Cegielnia Wymysłów Łódzkie

/ 6 odpowiedzi
Witam, mało informacji na temat łowiska cegielnia wymysłów w łódzkim skłoniło mnie do założenia tego wątku. Pytanie do braci po kiju, czy łapaliście na tym zbiorniku? Co tam można złapać i jak z rybostanem? Interesują mnie głównie opinie na temat drapieżnika (spinning), ale inne posty o białej rybie również mile widziane :)
u?ytkownik70140


Witam kolegę.
Tak się składa, że to jest moje najczęstsze łowisko nad które jeżdżę. W roku 2011 szczupaczki zostały wpuszczone małe, więc nie było co tak za bardzo ich łowić. W tym roku 2012 zapowiada się niby lepiej. (2012/01/24 15:59)

esio


Witam
Kolego mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tego łowiska, czyja to woda i jakie ryby tam najczęściej biorą i czy już może puścił lody? Bo chciałbym się wybrać gdzieś blisko łodzi na rybyki w najbliższym czasie;)
Pozdrawiam (2012/03/09 17:21)

u?ytkownik70140


Zapraszam na mój wpis o łowisku: http://www.wedkuje.pl/lowisko,zbiornik-wymyslow,44160.
Polecam serdecznie na najlepsze łowisko w Okręgu PZW Łódź.
Co do lodu, to najprawdopodobniej może być chuda tafla. Około Dnia Wędkarza myślę, że na 90% lodu nie będzie. (2012/03/10 12:28)

rastakrolik


Czy można tam rozbić namiot ? I połowić 2-3 dni z rzędu ? Dziękuję za odpowiedź. (2012/03/15 22:45)

u?ytkownik70140


Wędkarze szczególnie się nastawiają na takie wypady. Namiot to może przesadzone... ale spanie w samochodzie i rozpalone blisko ognisko z pieczonymi kiełbaskami to obrazek prawie codzienny w sezonie. (2012/03/17 20:17)

Granademis


ile na cegielni jest stawów? bylem dzis rowerem i jadąc droga prowadzacą do cegielni po prawej stronie widziałemjeden duży staw, dalej jadąć po lewej stronie był drugi, mały przy którym było wielu wędkarzy. czy oba stawy są własnością pzw?
pozdrawiam:) (2012/07/23 20:04)