Casting za 400 zł

/ 8 odpowiedzi
WItam.
Chcę kupić tani casting (wędka+multiplikator) na początek tak do ok +- 400 zł. Wiem że za znośny multi trzeba tyle zapłacić . Kij chciałbym o cs 20-60 o długości ok 2 m. Mogę kupić używany , wiec mogą być droższe modele jeśli będzie można kupić go na rynku wtórnym.
Z góry dziękuje za odp.
SlawekNikt


A to zależy ... Bo jeśli masz czas i możesz poczekać to bez problemu kupisz na alli multiplikator kastking royale legend za 30 baksów, który na początek jest całkiem dobrym sprzętem. Relatywnie szybko w zależności od intensywności wędkowania trzeba będzie wymienić łożyska Po wymianie będzie tylko lepiej. To samo z kijem. Z drugiej strony można szukać kija np. na olx. Trafiają się za 250 - 300 zł. bez problemu, ale takie do około 30 gram. I tu pytanie nadrzędne. Jakimi przynętami i w jakich gramaturach zamierzasz rybki poławiać ... Natomiast linki powyżej, które podał Aleks jak najbardziej warto kliknąć :-) (2019/06/07 19:16)

Majster159


mam zamiar łowić gumami od ok 20g do 55g (2019/06/07 19:34)

SlawekNikt


Jest taka seria od Jaxona grey stream. Mają w niej kij, który teoretycznie pracuje w zakresie 20 - 60 gram. W praktyce może być troszke inaczej, ale przynajmniej dostępny niemal od ręki, z gwarancją i w bardzo dobrej cenie kija z Chin. Jeśli ktoś nie chce wydawać za dużo pieniążków to na początek jak najbrdziej się nada. (2019/06/09 09:56)

Majster159


a Multiplikator Mistrall Pro Casting 10 nada się na te cw? lub JAXON Casting XTL 200 (2019/06/09 21:03)

Sith


Jest taka seria od Jaxona grey stream. Mają w niej kij, który teoretycznie pracuje w zakresie 20 - 60 gram. W praktyce może być troszke inaczej, ale przynajmniej dostępny niemal od ręki, z gwarancją i w bardzo dobrej cenie kija z Chin. Jeśli ktoś nie chce wydawać za dużo pieniążków to na początek jak najbrdziej się nada.Â
Zapomniałem o Grey Stream, ale nie miałem w ręku i nie wiem co sbą reprezetuje.

@Majster nie ryzykowałbym doradzania tych multiplikatorów. Po roku użytkowania można dostać plaskacza za taką poradę... ;))
(2019/06/10 06:26)

Majster159


ahttps://www.redpike.pl/product-pol-4646-ABU-Multiplikator-Black-Max-LH.html ? ktoś go miał w rękach ? (2019/06/16 14:36)