś taki musi być chociażby po to by go wytykać palcami.....hehehe

Cześć Mirek. Ale Gospodarz Koła?????????? Działacz, członek szefostwa koła, WĘDKARZ..... I jak ta młodzież ma znać RAPR i resztę tych naszych wędkarskich "tajemnic"...? Masarka.

[2011-03-21 18:08]

Ja już dwa razy wędkowanie zaliczyłem ale bez specjalnych efektów .......zobacze w ten weekend może będzie troszkę lepiej :) [2011-03-21 18:09]

robcik

Cześć Mirek. Ale Gospodarz Koła?????????? Działacz, członek szefostwa koła, WĘDKARZ..... I jak ta młodzież ma znać RAPR i resztę tych naszych wędkarskich "tajemnic"...? Masarka.

To tak jakby kierowca nie znał przepisów o ruchu drogowym :) .
[2011-03-21 18:10]

To tak jakby kierowca nie znał przepisów o ruchu drogowym :) .

Zawodowy......kierowca.

[2011-03-21 18:11]